Traveliada.pl

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Traveliada.pl jest biurem podróży i portalem internetowym. Działamy od lutego 2000 roku. Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży wczasów i wycieczek zagranicznych. Sprzedajemy oferty największych polskich touroperatorów takich, jak Itaka, TUI, Rainbow Tours, Neckermann, Coral Travel, Exim Tours, Sun & Fun, Prima Holiday, Grecos Holiday, Orex Travel, ETI, Net Holiday i kilkudziesięciu innych. Każdy organizator z którym współpracujemy posiada zezwolenia, licencje i ubezpieczenia, niezbędne do prowadzenia działalności turystycznej. Gwarantuje to bezpieczne i udane wakacje. 

Od 2015 roku jesteśmy samodzielnym touroperatorem specjalizujemy się w ofertach narciarskich oraz pakietowaniu imprez. Ponadto dla naszych klientów przygotowujemy imprezy firmowe, wyjazdowe oraz eventy. Mamy Gwarancję Ubezpieczeniową jako Touroperator i rozwijamy własną sieć Agencyjną. 

Pierwszą Oddział naszej Franczyzy powstał w Opolu. W 2019 roku planujemy otworzyć 15 kolejnych oddziałów franczyzowych. Naszym nowym franczyzowym partnerom zapewniamy wszechstronne szkolenia w zakresie produktu turystycznego, systemów rezerwacyjnych, a także pozyskiwania i obsługi klienta. Oferujemy szerokie wsparcie marketingowe w internecie i na portalach społecznościowych. Zapraszamy do współpracy.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

4

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • prowizje w wysokości wypracowanej przez sieć,
 • bezpłatne szkolenia,
 • bezpłatny crm,
 • stałe wsparcie w zakresie obsługi klientów,
 • stałe wsparcie marketingowe.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Brak opłat wstępnych,
 • Przewidywana minimalna kwota inwestycji 6 000 zł,
 • Niskie opłaty licencyjne.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • działalność gospodarcza,
 • lokalizacja w miejscowości powyżej 20 000 mieszkańców,
 • posiadanie lokalu o powierzchni ok. 15-30 m2,
 • wyposażenie lokalu w 2 stanowiska obsługi klienta,
 • urządzenie lokalu zgodnie ze wskazówkami franczyzodawcy.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Traveliada.pl

Celtycka 6, 54-153 Wrocław

71 340 50 50

franczyza@traveliada.pl

traveliada.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jacek Malarski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Traveliada.pl.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.