Cipo&Baxx

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Cipo&Baxx to marka odzieżowa powstała w 1996. W szybkim czasie zaczęła osiągać sukcesy produkując ekstrawaganckie jeansy, t-shirty, bluzy, kurtki, buty i dodatki. Wysoka jakość produkowanej odzieży i dbałość o każdy szczegół a zarazem niebanalne wzornictwo pozwoliły marce Cipo&Baxx zdobyć mocną pozycje na rynkach europejskich.

Cipo&Baxx to marka coraz bardziej rozpoznawalna również na polskim rynku. Kolekcja skierowana jest do kobiet i mężczyzn  lubiących podkreślić swoja indywidualność, nie bojących się żywych kolorów czy niecodziennych fasonów i pragnących wyróżnić się z tłumu.

Zapraszamy do współpracy!

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

  • w Polsce: 30 + 15 typu korner,
  • kilkaset w Australii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Rosji, Szwecji, Turcji, USA i na Węgrzech
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Nie pobieramy opłat licencyjnych, kwota inwestycji zależna od wielkości i położenia lokalu.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Lokal min. 50 mkw. Atrakcyjne położenie handlowe.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Yilba Tekstil Sp. z o.o.

ul. Farbiarska 69, 02-862 Warszawa

(22) 853 14 52; 504 530 085

warszawa@cipoandbaxx.pl

cipoandbaxx.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Erdal Celik

tel. 504 530 085

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Cipo&Baxx.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Yilba Tekstil Sp. z o.o. (ul. Farbiarska 69, 02-862 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Cipo&Baxx oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie cipoandbaxx.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.