Nutriadapt Weight Management Clinic

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Więcej niż tylko biznes

Naszym celem nie jest być tylko największymi. My chcemy być najlepsi. 

Kim jesteśmy?

 • jesteśmy liderem w obszarze doradztwa żywieniowego w Czechach i na Słowacji,
 • prowadzimy działającą międzynarodową sieć poradni franczyzowych w Czechach, na Słowacji i w Polsce,
 • naszą misją jest wsparcie edukacji i aktywnych starań o własną masę ciała i zdrowie,
 • w oparciu o najnowocześniejsze sprawdzone medycznie procedury pomagamy klientom zyskiwać wiedzę dotyczącą żywienia i rozpocząć odżywianie korzystne dla ich organizmu oraz prowadzące do stabilnej redukcji masy ciała,
 • dla naszych klientów znajdujemy najlepsze kierunki żywienia, i to w taki sposób, by byli oni zdolni do ich dożywotniego przestrzegania i osiągnięcia swojego celu. By mogli poprawić swoje zdrowie lub zminimalizować ryzyko rozwoju chorób cywilizacyjnych,
 • troska o własne odżywianie nie jest już tematem niszowym, lecz ogólnospołeczną normą, a my w NUTRIADAPT Weight Management Clinic staramy się pomagać klientom zgodnie z najnowszymi naukowymi zweryfikowanymi sposobami orientować się w żywieniu oraz wdrożeniu takiego odżywiania, które będzie najlepsze dla ich organizmu i możliwe będzie do utrzymania w długiej perspektywie,
 • oferujemy najbardziej zaawansowany system żywienia ukierunkowany na zarządzanie masą ciała. Oferujemy kompleksowe usługi dla ludności od diagnostyki, przez ocenę, opracowanie książki kucharskiej, aż po fachowy nadzór przez cały czas trwania programu, wszystko z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdej osoby – preferencji smakowych, wieku, płci, możliwości stołowania się, ruchu i innych. 

Uwaga: Nutriadapt Weight Management Clinic zastąpił projekt Świat Zdrowia, będący jedną z najszybciej rosnących sieci franczyzowych w obszarze zdrowia i zdrowego stylu życia w Czechach i za granicą.

Nutriadapt w liczbach

 • lider w obszarze doradztwa żywieniowego w Czechach i na Słowacji,
 • 3 kraje (Czechy, Słowacja, Polska),
 • 10 lat doświadczeń w obszarze doradztwa żywieniowego,
 • ponad 90 poradni w 3 krajach,
 • ponad 200 profesjonalnych doradców żywieniowych,
 • ponad 160 000 klientów (80 proc. kobiety, 20 proc. mężczyźni).

Dlaczego warto związać się z nami?

 • oferujemy najbardziej zaawansowany system żywienia na rynku,
 • na naszą korzyść przemawiają udokumentowane wyniki,
 • działalność w najbardziej gorącej branży healthy lifestyle,
 • opiekujemy się swoimi partnerami i wspieramy wzrost ich biznesu.

Najbardziej zaawansowany system żywienia

Najbardziej zaawansowany system żywienia Nutriadapt składa się z trzech powiązanych kroków:

 1. Krok - Przeprowadzamy analizę budowy ciała klienta na certyfikowanym urządzeniu diagnostycznym i zalecamy mu odpowiednie badania, niezbędne do tego, by maksymalnie pomóc mu w osiągnięciu celu.
 2. Krok - Analizujemy uzyskane wyniki badań klienta oraz opracowujemy drogi i środki, prowadzące do najefektywniejszego osiągnięcia założonego celu.
 3. Krok - W przypadku zawarcia umowy współpracy długookresowej w ostatnim kroku dochodzi do opracowania Osobistego planu żywienia oraz książki kucharskiej na miarę, biorącej pod ​​uwagę indywidualne potrzeby żywieniowe i energetyczne klienta. Następnie podczas regularnych konsultacji z klientem ma miejsce ocena wyników, ingerujemy w zwyczaje żywieniowe, klient otrzymuje porady, które mają ułatwić mu drogę do celu.

