Nowo otwarty sklep Spar w Tarnowie zajmuje 480 m2. Franczyzobiorczyni zatrudnia w nim 23 osoby.
Wtorek
05.11.2013
Elżbieta Kłusek właśnie otworzyła swój trzeci sklep. Złe doświadczenia z innym franczyzodawcą nie zniechęciły jej do biznesu.
 

Spar Polska uruchomił swój drugi sklep w Tarnowie (woj. małopolskie). Znajduje się on w pobliżu osiedla domków jednorodzinnych oraz bloków mieszkalnych, nieopodal drogi łączącej Tarnów z Żabnem. Jest to już trzecia placówka należąca do Elżbiety Kłósek funkcjonująca pod szyldem Spar – dwie pozostałe znajdują się w Łukowicy i Tuchowie.

- Sześć lat prowadziłam sklep w ramach innej franczyzy, jednak zdecydowałam się na zmianę operatora i wówczas wybór padł na Spar. Franczyzodawca działa w oparciu o polski kapitał, jest przy tym rozpoznawalny na całym świecie. Każdym z trzech moich sklepów opiekuje się wykwalifikowany personel kierowniczy, który nadzoruje pracę i dba, o to aby placówka prawidłowo funkcjonowała. Mimo to staram się mieć nad wszystkim pieczę, zajmuję się sprawami organizacyjnymi, takimi jak kontrola cen w sklepie czy szkolenia - wylicza Elżbieta Kłósek, właścicielka sklepów Spar.

Ciekawą atrakcją, jaką oferuje sklep w Tarnowie jest znajdujący się wewnątrz placówki kącik dla dzieci Otwarciu placówki towarzyszyły degustacje degustacje oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. - Otwarcie sklepu przebiegło bardzo sprawnie. Cieszyliśmy się wysoką frekwencją do samego wieczora - dodaje franczyzobiorczyni.

Sklepy z logo Spar funkcjonują w 36 krajach na 4 kontynentach. 12 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 11 milionów klientów. Spar Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

(dw)