Partnerem Telecentrum może zostać zarówno osoba fizyczna, podmiot gospodarczy, działające już call center, które chce rozszerzyć zakres swojej oferty, ale też np. grupa sprzedażowa.
Czwartek
16.07.2015
Telecentrum, autoryzowany partner Netii, chce zbudować sieć sprzedaży, obejmującą wszystkie województwa.
 

Telecentrum zajmuje się sprzedażą usług telekomunikacyjnych operatora Netia. W tej chwili ma trzy własne placówki call center (w Nidzicy, Działdowie i Zawierciu) oraz cztery jednostki partnerskie, do tego kilkudziesięciu specjalistów ds. sprzedaży na terenie całej Polski. Ale plany na przyszłość są bardziej ambitne.
– Poszukujemy partnerów, którzy chcieliby pracować zarówno w kanale telesprzedaży, jaki i sprzedaży bezpośredniej, w systemie D2D (door to door – przyp. red.) – mówi Maja Pietrowska, dyrektor sprzedaży Telecentrum. – W województwie warmińsko-mazurskim, gdzie jest nasza główna siedziba, możemy nawiazać współpracę z nieograniczoną liczbą osób. Ale naszym głownym celem jest zbudowanie sieci partnerów na terenie całej Polski. Chcemy mieć współpracowników w każdym województwie. 

Partnerem Telecentrum może zostać zarówno osoba fizyczna, jak i właściciel, np. działające już call center, które chce rozszerzyć zakres swojej oferty, ale też grupa sprzedażowa z liderem.
– Może to być również ktoś, kto sprzedaje usługi innego operatora, ale nie ma w umowie zakazu konkurencji. Z naszej strony nie będzie to stanowiło problemu – zapewnia Maja Pietrowska. – Sprzedaż naszych usług można też prowadzić np. w punkcie serwisowania czy sprzedaży komputerów.

Z doświadczeniem i bez

Telecentrum zapewnia, że akceptuje różne formy współpracy, począwszy od umowy zlecenia, agencyjnej, przez kontrakt menedżerski, na umowach o pracę skończywszy. Zarabia się głównie na prowizjach od pozyskanych klientów. Wysokość prowizji jest uzależniona od różnych czynników, m.in. rodzaju sprzedanego produktu, okresu, na jaki podpisana została umowa.

– Warunki finansowe i dodatkowe benefity ustalamy indywidualnie z każdym zainteresowanym partnerem – dodaje Maja Pietrowska.

Telecentrum Sp. z o.o. obsługuje głównie klientów biznesowych, ale partnerzy zajmowaliby się także sprzedażą usług dla klientów indywidualnych. W ofercie są m.in. usługi telefonii stacjonarnej i komórkowej, internetu mobilnego i stacjonarnego oraz telewizji kablowej, a także usługi zaawansowane, dedykowane klientom biznesowym.
– Nawiązując z nami współpracę nie trzeba ponosić żadnych kosztów, nie wymagamy opłat za podpisanie umowy czy szkolenia. Do pracy wystarczy właściwie laptop i telefon – dodaje Maja Pietrowska. – Oczywiście znajomość rynku telekomunikacyjnego jest mile widziana. Nie jest to jednak wymóg konieczny, nie odrzucamy osób, które dopiero chcą zdobywać doświadczenie.