Twój dochodowy biznes

Inwestycja w restaurację Telepizzy wynosi ok. 200-250 tys. zł, natomiast w mniejszą placówkę w centrum handlowym ok. 150 tys. zł.
Telepizza poszukuje franczyzobiorców na terenie całej Polski. W zamian oferuje sprawdzony i dochodowy biznes z rozpoznawalną marką.
 

Telepizza to obecnie jedna z największych sieci pizzerii w Polsce. Firma istnieje w kraju od prawie 25 lat. Doświadczenie, znajomość zasad polskiego rynku oraz potrzeb klienta stawia Telepizzę w szeregu najmocniejszych graczy w branży gastronomicznej. Telepizza zadebiutowała w Polsce jako pierwsza sieć, która realizuje zamówienia z dostawą do klienta. Dzisiaj nadal nieustannie podąża za trendami i potrzebami kulinarnymi. Firma stale znajduje nowe sposoby, by być jeszcze bliżej klienta i zachęcić go do częstszych korzystania z jej usług. W tym celu wykorzystuje nowe kanały komunikacji mobilnej w sprzedaży online, modę na jedzenie w plenerze inwestując w food trucki, które pojawiają się na wielu dużych i lokalnych eventach oraz wdraża nowy format placówek, dzięki którym pojawiła się w centrach handlowych pozyskujac nową grupę klientów.

Ta nowoczesna firma oferuje swoim partnerom biznesowym współpracę na zasadzie franczyzy. Franczyzobiorcy, którzy funkcjonują pod szyldem Telepizzy korzystają z jej całego zaplecza komunikacji z rynkiem. Zasięg działania pizzerii wychodzi poza lokalną komunikację i dociera do klienta poprzez ulotki, media o dużym zasięgu tj. prasę, radio, telewizję oraz Internet. Dzięki aplikacji czy responsywnej stronie internetowej można z dowolnego miejsca złożyć zamówienie, które następnie realizuje najbliższa placówka franczyzowa. – Sprzedaż online to obecnie jeden z najważniejszych kanałów sprzedaży Telepizzy. W stosunku do sprzedaży z dostawą do domu, wynosi obecnie ponad 35 proc. i nadal rośnie. Jest to więc ogromny, dochodowy i bardzo perspektywiczny kanał sprzedaży – mówi Leszek Nowak, menedżer ds. Rozwoju Telepizza Poland.

Firma od niedawna realizuje projekt związany z rozwojem sieci w centrach handlowych. To dla niej nowy kierunek ekspansji. – W galeriach handlowych jesteśmy nastawieni na szybką obsługę, stąd pomysł mniejszego formatu placówek Telepizza. Jesteśmy znani z pizzerii typowo restauracyjnych, ale w centrach handlowych, które są przede wszystkim miejscem zakupów wystarczą mniejsze punkty, dopasowane do strefy food court – mówi Leszek Nowak. Dotychczas zostały otwarte cztery placówki w centrach handlowych – jedna własna i trzy franczyzowe. Placówki w nowym formacie, otwierane w strefach food court mają ok. 50-60 mkw.

Oferta nowych pizzerii będzie taka sama jak tradycyjnych placówek. Inny będzie sposób podawania pizzy - w kawałku, w formie trójkąta. Wszystko po to, by dopasować się do stylu życia i potrzeb klientów, którzy często nie maja czasu na konsumpcję w restauracji, tylko chcą zjeśc „w biegu”.

Telepizza kontynuuje również rozwój sieci w tradycyjnym formacie (pow.120 140 m2). Od początku roku hiszpańska sieć otworzyła 2 placówki franczyzowe i jedną własną. Do końca grudnia planowane jest uruchomienie jeszcze 5 pizzerii ( czetry franczyzowe i jedna własna ) Obecnie w całej Polsce funkcjonuje 118 pizzerii.

Inwestycja w restaurację Telepizzy wynosi ok. 200-250 tys. zł, natomiast w mniejszą placówkę w centrum handlowym ok. 150 tys. zł. Umowa franczyzowa z siecią podpisywana jest na 5, bądź 10 lat. Firma zapewnia stałą opiekę doradców, zarówno przed rozpoczęciem działalności, jak również w trakcie prowadzenia biznesu. Telepizza wspiera partnerów w wyszukiwaniu odpowiedniej lokalizacji oraz negocjacji cen najmu. Partnerzy hiszpańskiej sieci są również regularnie szkoleni z zakresu sprzedaży, obsługi klienta oraz oferty. Firma zapewnia również stałą dostawę świeżych produktów bezpośrednio od producentów po niższych, hurtowych cenach.

Firma oprócz Polski rozwija się w Hiszpanii, Portugalii, Chile, Kolumbii, Peru. We szystkich krajach hiszpańska sieć posiada ponad 1300 lokali.

Więcej informacji na temat zasad współpracy: www.telepizza.pl lub 502 456 776.