Ubrania dla nowoczesnych mężczyzn

Sklep Camel Active w centrum handlowym Silesia w Katowicach.
Piątek
20.05.2011
Na polski rynek wkracza marka Camel active, która będzie rozwijana poprzez franczyzę i stoiska partnerskie.
 

Odzież spod znaku Camel active na razie dostępna jest w trzech sklepach – w Gdyni, Krakowie i Katowicach. Sieć ma powstać w oparciu o sklepy franczyzowe oraz punkty typu „shop in shop”, czyli stoiska w sklepach multibrandowych.

- Marka Camel active jest rozpoznawalna na całym świecie. Przez swe kolekcje promuje aktywny, optymistyczny styl życia, który jest atrakcyjny dla nowoczesnych, świadomych swoich potrzeb mężczyzn - mówi Anna Dziełak, prezes zarządu Bultel International Poland, która zajmuje się rozwojem konceptu.

System „shop in shop” adresowany jest do właścicieli sklepów z odzieżą męską o powierzchni co najmniej 150 m2 Franczyzobiorcą może zostać każdy, kto ma lokal o powierzchni 90-110 m2. Podstawowym atutem przyszłego partnera będzie doświadczenie w branży odzieży męskiej.

(mak)


Magdalena Krocz
/14/
ZOBACZ WIĘCEJ

POPULARNE NA FORUM

Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Czasami pomysły są bliżej niż nam się wydaje. Trzeba szukać inspiracji, przyglądać się jak to robią inni, którym biznesy się zapięły. Szukam ich w zasadzie...

35 wypowiedzi
ostatnia 11.09.2020
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Jeśli czujesz się w tym dobrze, masz sprecyzowany plan i wiesz, jak to zrobić — dlaczego nie! Jeśli natomiast nie do końca wiesz, a z pytań wnioskuję, że chyba tak...

35 wypowiedzi
ostatnia 27.07.2020
Sklep Medicine oraz ich okropne zachowanie względem klienta

Nie spotkałam się nigdy z takim postępowaniem. Co konkretnie było przyczyną odmowy?

4 wypowiedzi
ostatnia 20.07.2020
Cropp Town w katalogu franczyz i systemów partnerskich

Podbijam pytanie i czy to dobry moment zeby wchodzic w taki biznes czy lepiej w gastronimie na przyklad, bo ludzie czescie jedza niz ciuchy kupują?

3 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2020
Moodo - czy warto inwestować?

Co mysliucie o tym w miescie 65 tyś mieszkancow? Mysle nad tym, bo to w miare proste lub mysle o jakiejs prostej gastronmii. Co polecacie?

88 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2020
Jak założyć stronę Online z luksusową odzieżą?

Po co jest to forum? Czlowiek zadaje normalne pytanie, a tu Pan Barabasz jakis samozwacznczy szeryf mody luksusowej po jednym wpisie stwierdza "nie masz zielonego pojecia" i w...

3 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2020
Okazja - outlet odzieżowy

Ostatni wpis z 2013, a data z tego roku? oc co tutaj chodzi? Ktos usunal ostatni wpis z: 29.05.2020 WTF?

43 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2020
Moodo- czy warto ?

Czy opłaca się współpraca na zasadzie franczyzy z moodo? Czy ktoś współpracuje i mógł by się podzielić opinią czy warto inwestować?

1 wypowiedzi
ostatnia 06.04.2020