WGN Nieruchomości

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Grupa WGN jest największym koncernem obrotu nieruchomościami w Polsce działającym blisko 30 lat. Pod marką WGN pracuje ponad 500 agentów oraz doradców ds. nieruchomości i kredytów, w blisko 80 przedstawicielstwach franczyzowych.

Franczyzowe biuro nieruchomości WGN to samodzielne biuro prowadzone przy pełnym wsparciu centrali przy wykorzystaniu gotowego i sprawdzonego pomysłu na biznes. W Grupie WGN stawiamy na profesjonalizm, zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa naszych transakcji oraz wszechstronną i kompleksową obsługę klientów. 

Jasne i przejrzyste zasady współpracy

Partner/franczyzobiorca zatrzymuje 100 proc. przychodu. Centrala nie pobiera udziału procentowego w wypracowanym przychodzie partnera. Od partnerów pobierana jest wyłącznie stała atrakcyjna miesięczna opłata; 

Zapewniamy Państwu Program Partner Start - partner jest zwolniony m.in. z opłat za pierwsze 2 miesiące, otrzymuje profesjonalną stronę internetową własnego biura, indywidualne szkolenie, pomoc przy rekrutacji doradców ds. nieruchomości i budowaniu stałego, silnego zespołu, harmonogram wdrożeniowy.

Nowym partnerom i ich agentom zapewniamy kompleksowe szkolenie w naszym dziale szkoleniowym, a osobom, nie posiadającym doświadczenia w nieruchomościach, oferujemy opcje szkolenia od podstaw w Akademii Nieruchomości i Inwestycji WGN. Udzielamy pomocy przy wyborze lokalu i jego aranżacji.

Franczyzobiorca współpracujący na zasadach partnerskich, korzysta z renomowanej marki WGN oraz z unikatowych narzędzi, programów i dokumentów zapewniających bezpieczne i skuteczne prowadzenie biura nieruchomości, pozwalające uzyskać więcej niż satysfakcjonujące przychody. W naszej sieci najskuteczniejsi osiągają regularnie nawet 6-cyfrowe wyniki w miesiącu. 

Partner korzysta z dostępu do największej bazy nieruchomości i klientów w Polsce i za granicą oraz współpracuje w wzajemnej wymianie ofert pomiędzy wszystkimi partnerami. Partnerów nie obowiązuje zakaz działalności konkurencyjnej po ewentualnym zakończeniu współpracy.

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

84

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • programy i narzędzia gwarantujące najlepszą promocję nieruchomości oddziału,
 • partner korzysta z marketingu globalnego, dostępu do obszernej bazy ofert nieruchomości całej Grupy WGN oraz najnowocześniejszego programu do zarządzania bazą nieruchomości i obsługi biur WGN z funkcją CRM, który pozwala zarządzać zleceniami klientów i pracą agentów, a partnerowi daje możliwość nadzorowania pracy swojego biura z każdego miejsca. Dzięki temu już na starcie partnerzy osiągają sukces,
 • regularne, kompleksowe szkolenia przeprowadzane przez najlepszych specjalistów z Polski i zagranicy oraz stałe wsparcie liderów - doświadczonych doradców,
 • skuteczny marketing regionalny i globalny (publikacja ofert partnera na ponad 150 portalach i serwisach internetowych oraz w 3 własnych wydawnictwach),
 • sprawdzone zasady zarządzania biurem oraz budowania stabilnego i kreatywnego zespołu,
 • wsparcie działu prawnego podczas całego okresu współpracy,
 • partner otrzymuje przypisany franczyzobiorcy indywidualny portal internetowy, wyposażony w zaawansowaną wyszukiwarkę ofert nieruchomości.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • własne biuro oparte na franczyzie WGN to pomysł na otwarcie dochodowego biznesu przy stosunkowo niskich kosztach inwestycji. Przystąpienie do Grupy WGN nie wymaga dużego kapitału, a zwrot wkładu własnego następuje po krótkim czasie od rozpoczęcia działalności,
 • jednorazowa opłata startowa w wysokości  3 tys. zł netto,
 • opłata startowa obejmuje działalność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i usługi związane z pośrednictwem finansowym,
 • wysokość opłat miesięcznych uzależniona jest od wielkości miasta, w którym ma powstać oddział. Jest ona określana indywidualnie z każdym z franczyzobiorców.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • poszukujemy kreatywnych i przedsiębiorczych kandydatów nastawionych na sukces, prowadzących już działalność gospodarczą jak i gotowych do otworzenia własnego biznesu,
 • franczyzobiorcą WGN może zostać także osoba, która nie prowadziła wcześniej biura nieruchomości,
 • poszukujemy agentów i pośredników chcących otworzyć własne biuro,
 • poszukujemy biur działających już na rynku nieruchomości, które chcą zwiększyć bazę klientów (o ponad 30 tys. ofert), a tym samym zwiększyć ilość transakcji i przychód,
 • kandydat powinien dysponować (własnym lub wynajętym) lokalem o powierzchni min. 25 mkw. w lokalizacji o dużym natężeniu ruchu, w ciągu komunikacyjnym, najlepiej z witryną, (zdecydowanie preferowany parter); warunkiem niezbędnym jest możliwość zamieszczenia reklamy zewnętrznej (kasetonu/ szyldu) o powierzchni min. 3,5 mkw. Nowy oddział może powstać  w odległości nie mniejszej niż 0,5 km od istniejących już w danym mieście oddziałów WGN.


 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

WGN - Nieruchomości Sp. z o. o.

ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław

(71) 337 84 05

d.komarnicka@wgn.pl

wgn.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dagmara Komarnicka

manager rozwoju sieci franczyzowej

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do WGN Nieruchomości.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma WGN - Nieruchomości Sp. z o. o. (ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego WGN Nieruchomości oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie wgn.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.