10 biznesów na każdą kieszeń

Magazyn pomysłów na biznes / Sprawdź, o czym przeczytasz we wrześniowym numerze miesięcznika "FRANCHISING".
Czy da się założyć firmę za nieduże pieniądze? Oczywiście! We wrześniowym numerze "FRANCHISING" przedstawiamy sprawdzone pomysły na biznes we franczyzie za rozsądną kwotę.
 

We wrześniowym wydaniu 9/2019 (176)

RAPORT SPECJALNY

10 biznesów na każdą kieszeń
Czy da się założyć firmę za nieduże pieniądze? Da się. Zwłaszcza gdy ma się do dyspozycji sprawdzony pomysł, oparty na licencji franczyzowej.

TARGI FRANCZYZA

Zrób biznes. Pomysł znajdziesz na Targach Franczyza
Dwieście marek franczyzowych, polskie i zagraniczne koncepty oraz ważne franczyzowe debiuty – tak zapowiadają się Targi Franczyza 2019. 17-19 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie kilka tysięcy obecnych i przyszłych przedsiębiorców będzie wybierać pomysły na własny biznes.

SUPERTEMAT

Biznes szyty na miarę
Branża modowa ma się dobrze. Ale są kwestie, na które warto zwrócić uwagę, decydując się na otwarcie sklepu odzieżowego.

Zysk w dobrym stylu
Choć branża odzieżowa ma swoje bolączki, to nadal można w niej dobrze zarobić. W jaką markę najlepiej zainwestować?

Manekin zwiększa sprzedaż
Na wyniki sprzedaży w sklepie odzieżowym wpływają estetyczna wystawa, komfortowo urządzona przymierzalnia oraz manekiny.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Pieniądze w owocach morza
Owoce morza to specjalność konceptu Sea Food Bar & Market. Marka właśnie zaczyna poszukiwania franczyzobiorców.

Firma dla pasjonata piwa
Polacy pokochali piwa rzemieślnicze. Czy w takim razie prowadzenie sklepu z kraftowymi piwami może być dochodowym biznesem?

Otwieramy kebab
Wystarczy zaledwie 20 tys. zł na start, żeby zostać właścicielem przyczepy gastronomicznej Bafra Kebab. A zarobić na czysto można około 13 tys. zł miesięcznie. Na dodatek biznes można prowadzić zdalnie, łączyć go z pracą na etacie lub z inną dzialalnością.

Finansowe akrobacje
Rynek szkół tańca jest już mocno nasycony. Kids Studio postawiło na inny obszar – gimnastykę i akrobatykę dla dzieci. Czy było warto?

Biznes dla Adama, czyli zakładamy sad
Uprawa jabłek może być opłacalnym biznesem, pod warunkiem że podejdzie się do niej w niestandardowy sposób. A tych jest co najmniej kilka.

Sztuka w komercyjnym wydaniu

W ciągu 10 lat działalności Sztukarnia poszerzyła swoją ofertę do 80 warsztatów twórczych. Popyt na zajęcia jest tak duży, że prawdopodobnie w przyszłym roku szkoła rozpocznie rozwój poprzez franczyzę.

E-FIRMA

Przekuj wpływy na gotówkę​
Na polskim rynku działa kilkadziesiąt tysięcy influencerów. Ale sukces na tym polu osiągają nieliczni. Jak tego dokonać?

WŁASNY BIZNES

Z domu Wielkiego Brata do własnej firmy
Prowadziłam agencję modelek, sklep odzieżowy oraz szwalnię krawiecką jednocześnie. Ostatnio postawiłam na nowy, na razie niszowy biznes – mówi Małgorzata Maier, bizneswoman, uczestniczka pierwszej polskiej edycji reality show „Big Brother”.

MÓJ FRANCHISING

Inwestycja wbrew obawom​
Mariusz Koper jest absolwentem logistyki i właśnie z tą branżą wiązał swoją przyszłość. Choć początki
w prowadzeniu własnej firmy logistyczno-wysyłkowej nie były łatwe, dziś widzi spore szanse na rozwój.

Biznes dobrze poukładany
– Klient nie chce kupić tylko desek. Oczekuje gotowej podłogi w swoim domu, dlatego w tym biznesie sprzedaży najczęściej towarzyszy usługa montażu – mówi Radosław Chabowski, właściciel czterech sklepów pod marką DDD Dobre Dla Domu.

OD ZERA DO MILIONERA

Fortuna zbudowana na oponach
Giovanni Battista Pirelli już na samym początku drogi zawodowej stworzył markę, która od prawie 150 lat jest jedną z najbardziej znanych na świecie. Jak tego dokonał?

STEKI MENEDŻERA

Polska franczyza dotarła do Dubaju
Marcin Szworak już na studiach zarabiał na siebie. Od kilku lat współtworzy markę Makarun Spaghetti & Salad, która właśnie otwiera swój pierwszy lokal w Dubaju.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

343 pomysły na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Jak rozwiązać konflikt w pracy
Konflikty są nieodłączną częścią życia. Jeśli nieporozumienie powstanie w otoczeniu pełnym szacunku dla drugiego człowieka, może stać się bodźcem do rozwoju firmy i zespołu.

ABC FRANCZYZY

Zaufanie ograniczone wekslem
Weksel, gwarancja bankowa, dobrowolne poddanie się egzekucji – na widok takich sformułowań w umowie franczyzowej niektórym kandydatom na licencjobiorców robi się nieswojo. Czy naprawdę jest się czego bać?

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, a także w sklepie Publio.pl.


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748