WGN Nieruchomości

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Grupa WGN jest największym Koncernem Obrotu Nieruchomościami w Polsce działającym blisko 30 lat.

Pod marką WGN pracuje ponad 500 Agentów oraz doradców ds. nieruchomości i kredytów, w blisko 80 przedstawicielstwach franczyzowych.

Franczyzowe biuro nieruchomości WGN to samodzielne biuro prowadzone przy pełnym wsparciu Centrali przy wykorzystaniu gotowego i sprawdzonego pomysłu na biznes.

W Grupie WGN stawiamy na profesjonalizm, zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa naszych transakcji oraz wszechstronną i kompleksową obsługę klientów. 

JASNE I PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY

Oferujemy Państwu jasne i przejrzyste zasady współpracy;

Partner/Franchisebiorca zatrzymuje 100 % przychodu. Centrala nie pobiera udziału procentowego w wypracowanym przychodzie Partnera.

Od Partnerów pobierana jest wyłącznie stała atrakcyjna miesięczna opłata; 

Zapewniamy Państwu Program PARTNER START- Partner m.in. jest zwolniony z opłat za pierwsze 2 miesiące, otrzymuje profesjonalną stronę internetową własnego biura, indywidualne szkolenie, pomoc przy rekrutacji doradców ds. nieruchomości i budowaniu stałego, silnego zespołu, harmonogram wdrożeniowy.

Nowym Partnerom i ich agentom zapewniamy kompleksowe szkolenie w naszym Dziale Szkoleniowym, a osobom, nie posiadającym doświadczenia w nieruchomościach, oferujemy opcje szkolenia od podstaw w Akademii Nieruchomości i Inwestycji WGN.

Udzielamy pomocy przy wyborze lokalu i jego aranżacji.

Franczyzobiorca współpracujący na zasadach partnerskich, korzysta z renomowanej marki WGN oraz z unikatowych narzędzi, programów i dokumentów zapewniających bezpieczne i skuteczne prowadzenie biura nieruchomości, pozwalające uzyskać więcej niż satysfakcjonujące przychody. W naszej sieci najskuteczniejsi osiągają regularnie nawet 6-cyfrowe wyniki w miesiącu. 

Partner korzysta z dostępu do największej bazy nieruchomości i klientów w Polsce i za granicą oraz współpracuje w wzajemnej wymianie ofert pomiędzy wszystkimi Partnerami.

Partnerów nie obowiązuje zakaz działalności konkurencyjnej po ewentualnym zakończeniu współpracy.

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

78

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Programy i narzędzia gwarantujące najlepszą promocję nieruchomości Oddziału
 • Partner korzysta z marketingu globalnego, dostępu do obszernej bazy ofert nieruchomości całej Grupy WGN oraz najnowocześniejszego programu do zarządzania bazą nieruchomości i obsługi biur WGN z funkcją CRM, który pozwala zarządzać zleceniami klientów i pracą agentów, a Partnerowi daje możliwość nadzorowania pracy swojego biura z każdego miejsca. Dzięki temu już na starcie Partnerzy osiągają sukces.
 • Regularne, kompleksowe szkolenia przeprowadzane przez najlepszych specjalistów z Polski i zagranicy oraz stałe wsparcie liderów - doświadczonych doradców;
 • Skuteczny marketing regionalny i globalny (publikacja ofert Partnera na ponad 150 portalach i serwisach internetowych oraz w 3 własnych wydawnictwach);
 • Sprawdzone zasady zarządzania biurem oraz budowania stabilnego i kreatywnego zespołu;
 • Wsparcie działu prawnego podczas całego okresu współpracy.
 • Partner otrzymuje przypisany franczyzobiorcy indywidualny portal internetowy, wyposażony w zaawansowaną wyszukiwarkę ofert nieruchomości.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Własne biuro oparte na franczyzie WGN to pomysł na otwarcie dochodowego biznesu przy stosunkowo niskich kosztach inwestycji. Przystąpienie do Grupy WGN nie wymaga dużego kapitału, a zwrot wkładu własnego następuje po krótkim czasie od rozpoczęcia działalności.
 • Jednorazowa opłata startowa w wysokości  3 000 zł netto.
 • Opłata startowa obejmuje działalność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i usługi związane z pośrednictwem finansowym.
 • Wysokość opłat miesięcznych uzależniona jest od wielkości miasta, w którym ma powstać oddział. Jest ona określana indywidualnie z każdym z franczyzobiorców.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Poszukujemy kreatywnych i przedsiębiorczych kandydatów nastawionych na sukces, prowadzących już działalność gospodarczą jak i gotowych do otworzenia własnego biznesu;
 • Franczyzobiorcą WGN może zostać także osoba, która nie prowadziła wcześniej biura nieruchomości
 • Poszukujemy agentów i pośredników chcących otworzyć własne biuro;
 • Poszukujemy biur działających już na rynku nieruchomości, które chcą zwiększyć bazę klientów (o ponad 30 000 ofert), a tym samym zwiększyć ilość transakcji i przychód.
 • Kandydat powinien dysponować (własnym lub wynajętym) lokalem o powierzchni min. 25 m2 w lokalizacji o dużym natężeniu ruchu, w ciągu komunikacyjnym, najlepiej z witryną, (zdecydowanie preferowany parter); warunkiem niezbędnym jest możliwość zamieszczenia reklamy zewnętrznej (kasetonu/ szyldu) o powierzchni min. 3,5 m2. Nowy oddział może powstać  w odległości nie mniejszej niż 0,5 km od istniejących już w danym mieście Oddziałów WGN.


 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

WGN - Nieruchomości Sp. z o. o.

ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław

(71) 337 84 05

d.komarnicka@wgn.pl

wgn.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dagmara Komarnicka 

Manager Rozwoju Sieci Franczyzowej

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do WGN Nieruchomości.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.