Travelplanet.pl

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Spółka Travelplanet.pl działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2005 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Działalność firmy obejmuje sprzedaż wycieczek, biletów lotniczych i rezerwacji hotelowych wraz z dodatkowymi usługami takimi jak ubezpieczenia turystyczne i wynajem samochodów. Od początku 2001 roku z Travelplanet.pl podróżowało już ponad 1,1 mln klientów.

Travelplanet.pl to zespół ekspertów, którzy oferują Klientom profesjonalne doradztwo. W naszym Telefonicznym Centrum Rezerwacji pracuje ponad 100 doświadczonych konsultantów - to największy taki zespół w Polsce! Konsultanci Travelplanet.pl regularnie wyjeżdżają na wyjazdy studyjne, podczas których biorą pod lupę wakacyjne kurorty i hotele. Zdecydowaną większość miejsc z naszej oferty odwiedzili osobiście, dlatego spośród tysięcy wakacyjnych ofert na rynku potrafią wybrać te najbardziej atrakcyjne i najlepiej dopasowane do potrzeb Klientów .

Wyróżnij się z nami! Dołącz do sieci salonów

"Rozdrobniony rynek agencyjny, silna pozycja organizatorów, trudności w osiąganiu targetów sprzedażowych z powodu niestabilnej sytuacji politycznej tzw. kierunków arabskich. 2016 rok na rynku turystycznym to wiele wyzwań, którym łatwiej jest sprostać, dołączając do sieci. Razem możemy więcej. Mocna pozycja negocjacyjna na rynku, rozpoznawalna, budząca zaufanie marka, silne zaplecze promocyjne w internecie. Przystąpienie do sieci Travelplanet.pl to dobra, strategiczna decyzja dla Państwa biznesu." - Jerzy Krawczyk, prezes Travelplanet.pl S.A.

"Obecność w sieci Travelplanet.pl to zysk i wygoda. Otrzymują państwo możliwość sprzedaży ofert ponad 50 touroperatorów. Każda z nich objęta jest stałą prowizją 10,33%, którą wypłacamy co miesiąc od pełnej wartości rezerwacji - nawet, jeśli Państwa Klient wpłacił tylko zaliczkę. Do tego odciążamy Państwa z czynności administracyjnych i księgowych, zapewniamy wsparcie merytoryczne i promocyjne. To najlepsze warunki na rynku." - Bartłomiej Szymczak-Pomianowski, manager ds. rozwoju sieci franczyzowej.

JEDNOSTKI WŁASNE

16

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

34

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wyróznij się z nami, dołącz do sieci salonów Travelplanet.pl

6 powodów daczego warto

Najlepsze warunki współpracy

Dzięki wieloletniej pozycji lidera w branży jesteśmy w stanie zaoferować naszym partnerom                             
najkorzystniejsze warunki prowizyjne na rynku. Stabilne fundamenty finansowe i mocne 
zaplecze kapitałowe Travelplanet.pl pozwala na wypłacane prowizji po każdym miesiącu sprzedaży. 
Stosujemy jedną wysokość prowizji od każdego organizatora, co wpływa na świadomą obsługę klienta. 
W efekcie oferujemy produkt jakiego oczekuje klient.

Finansujemy wyposażenie salonu

Naszym partnerom pomagamy w wyposażeniu salonu finansując meble biurowe oraz witrynę. 
Atrakcyjny design i rozpoznawalna marka pozwolą skuteczniej wyróżnić się i przyciągać nowych klientów.

Pełna oferta organizatorów

Oferujemy dostęp do produktów najważniejszych polskich biur podróży nie wprowadzając jednocześnie lmitów sprzedażowych. Przekłada się to na wzrost sprzedaży ofert, których oczekują klienci.

Silna marka

Postaw na solidne partnerstwo. Travelplanet.pl to rozpoznawalna marka o ugruntowanej pozycji na rynku. 
Dzięki innowacjom i stałemu rozwojowi przez 15 lat na rynku wyjechało z nami ponad 1 milion osób.

Wsparcie marketingowe

Najmocniejsza pozycja w internecie oraz unikalne produkty ubezpieczeniowe zapewniają naszym klientom 100 proc. bezpieczeństwo wyjazdu tak ważne w dzisiejszych czasach. Zapewniamy stały udział w licznych akcjach promocyjnych oraz stymulowanie wzrostu sprzedaży wysokimi nakładami na reklamę w zasięgowych mediach, w tym reklamę telewizyjną.

Szkolenia

Szeroka wiedza produktowa i wysokie kompetencje doradców to znaki rozpoznawcze Travelplanet.pl. 
W ramach współpracy organizujemy bezpłatne szkolenia z zakresu zarządzania salonem oraz szkolenia produktowe, sprzedażowe i marketingowe.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • franczyza - ok. 10 tys. zł - brak opłat licencyjnych oraz stałych,
  • partner - ok. 5 tys. zł - brak opłat licencyjnych oraz stałych.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Travelplanet.pl S.A.

ul. Ostrowskiego 9, 53-238 Wrocław

+48 502 050 906

franczyza@travelplanet.pl

franczyza.travelplanet.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Bartłomiej Szymczak-Pomianowski - Manager ds. Rozwoju Sieci Franczyzowych

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Travelplanet.pl.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.