Na koniec programu klient wie, jak się odżywiać z wykorzystaniem typowych produktów spożywczych, a nie substytutów, których nie da się stosować na dłuższą metę. Ma również wiedzę na temat produktów spożywczych i własnego organizmu. Większość naszych klientów uczy się w trakcie programu rozpoznawać produkty spożywcze odpowiednie i nieodpowiednie dla ich kierunku żywienia, wprowadzać do diety nowe, nieznane wcześniej produkty spożywcze oraz zmienia swoje zwyczaje żywieniowe na lepsze. Nieodłączną częścią jest edukacja w zakresie żywności „funkcjonalnej”, która zalecana jest w trakcie redukcji i ułatwia przejście klienta na nowy sposób odżywiania się.

Suplementy żywnościowe i „inteligentne” produkty spożywcze:

Wysoka jakość prosto od producenta

Oferujemy oryginalny skład suplementów żywnościowych, które przygotowujemy ze sprawdzonych składników. Nasze produkty cechują się gwarantowaną jakością a nad ich rozwojem współpracujemy z wiodącymi specjalistami. Inspirujemy się nowoczesnymi trendami i stosujemy sprawdzone technologie produkcji. Naszą podstawową domeną jest profesjonalizm.

Swoich suplementów żywnościowych jesteśmy tak pewni, że oferujemy klientowi 100% gwarancję zwrotu pieniędzy.​

 • oferujemy 5 serii, na które składa się ponad 45 suplementów żywnościowych oraz produktów spożywczych,
 • asortyment uzupełniają preparaty wspomagające odchudzanie, spalacze, produkty do detoksykacji, tzw. inteligentne produkty spożywcze, produkty ukierunkowane na wzmocnienie zdrowia oraz zamawiane przez sportowców, oferta jest naprawdę szeroka i każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

JEDNOSTKI WŁASNE

13

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

80

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Opieka i wsparcie partnerów handlowych:

Partnerom handlowym oferujemy:

 • partnerstwo ze strony silnego i doświadczonego gracza rynkowego o bogatym doświadczeniu fachowym,
 • wyjątkowe know-how najbardziej zaawansowanego systemu żywienia,
 • unikalny system szkolenia dla właściciela i Twoich pracowników,
 • wyjątkowe narzędzie – oprogramowanie przeznaczone do pracy z klientami, umożliwiające efektywne korzystanie z usług i zarządzanie franczyzą,
 • stałe wsparcie centrali w zakresie sprzedaży usług i produktów,
 • wymianę doświadczeń z innymi franczyzobiorcami podczas regularnych spotkań,
 • gwarancję jakości świadczonych usług i oferowanych produktów.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Inwestycja początkowa

 • odroczona inwestycja początkowa 580 tys. zł (cena obejmuje przejęcie 3 uruchomionych poradni z wyszkolonym personelem, przetłumaczonymi materiałami, systemem i wyposażeniem poradni),
 • możliwe jest odłożenie inwestycji i spłacenie na początku tylko 20 000 PLN, aż nowy Master się ustabilizuje. Będzie to regulowane umową.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Czego oczekujemy:

Jeżeli zdecydujesz się zostać master franczyzobiorcą Nutriadapt Weight Management Clinic, należy spełnić kilka podstawowych wymogów, którymi są:

 • osobowość, ze znajomością rynku polskiego oraz doświadczenie w prowadzeniu działalności,
 • doświadczenie w zakresie budowania biznesu i kierowania ludźmi,
 • zdolność do rozwijania produktów i wnoszenia innowacyjnych pomysłów w zależności od potrzeb lokalnego rynku,
 • chęć wykorzystania okazji dzięki szybko rozwijającemu się trendowi w obszarze żywienia i opanowania polskiego rynku
 • własne środki finansowe.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Nutriadapt Weight Management Clinic

Kaszubska 9A/1A, 50-214 Wrocław, Polska

+420 734 669 829

jiri.pikrt@nutriadapt.com

nutriadapt.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jiří Pikrt

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Nutriadapt Weight Management Clinic.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Nutriadapt Weight Management Clinic (Kaszubska 9A/1A, 50-214 Wrocław, Polska). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Nutriadapt Weight Management Clinic oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie nutriadapt.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.