EZO - matematyka i fizyka dla dzieci i młodzieży

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Edukacja EZO to sieć szkół nauczania matematyki dla dzieci od 4 roku życia do 15.

Nasze motto to Eksperymentuj, Zrozum, Oblicz!

Oferujemy program, który od kilku lat realizujemy we własnych placówkach w Krakowie i we Wrocławiu. Duży nacisk kładziemy na jakość prowadzenia zajęć oraz na jakość materiałów dydaktycznych, niezbędnych do realizacji założeń programowych.

Program podzielony jest na 4 filary!

Pierwszy - czas odkrywania. Składają się na niego 3 poziomy nauczania (jeden poziom to jeden rok nauki) realizowane z dziećmi w wieku przedszkolnym. Poziomy niezwykle cenne - to tutaj śmiało można rzec: nauka to zabawa, zabawa to nauka!

Drugi - budujemy fundamenty. Kolejne 3 poziomy, które realizujemy z dziećmi z klas 1-3 szkoły podstawowej. Jest to program, w którym zabawa ustępuje miejsca eksperymentom i grom logiczno - planszowym, a tematy jakie realizujemy odbiegają zupełnie od szkolnej podstawy programowej. Nasze dzieci naprawdę mogą i potrafią więcej. Eksperymentuj, Zrozum, Oblicz - 3 słowa i każde ma tu ogromne znaczenie.

Trzeci filar: mozolna praca - to programy realizowane z uczniami z 4-6 klasy szkoły podstawowej. Diametralnie różnią się od wcześniejszych poziomów. Mają na celu wspomaganie programów realizowanych w szkole, uwzględniają szkolną podstawę programową i wszelkie potrzeby uczniów, pomagają w oswojeniu się z nowymi tematami, które na początku często wydają się być trudne. Mamy na celu polepszyć oceny uczniów w szkole i sprawić by podczas zajęć szkolnych czuli się pewniej ponieważ z realizowanymi tematami spotkali się już u nas. Tutaj jesteśmy zawsze o krok przed tematami omawianymi w szkole.

Czwarty filar: zbieranie plonów - zajęcia od 7 klasy SP. Poszerzamy i rozwijamy umiejętności uczniów. Często słyszymy, że zadania proponowane podczas kursu EZO są trudniejsze niż te w szkole. Ale czy to nie dzięki nim, te w szkole są łatwiejsze? To tutaj pojawiają się pierwsze dowody matematyczne, zanim zapamiętamy wzór, próbujemy do niego samodzielnie dojść. Tu świat matematyki otwiera szeroko drzwi i zaczyna się fascynująca praca i nauka:)

Kilkuletnie działanie placówek własnych we Wrocławiu oraz w Krakowie przyczyniło się do poszerzania grona klientów. Obecnie z zajęć EZO korzysta około 300 uczniów we wrocławskiej placówce i około 200 w krakowskiej.  Autorski program oparty na sprawdzonej metodzie, nastawionej na wszechstronny rozwój młodego człowieka sprawia, że zajęcia z matematyki stają się niezwykle atrakcyjne. Nasi uczniowie uczęszczając na zajęcia EZO nie mają problemów ze zrozumieniem logiki, samodzielnym działaniem jak i pracą w grupie rówieśników. Scenariusze zajęć dostosowane są do grup 4-8 osobowych, ale śmiało można je realizować również na zajęciach indywidualnych. Wiele dzieci rozpoczyna naukę  w naszych placówkach już w wieku 4 lat. Kontynuacja zajęć pozwala na doskonałe zrozumienie trudnych zagadnień matematycznych. Nasi uczniowie, którzy zaczęli edukację przed rozpoczęciem zajęć w szkołach, odnoszą sukcesy nie tylko na lekcjach matematyki, są również laureatami wielu konkursów matematycznych oraz zajmują wysokie miejsca w rankingach szkół. Edukacja EZO oferuje program Matematyki EZO, który może zostać wprowadzony na zasadach licencji do różnych placówek edukacyjnych oraz do nowo powstałych działalności nastawionych na edukację dzieci.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób, które prowadzą działalność edukacyjną i chcą poszerzyć swoją ofertę poprzez wdrożenie nowych programów, jak również do wszystkich osób, które dopiero myślą o założeniu własnej działalności i pragną pracować z dziećmi.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób, które prowadzą działalność edukacyjną i chcą poszerzyć swoją ofertę poprzez wdrożenie nowych programów, jak również do wszystkich osób, które dopiero myślą o założeniu własnej działalności i pragną pracować z dziećmi.

 

Przy zakupie licencji oferujemy wariant współpracy:

 • Licencję EZO Matematyka.

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

18 jednostek franczyzowych

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

W ramach licencji proponujemy:

 • pomoc w otwarciu szkoły, przekazanie pełnej wiedzy know how,
 • program przygotowany na 11 lat, przedszkole plus szkoła podstawowa,
 • 352 scenariusze zajęć dla nauczycieli,
 • profesjonalne szkolenia dla nauczycieli,
 • szkolenia dokształcające,
 • profesjonalne materiały dla nauczycieli oraz dla uczniów,
 • dystrybucję zestawów ucznia,
 • bezpłatny dostęp do portalu dla nauczycieli,
 • materiały on-line,
 • wyłączność na danym terenie,
 • wzory dokumentów firmowych,
 • wzory materiałów reklamowych,
 • zestawy materiałów okolicznościowych,
 • wsparcie metodyczne i menadżerskie,
 • konsultacje i doradztwo przez cały okres trwania umowy,
 • wpis do bazy placówek EZO.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 1. koszt materiałów edukacyjnych, gier i pomocy dydaktycznych wykorzystywanych przez cały okres działalności: 2-4 tys z,
 2. opłata wstępna wraz z pełnym szkoleniem nauczyciela 15 tys. zł,
 3. Opłata miesięczna - tantiemy: 1200 netto 2 rok i kolejne, 800 netto pierwszy rok
 4. nie pobieramy opłat procentowych od ilości uczniów,
 5. opłata marketingowa: 0 zł,
 6. korzystanie z portalu dla nauczycieli: 0 zł.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • kapitał początkowy na uruchomienie działalności i wdrożenie programu,
 • zdolności organizacyjne i menadżerskie,
 • w przypadku nauczycieli umiejętności matematyczne i pedagogiczne.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Edukacja EZO Joanna Grodecka, Małgorzata Grabis s.c.

ul. Juliana Filipowicza 1, 52-208 Wrocław

508 136 357, 662 285 685

biuro@edukacjaezo.pl

edukacjaezo.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Joanna Grodecka

Małgorzata Grabis

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do EZO - matematyka i fizyka dla dzieci i młodzieży.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Edukacja EZO Joanna Grodecka, Małgorzata Grabis s.c. (ul. Juliana Filipowicza 1, 52-208 Wrocław). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego EZO - matematyka i fizyka dla dzieci i młodzieży oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie edukacjaezo.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.