DripClinic

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Terapie witaminowe to rozwiązanie dla wszystkich którzy świadomie dbają o swoje zdrowie, formę i lepsze samopoczucie. Klinika DripClinic posiada w swoje ofercie wyłącznie produkty najwyższej jakości i o sprawdzonym działaniu. Wraz z niesamowitym wzrostem popularności i skuteczności terapii witaminowych, wychodzimy na przeciw rosnącym potrzebom pacjenta.

Poprzez autorskie terapie witaminowe, wyselekcjonowane produkty oraz sprawdzony model biznesowy, stworzyliśmy dla Państwa unikalną możliwość prowadzenia kliniki w ramach programu partnerskiego sieci DripClinic. Nasza strategia pozwala na efektywne prowadzenie gabinetu oferującego skuteczne metody suplementacji.

Niejednokrotnie potwierdziliśmy solidność i jakość, a najwyższym gwarantem naszego działania jest zdrowie naszych pacjentów.

Już dziś dołącz do sieci partnerskiej DripClinic i prowadź gabinet terapii witaminowych w najwyższym możliwym standardzie.

 

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

2 (5 w przygotowaniu)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

W ramach współpracy oferujemy:

 • pomoc w otwarciu i uruchomieniu działalności
 • sprawdzoną strategię i know-how placówki
 • pakiet szkoleń dla personelu oraz program wdrożeniowy
 • poznanie technik i metodologii tworzenia terapii
 • dostęp do najwyższej jakości produktów
 • wyposażenie gabinetu i wdrożenie procedur
 • udział w ogólnopolskiej sieci klinik
 • sprawdzoną strategię marketingową
 • wsparcie na każdym etapie funkcjonowania kliniki
 

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Koszt otwarcia placówki waha się w przedziale 20 - 25 tys. zł. 

W cenie zawarta jest certyfikacja placówki, know-how, niezbędne szkolenia, wyposażenie i umeblowanie zgodnie ze standardem, opracowane indywidualnie procedury, niezbędna dokumentacja oraz początkowy pakiet marketingowy (pakiet na START)


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Kto może otworzyć klinikę witaminową?

Klinikę może otworzyć każdy kto jest gotów do prowadzenia własnego biznesu w oparciu o standardy sieci.

Wymagania:

 • wysoka motywacja i samodzielność w działaniu
 • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
 • gotowość do prowadzenia działalności na własny rachunek
 • pozytywne nastawienie i zaangażowanie
 • chęć rozwoju i nauki

Posiadanie doświadczenia i/lub wykształcenia medycznego nie jest wymagane. Specjaliści DripClinic, poprzez autorski program szkoleń i sprawdzony model działania, przeprowadzą i wdrożą metody skutecznego prowadzenia kliniki z zachowaniem najwyższych standardów oraz sprawdzonych metod leczenia.

Oferta kierowana jest również do firm, które chcą rozszerzyć swoją ofertę o terapie witaminowe najwyższej jakości.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

DripClinic.pl

796 130 223

kontakt@dripclinic.pl

dripclinic.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Bartosz Rudnik

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do DripClinic.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma DripClinic.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego DripClinic oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie dripclinic.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.