Polska Sieć Handlowa Lewiatan

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jesteśmy największą siecią franczyzową w Polsce, którą tworzy 3.200 sklepów z obrotem ponad 13,6 mld zł w 2019 roku. Dziś zrzeszamy ponad 2.100 przedsiębiorców, a Lewiatan to rozpoznawalna i ceniona marka. Każdego dnia nasze sklepy odwiedza ok. 2 mln klientów.

Łączymy siłę ogólnopolskich korzyści z wartością lokalnych relacji. Tworzymy i rozwijamy przyjazne i bliskie sklepy, najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań lokalnych klientów. Nasze doświadczenie i model biznesowy pozwalają szybko i elastycznie reagować na potrzeby rynku i różnych grup konsumentów.

Naszym przedsiębiorcom dajemy możliwość współtworzenia, współdecydowania i współodpowiedzialności za rozwój sieci, oferując najlepsze warunki i rozwiązania, aby mogli aktywnie rozwijać swój biznes. W codziennych działaniach wspieramy ich w budowaniu relacji z klientami sklepu.

JEDNOSTKI WŁASNE

0

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

3 200

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Większa rentowność, stabilność działania, stałe przychody, rozwój biznesu, czyli co zyskasz, gdy dołączysz do Lewiatana:

 • Ponad 200 kontraktów handlowych - poprawisz rentowność w oparciu o szeroki portfel ponad 200 kontraktów handlowych i 20 umów okołobiznesowych. Rokrocznie zwiększamy wypłaty dla franczyzobiorców średnio o 20%.
 • Ponad 30 innych kontraktów w każdej spółce regionalnej - wzmocnisz sprzedaż produktów świeżych i lokalnych dzięki usystematyzowanej współpracy z dostawcami mięsa, warzyw i owoców.
 • Ponad 500 produktów marki własnej - skorzystasz z atrakcyjnej cenowo oferty 500 wysoko jakościowych produktów marki własnej, stanowiących około 6% wartości sprzedaży.
 • Dopasowanie asortymentu - idealnie dostosujesz asortyment do lokalnych potrzeb w oparciu o autorskie narzędzia Lewiatana.
 • Warunki zakupowe - zaoferujesz atrakcyjne ceny sprzedaży, dzięki korzystnym warunkom zakupowym.
 • Aktywność reklamowa - zwiększysz rozpoznawalność swojego biznesu, dzięki stałej aktywności reklamowej w ogólnopolskich i regionalnych mediach.
 • Poszerzanie wiedzy i umiejętności - poszerzysz wiedzę i umiejętności swoje oraz personelu, dzięki bezpłatnym szkoleniom warsztatowym i internetowym oraz platformie wymiany dobrych praktyk.
 • Realny wpływ na działania sieci - zachowasz niezależność i zyskasz realny wpływ na działania sieci za pośrednictwem regionalnych Rad Franczyzowych.

Korzyści finansowe - korzystne warunki handlowe, niemożliwe do uzyskania przez pojedynczych detalistów. Wypłaty dodatkowych wynagrodzeń.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • posiadanie punktu handlowego o odpowiedniej lokalizacji,
 • dobra opinia w środowisku kupieckim,
 • stabilna sytuacja finansowa,
 • gotowość do realizacji wspólnej strategii działania.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Lewiatan Holding S.A.

87-800 Włocławek, ul. Kilińskiego 10

663-865-521

franczyza@lewiatan.pl

lewiatan.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Dyszczyński

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Polska Sieć Handlowa Lewiatan.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.