Trendy Hair Fashion

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Studio Fryzjerskie Trendy Hair Fashion istnieje od 1985 roku. Początkowy okres działalności to sieć salonów fryzjerskich w Bielsku-Białej. Obecnie Trendy Hair Fashion to już nie tylko największa sieć nowoczesnych salonów fryzjerskich w Polsce działających w systemie franchisingowym, ale firma odważnie wkraczająca do Europy.

Trendy Hair Fashion to prężnie rozwijające się ekskluzywne salony fryzjerskie, których usługi gwarantują klientom pełną satysfakcję. W każdym z nich spotkać można ekipę młodych, uzdolnionych, dynamicznych ludzi, którzy w swą pracę wkładają pełne zaangażowanie.

Zespół szkoleniowo-artystyczny Trendy Hair Fashion to pasjonaci swojego zawodu, czerpiący inspiracje od stylistów najlepszej na świecie Londyńskiej Akademii Fryzjerskiej. Dwa razy w roku uczestniczą w zorganizowanych w Londynie warsztatach szkoleniowych. Zdobytą wiedzę przekazują pracownikom salonów w ramach szkoleń prowadzonych w centrum szkoleniowym Trendy Hair Fashion.

Trendy Hair Fashion łączy w sobie angielską technikę, włoską fantazję z zadowoleniem klientów. To niepowtarzalny styl gwarantujący włosom zdrowy i piękny wygląd przy jednoczesnym zachowaniu indywidualności każdego klienta.

Trendy Hair Fashion to także know-how wykorzystywane od 10 lat w konkursach piękności Miss Polski, Miss Polonia, Miss Podbeskidzia, Mister Poland, Twarz Roku.

JEDNOSTKI WŁASNE

5

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

54

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

60–80 tys. zł netto.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • pełne zaangażowanie i chęć odniesienia sukcesu,
  • gotowość do stałego doskonalenia, mającego na celu podnoszenie jakości usług oferowanych przez salon,
  • posiadanie środków na wykupienie licencji oraz wyposażenie i adaptację lokalu,
  • dysponowanie lokalem w miejscach o dużym nasileniu ruchu pieszego, mogą to być centra handlowe, duże osiedla, ważny parking.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Trendy Hair Fashion

ul. Głęboka 3, 43-300 Bielsko-Biała

726 997 874, (33) 816 42 22

trendyhair@trendyhair.pl

trendyhair.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Bobbys Karampotis

601 51 61 14

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.