DripClinic

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Terapie witaminowe to rozwiązanie dla wszystkich którzy świadomie dbają o swoje zdrowie, formę i lepsze samopoczucie. Klinika DripClinic posiada w swoje ofercie wyłącznie produkty najwyższej jakości i o sprawdzonym działaniu. Wraz z niesamowitym wzrostem popularności i skuteczności terapii witaminowych, wychodzimy na przeciw rosnącym potrzebom pacjenta.

Poprzez autorskie terapie witaminowe, wyselekcjonowane produkty oraz sprawdzony model biznesowy, stworzyliśmy dla Państwa unikalną możliwość prowadzenia kliniki w ramach programu partnerskiego sieci DripClinic. Nasza strategia pozwala na efektywne prowadzenie gabinetu oferującego skuteczne metody suplementacji.

Niejednokrotnie potwierdziliśmy solidność i jakość, a najwyższym gwarantem naszego działania jest zdrowie naszych pacjentów.

Już dziś dołącz do sieci partnerskiej DripClinic i prowadź gabinet terapii witaminowych w najwyższym możliwym standardzie.

 

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

2 (5 w przygotowaniu)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

W ramach współpracy oferujemy:

 • pomoc w otwarciu i uruchomieniu działalności
 • sprawdzoną strategię i know-how placówki
 • pakiet szkoleń dla personelu oraz program wdrożeniowy
 • poznanie technik i metodologii tworzenia terapii
 • dostęp do najwyższej jakości produktów
 • wyposażenie gabinetu i wdrożenie procedur
 • udział w ogólnopolskiej sieci klinik
 • sprawdzoną strategię marketingową
 • wsparcie na każdym etapie funkcjonowania kliniki
 

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Przewidzieliśmy dwa modele współpracy z siecią partnerską:

 1. Model franczyzowy 
 2. Model licencyjny

Koszt otwarcia placówki waha się w przedziale 10 - 25 tys. zł. 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Klinikę może otworzyć każdy kto jest gotów do prowadzenia własnego biznesu w oparciu o standardy sieci.

 

Wymagania:

 • wysoka motywacja i samodzielność w działaniu
 • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
 • gotowość do prowadzenia działalności na własny rachunek
 • pozytywne nastawienie i zaangażowanie
 • chęć rozwoju i nauki

Posiadanie doświadczenia i/lub wykształcenia medycznego nie jest wymagane.

Specjaliści DripClinic, poprzez autorski program szkoleń i sprawdzony model działania, przeprowadzą i wdrożą metody skutecznego prowadzenia kliniki z zachowaniem najwyższych standardów oraz sprawdzonych metod leczenia.

Oferta kierowana jest również do firm, które chcą rozszerzyć swoją ofertę o terapie witaminowe najwyższej jakości.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Michałowski 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do DripClinic.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma DripClinic.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego DripClinic oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie dripclinic.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.