Komputrilo Akademia Komputerowa

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Komputrilo to dynamicznie rozwijająca się sieć akademii komputerowych oferująca zajęcia w zakresie informatyki, nauki programowania komputerów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Komputrilo jest wyjątkowym miejscem, w którym dzieci i młodzież uczą się wykorzystania nowoczesnych technologii do rozwijania własnych pasji. Oprócz zdobywania kluczowych kompetencji młodzież ma możliwość uczestnictwa w organizowanych przez nas turniejach, a dzieci chętnie uczestniczą w warsztatach oraz urodzinach z Minecraft.

O konieczności nauki programowania dzieci od najmłodszych lat, dziś już nie trzeba nikogo przekonywać. Zawód programisty postrzegany jest jako jeden z najatrakcyjniejszych i najbardziej pożądanych na świecie. Świadomość rodziców o konieczności nauki tego, co oferujemy,  wzrasta w zawrotnym tempie, co powoduje, że chętnie inwestują w rozwój dzieci w tym obszarze. Razem z nami dobrze zarabiaj, szkol przyszłych inżynierów i programistów, którzy będą przyszłością polskiej - innowacyjnej gospodarki.

To jest właśnie czas na zmiany w Twoim życiu - dołącz do nas, zrealizuj własne marzenia!

JEDNOSTKI WŁASNE

5

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

3

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • know-how,
 • szkolenia dla franczyzobiorców i ich pracowników,
 • scenariusze zajęć, urodzin i warsztatów,
 • wsparcie techniczne (zakup sprzętu, instalacja oprogramowania), merytoryczne oraz w zakresie działań marketingowych - przez cały czas współpracy.

Dlaczego warto?

 • franczyza przyjazna kobietom,
 • duża różnorodność zajęć pozwalająca maksymalnie wykorzystać zasoby lokalowe i sprzętowe,
 • możliwość łączenia z innymi franczyzami oraz współpracy partnerskiej/licencyjnej,
 • rozsądne nakłady na rozpoczęcie działalności,
 • wyłączność na danym obszarze,
 • duża swoboda działań franczyzobiorcy.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Około 25 tys. zł.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • nie musisz być informatykiem, musisz być dobrym menadżerem, który skompletuje zespół pasjonatów do realizacji zadań i będzie miał czas osobiście dopilnować biznesu,
 • w zależności od modelu zajęć niezbędny jest lokal 1-2 pokojowy ok. 40 mkw. - może być wynajęty (prowadząc zajęcia wyłącznie u klientów nie trzeba mieć lokalu),
 • gotowość do założenia i prowadzenia własnej firmy,
 • zapraszamy także osoby, które już mają inną franczyzę lub prowadzą własny biznes i chcą poszerzyć ofertę,
 • zapraszamy także do współpracy na zasadzie partnerskiej i licencyjnej.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Komputrilo Akademia Komputerowa

ul. Andrzeja 26 lok. 1, 05-800 Pruszków

500 463 378

komputrilo@op.pl

komputrilo.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Urszula Wiejak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Komputrilo Akademia Komputerowa.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.