Polska Sieć Handlowa Lewiatan

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jesteśmy największą siecią franczyzową w Polsce, którą tworzy 3.200 sklepów z obrotem ponad 15,5 mld zł w 2022 roku. Dziś zrzeszamy ponad 2.100 przedsiębiorców, a Lewiatan to rozpoznawalna i ceniona marka. Każdego dnia nasze sklepy odwiedza ok. 2 mln klientów.

Łączymy siłę ogólnopolskich korzyści z wartością lokalnych relacji. Tworzymy i rozwijamy przyjazne i bliskie sklepy, najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań lokalnych klientów. Nasze doświadczenie i model biznesowy pozwalają szybko i elastycznie reagować na potrzeby rynku i różnych grup konsumentów.

Naszym przedsiębiorcom dajemy możliwość współtworzenia, współdecydowania i współodpowiedzialności za rozwój sieci, oferując najlepsze warunki i rozwiązania, aby mogli aktywnie rozwijać swój biznes. W codziennych działaniach wspieramy ich w budowaniu relacji z klientami sklepu.

JEDNOSTKI WŁASNE

0

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

3 200

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Większa rentowność, stabilność działania, stałe przychody, rozwój biznesu, czyli co zyskasz, gdy dołączysz do Lewiatana:

 • Ponad 200 kontraktów handlowych - poprawisz rentowność w oparciu o szeroki portfel ponad 200 kontraktów handlowych i 20 umów okołobiznesowych. Rokrocznie zwiększamy wypłaty dla franczyzobiorców średnio o 20%.
 • Ponad 30 innych kontraktów w każdej spółce regionalnej - wzmocnisz sprzedaż produktów świeżych i lokalnych dzięki usystematyzowanej współpracy z dostawcami mięsa, warzyw i owoców.
 • Ponad 500 produktów marki własnej - skorzystasz z atrakcyjnej cenowo oferty 500 wysoko jakościowych produktów marki własnej, stanowiących około 6% wartości sprzedaży.
 • Dopasowanie asortymentu - idealnie dostosujesz asortyment do lokalnych potrzeb w oparciu o autorskie narzędzia Lewiatana.
 • Warunki zakupowe - zaoferujesz atrakcyjne ceny sprzedaży, dzięki korzystnym warunkom zakupowym.
 • Aktywność reklamowa - zwiększysz rozpoznawalność swojego biznesu, dzięki stałej aktywności reklamowej w ogólnopolskich i regionalnych mediach.
 • Poszerzanie wiedzy i umiejętności - poszerzysz wiedzę i umiejętności swoje oraz personelu, dzięki bezpłatnym szkoleniom warsztatowym i internetowym oraz platformie wymiany dobrych praktyk.
 • Realny wpływ na działania sieci - zachowasz niezależność i zyskasz realny wpływ na działania sieci za pośrednictwem regionalnych Rad Franczyzowych.

Korzyści finansowe - korzystne warunki handlowe, niemożliwe do uzyskania przez pojedynczych detalistów. Wypłaty dodatkowych wynagrodzeń.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • posiadanie punktu handlowego o odpowiedniej lokalizacji,
 • dobra opinia w środowisku kupieckim,
 • stabilna sytuacja finansowa,
 • gotowość do realizacji wspólnej strategii działania.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Lewiatan Holding S.A.

87-800 Włocławek, ul. Kilińskiego 10

663-865-521

franczyza@lewiatan.pl

lewiatan.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Dyszczyński

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Polska Sieć Handlowa Lewiatan.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Lewiatan Holding S.A. (87-800 Włocławek, ul. Kilińskiego 10). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Polska Sieć Handlowa Lewiatan oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie lewiatan.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.