Happy Kids – reaktywacja

Na razie oferta marki Happy Kids będzie dostępna wyłącznie w sklepie internetowym, ale być może w przyszłości trafi również do tradycyjnych sklepów.
Niedziala
08.09.2013
Właściciel sieci Top Secret wprowadza do swojej oferty kolejną markę.
 

Marka Happy Kids zniknęła z półek sklepowych w 2006 roku. Teraz Redan zamierza ponownie wprowadzić ją do swojej oferty produktowej. Na razie będzie dostępna wyłącznie w sklepie internetowym, ale być może w przyszłości trafi również do tradycyjnych sklepów.

- Ponowne wprowadzenie marki wynika z potrzeb naszych klientów, którzy w większości posiadają lub deklarują chęć posiadania dzieci. Odzież Happy Kids, także naturalnie uzupełnia dotychczasową ofertę naszych marek modowych, której stylistyka jest spójna z charakterem ubrań marki Top Secret – mówi Bogusz Kruszyński, wiceprezes zarządu Redan.

W sklepie pojawi się cały asortyment ubrań dla dzieci, zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Redan zdecydował się również na zmianę logo Happy Kids i powiązanie go z działającą pod tą samą nazwą fundacją wspierającą rodzinne domy dziecka.

- Odświeżone logo marki nadal nawiązuje do rozpoznawalnego znaku i działającej pod tą samą nazwą Fundacji „Happy Kids”, dzięki czemu wszyscy klienci i użytkownicy marki staną się w symboliczny sposób ambasadorami Fundacji i idei rodzicielstwa zastępczego. W wizji rozwoju całej Grupy Redan oraz strategii reaktywowanej obecnie marki dziecięcej wpisane jest stałe wspieranie działalności Fundacji – mówi Bogusz Kruszyński.

Pod koniec sierpnia Grupa Redan opublikowała wyniki finansowe, z których wynika, że w pierwszym półroczu spółka sprzedała odzież za ponad 210 mln zł (co oznacza blisko 8 proc. wzrost r/r). Wyniki sprzedażowe poprawił w końcu sektor modowy, który w pierwszym półroczu urósł o ponad 12 proc.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Salon300+ miejscowość podwarszawska

Prowadzę sklep odzieżowy ponad 300 m2 + duży magazyn. Od kilkunastu lat franczyza znanej marki odzieżowej. Dostałem wypowiedzenie franczyzy. Najchętniej wpuściłbym...

1 wypowiedzi
ostatnia 10.01.2019
Kto prowadził / prowadzi salon Esotiq

Marek Markowski bardzo prosze o pilny kontakt. Do konca tygodnia musze podjac decyzje w sprawie franczyzy Esotiq. mtroch@op.pl fb marietta. troch

25 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019
Diverse - kto ma (miał) problemy z tą franczyzą ?

Proszę o kontakt osoby, które prowadziły sklep franczyzowy DIVERSE i napotkały problemy we współpracy. Np. były zmuszone prowadzić sklep pomimo jego nierentowności,...

1 wypowiedzi
ostatnia 29.12.2018
Top Secret

Jak dla mnie zadziałało także to że marka zaczęła z powrotem oferować ubrania w większych rozmiarach niż 40 bo nie oszukujmy się polki nie są najmniejszymi...

1 wypowiedzi
ostatnia 04.12.2018
Aromanti opinie-otworzyć?

Co takiego?

2 wypowiedzi
ostatnia 18.11.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Odzież to obecnie trudna branża, widzę ile znajome zamawiają a później oddają, jak te sklepy zarabiają sama nie wiem.

13 wypowiedzi
ostatnia 17.11.2018
Sklep z tanią odzieżą sportową

Wszelki outlety są dobre, jak szuka się odzieży sportowej. tutaj nie zmienia się szybko moda.

25 wypowiedzi
ostatnia 06.11.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Poszukaj franczyzodawcy. Tak dzisiaj najłatwiej sprzedawać ubrania.

13 wypowiedzi
ostatnia 06.11.2018