Mercure, ibis Styles

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Od chwil wejścia na polski rynek w roku 1973 poprzez zawarcie umowy franczyzowej pomiędzy siecią Novotel a spółką Orbis - największa grupa hotelarska w Polsce, AccorHotels stale rozwija bazę hoteli funkcjonujących pod markami Accor na terenie całej Polski. Aktualnie AccorHotels jest największą międzynarodową spółką działającą w branży hotelarskiej w Polsce, a udział w rynku wszystkich jej marek łącznie wynosi prawie 50 proc. Orbis jest operatorem 65 hoteli na terenie całej Polski, oferujących łącznie ponad 11 tys. pokoi, funkcjonujących pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles, ibis budget oraz Orbis.

AccorHotels i Orbis planują ekspansję sieci w Polsce, skupiając się aktualnie na umowach franczyzowych. Większość nowych hoteli powstaje pod markami Mercure oraz ibis Styles. Są to marki idealnie dostosowane do potrzeb franczyzobiorców. Wśród innych hotelarzy w Polsce wyróżnia nas ponad 90-letnie doświadczenie zdobyte jako największa Polska grupa hotelarska w połączeniu z unikalną pozycją rynkową osiągniętą dzięki szerokiej ofercie rynkowej grupy AccorHotels, obejmującej hotele od kategorii „budget”, poprzez klasę średnią, aż po hotele luksusowe.

Grupa AccorHotels będąca największym globalnym operatorem hotelarskim zarządzającym ponad 3,7  tys. hotelami na świecie, oferuje swoim klientom i inwestorom wiedzę zdobytą w procesie zarządzania i franczyzy hoteli w okresie ostatnich 50 lat. Rozwiązania w zakresie franczyzy oferowane w Polsce przez AccorHotels mogą być odpowiedzią na potrzeby niezależnych hotelarzy działających na rynku krajowym. Współpracując z Orbisem, właściciele hoteli i inwestorzy dysponują zapleczem w postaci doświadczonego partnera oraz korzystają z lokalnego wsparcia w procesie rozwoju.

JEDNOSTKI WŁASNE

65

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Polski zespół firmy Orbis S.A. oraz światowy zespół Grupy AccorHotels zapewnia wsparcie dla franczyzobiorcy w zakresie marketingu, dystrybucji, sprzedaży oraz know-how operacyjnego, w tym m.in.:

  • najwyższej jakości system rezerwacji AccorHotels, generujący prawie 50 proc. przychodów z działalności hotelarskiej w Europie,
  • globalny zespół sprzedaży z 700 ekspertami ds. sprzedaży w 34 państwach,
  • najwyższej klasy system zarządzania przychodami oraz fachową wiedzę,
  • niedoścignioną doskonałość operacyjną,
  • światowej klasy wsparcie techniczne podczas budowy lub przekształcania hoteli, program lojalnościowy Le Club Accorhotels (18 mln członków na całym świecie;  ponad 500 tys. członków w Polsce).

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Orbis S.A. (Grupa Accor)

ul. Bracka 16, 00-028 Warszawa

(22) 829 37 10

katarzyna.slawinska@accor.com

orbis.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Katarzyna Sławińska

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Mercure, ibis Styles.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.