Nowy Trend we franczyzie

W sklepach Trend można kupić ubrania Annie P. oraz Takeshi Kurosawy.
Piątek
01.07.2011
Firma Trend, wyłączny dystrybutor ubrań Takeshy Kurosawy i Anni P., otwiera trzy nowe sklepy.
 

Pierwszy sklep Trend powstał w Mrągowie w 1997 roku. Niebawem ubrania Takeshy Kurosawy i Anni P będą mogli kupić klienci w kolejnych miastach, bowiem firma jest właśnie w trakcie uruchamiania trzech kolejnych placówek – w Olsztynie, Warszawie i Poznaniu. Trend prowadzi również rozmowy w kilku innych miastach.

- Produkty Takeshi Kurosawa skierowane są do zdecydowanych mężczyzn, którzy żyją chwilą i nie boją się wykraczać poza granice ekscentryczności – mówi Hubert Łusiak, właściciel firmy Trend. - Damskie ubrania Annie P. również tworzone są we Włoszech. Marka ta jest w całej Europie synonimem dobrego smaku, wyrafinowania i kobiecości.

Sklepy Trend mają od 60 do 100 m2 powierzchni. Przystosowanie placówki do wymogów sieci to koszt co najmniej 70 tys. zł. Opłata licencyjna wynosi 1,5 tys. zł miesięcznie–trzy pierwsze miesiące gratis , Trend nie pobiera opłat za przystąpienie do sieci. Oprócz środków finansowych przeznaczonych na dostosowanie wyglądu sklepu do wymagań sieci przyszły franczyzobiorca powinien również dysponować pieniędzmi na jego zatowarowanie.

Franczyzodawca zapewnia swoim partnerom pomoc w wyborze atrakcyjnej lokalizacji oraz wsparcie w zakresie aranżacji placówki. Pracownicy sklepu przechodzą niezbędne szkolenia z zakresu obsługi klienta. Franczyzobiorcy będą uczestniczyć w prowadzonych przez centralę działaniach marketingowych z udziałem celebrytów.

(mak)