Travelplanet.pl

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Pilnie poszukujemy Partnera do przejęcia nowootwartego Salonu Podróży Travelplanet.pl w Namysłowie.

Travelplanet.pl to multiagent turystyki zorganizowanej z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku polskim należący do międzynarodowej grupy INVIA. Travelplanet.pl to portal turystyczny oraz ogólnopolska sieć salonów franczyzowych prowadzonych w modelu stacjonarnym (naziemne biura podróży). System Franczyzowy Travelplanet.pl obejmuje sprzedaż wycieczek, ubezpieczeń podróżnych i produktów powiązanych (np. wycieczki fakultatywne). Wszyscy Partnerzy mają możliwość korzystania z mocy i siły brandu Travelplanet.pl pozytywnie kojarzonego przez Klientów. Każdy Partner działa na własny koszt na terenie na którym ma zapewnioną wyłączność terytorialną.

JEDNOSTKI WŁASNE

3

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

86

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Zapewniamy warunki współpracy w oparciu o atrakcyjny system prowizyjny i Umowę Franczyzy, która jako jedyna w branży jest zawierana na czas nieokreślony.

Sprzedaż:

 • ponad 20 letnie know how prowadzenia salonów podróży w formacie stacjonarnym;
 • system szkoleń/ tour-study; 
 • uzyskanie zgód na sprzedaż oferty TO w lokalizacji salonu Partnera;
 • możliwość korzystania ze znaku Travelplanet.pl  w trakcie trwania Umowy;
 • dostęp do systemów sprzedażowych i raportujących;
 • w ofercie ponad 50 touroperatorów, w tym jako jedyny multiagent na rynku polskim udostępniamy ofertę TOP 10 polskich i zagranicznych touroperatorów;
 • wsparcie Regionalnego Kierownika Sprzedaży;
 • sprzedaż kart podarunkowych Travelplanet.pl.

Marketing

 • działanie pod znaną i rozpoznawalną marką;
 • wsparcie przy opracowaniu wizualizacji zewnętrznej i wewnętrznej salonu;
 • wsparcie marketingowe w narzędziach elektronicznych (FB, Insta, wizytówka Google);
 • wsparcie  w obszarze marketingu stacjonarnego (plakaty, banery, billboardy;
 • uczestnictwo w akcjach promocyjnych organizowanych przez touroperatorów;
 • pakiet powitalny na start (gadżety dla Klientów salonu);
 • ogólnopolskie kampanie ATL (TV/ radio/ outdoor) budujace wizerunek I znajomość marki Travelplanet.pl.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Koszt wejścia do sieci 5 tys. zł netto;
 • Opłata jednorazowa,
 • Nie pobieramy żadnych innych opłat za udział w Systemie, poza kosztami refaktur (terminal, opłaty za płatności elektroniczne, opłaty zo dostęp do systemów dostawców zewnętrznych np. MerlinX);
 • Partner realizuje adaptacje salonu i jego  wyposażenie wg obustronnie zaakceptowanych projektów wizualizacji zewnętrznej i wewnętrznej. 
 • Estymowany koszt otwarcia salonu o powierzchni 20 – 30m2 to od 35  – 50 tys. zł netto

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Jesteśmy otwarci na Franczyzobiorców z doświadczeniem w turystyce jak i osoby gotowe zaangażować się w zgłębienie jej arkanów (nie wymagamy doświadczenia w branży) 

Miejscowości powyżej 15 tys. mieszkańców (zawsze sprawdzamy potencjał lokalizacji, również uwzględniając lokalnie działające salony),

Salony uliczne:

 1. lokalizacja na parterze 
 2. wejście bezpośrednio od ulicy
 3. minimum jedna witryna
 4. powierzchnia min. 20m2

Salony w  dyskontach osiedlowych, galeriach handlowych, pasażach i parkach handlowych:

 1. wejście bezpośrednio z ciągu komunikacyjnego
 2. minimum jedna witryna
 3. powierzchnia min. 20m2

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Travelplanet.pl S.A.

ul. Legnicka 48-50 bud. G, 54-202 Wrocław

franczyza@travelplanet.pl

travelplanet.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Travelplanet.pl.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Travelplanet.pl S.A. (ul. Legnicka 48-50 bud. G, 54-202 Wrocław). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Travelplanet.pl oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie travelplanet.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.