Interes dla lubiących modę

Doświadczenie mile widziane / Jak zaznacza franczyzodawca o współpracy z marką może myśleć każdy, kto ma chęć lub doświadczenie w prowadzeniu sklepu.
Sobota
26.10.2019
Franczyzodawca Cipo & Baxx planuje pozyskać nowych partnerów głównie z Katowic, Krakowa, Rzeszowa, Wrocławia i Trójmiasta.
 

Oferta sklepów Cipo & Baxx skierowana jest zarówno do młodzieży, jak i do osób po 40 roku życia. Choć kolekcje są dość odważne, to w asortymencie znajdują się także modele bardziej klasyczne. – Kolekcje Cip & Baxx zawsze różniły się od tych dostępnych w innych sieciówkach, odważnym stylem i innowacyjnymi wzorami. Dodatkowo bardzo dobra jakość odzieży przyciąga stałych klientów, co pozwala nam na utrzymanie dobrej pozycji na rynku odzieżowym – mówi Agnieszka Celik, menedżer marki Cipo & Baxx. 

Obecnie sieć liczy 60 salonów partnerskich. Jak zaznacza franczyzodawca o współpracy z marką może myśleć każdy, kto ma chęć lub doświadczenie w prowadzeniu sklepu, zainteresowanie modą będzie dodatkowym atutem.

Lokal idealny czyli jaki? 

Optymalna powierzchnia lokalu na sklep marki powinna wynosić od 80 do 100 m2.  Agnieszka Celik zwraca, uwagę, że lokal jest aranżowany i wyposażany zgodnie z projektem marki. Franczyzodawca szacuje, że średnio na zatowarowanie sklepu 60 m2 należy przeznaczyć ok. 50 tys. zł. 

Lokal powinien znajdować się w centrum handlowym lub przy głównej ulicy. – Mamy stały kontakt z centrami handlowymi, pomagamy w znalezieniu lokali. Zaopatrujemy salony  bezpłatnie w materiały reklamowe: szyld, wieszaki na odzież, zasłony do przebieralni, loga, plakaty. Gwarantujemy stałą dostępność towarów przeznaczonych na promocję w atrakcyjnych cenach – tłumaczy Agnieszka Celik. 

A po jakim czasie można liczyć na zwrot z inwestycji? Franczyzodawca zapewnia, że już po roku, choć przestrzega, że jest to uzależnione od wielkości miasta, lokalizacji sklepu, zdolności manedżerskich właściciela i jego zaangażowania w prowadzenie sklepu.


Marka stawia na rozwój / Obecnie sieć Cipo & Baxx liczy 60 salonów partnerskich.

POPULARNE NA FORUM

Sklep z tanią odzieżą sportową

Jestem od kilku miesięcy zadowolonym klientem sklepu 11teamsports. Mają fajne, markowe produkty, ale nie mogę narzekać na to, że przepłacam - niezależnie czy kupuję...

26 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2019
Cropp Town w katalogu franczyz i systemów partnerskich

Witam ile potrzebuje wkładu własnego żeby móc otworzyć sklep franczyzowy firmy cropp lub Reserved?

2 wypowiedzi
ostatnia 15.11.2019
Sklep Medicine oraz ich okropne zachowanie względem klienta

Dzień dobry. Zakładam ten wątek by znaleźć kogoś, kto być może też miał problem z tym sklepem - zresztą, z tego co widziałam, opinie na temat tego sklepu nie...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2019
Sklep odzieżowy w mniejszym mieście

Moim zdaniem jest to bardzo niejednoznaczna inwestycja poniewaz czesto w malych miastach nie ma sklepów odziezowych z drugiej strony ludzie lubia jezdzic do wiekszych miast np...

48 wypowiedzi
ostatnia 31.07.2019
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Jak masz plan na swój sklep internetowy, a przede wszystkim pieniążki i wiedzę z tego zakresu, to pewnie że warto.

33 wypowiedzi
ostatnia 29.07.2019
Top Secret

No to fakt, tylko potem tragicznie wygląda jak są rozmiary od 34 do 46 i wieszaki ledwo mieszczą się ...

2 wypowiedzi
ostatnia 13.05.2019
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

jak masz na to fajny pomysł to warto

33 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2019
Moodo - czy warto inwestować?

w mieście 10 tys jakoś hula juz rok , jestem pracownikiem, i myślę o otwarciu w miescie 30 tys

86 wypowiedzi
ostatnia 20.03.2019