Mathnasium - The Math Learning Center

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Mathnasium to jedna z najszybciej rozwijających się sieci franczyzowych na świecie z ponad 1000 placówek. Uzyskaj ogólnokrajową licencję, aby zostać jedynym master-franczyzobiorcą w Polsce.

Opłaty początkowe i kapitał obrotowy niezbędne do uruchomienia działalności w Polsce wynoszą łącznie około 700.000 USD. Szacujemy, że na terenie Polski będzie mogło działać co najmniej 35 placówek. Master-franczyzobiorca będzie pobierać opłaty wstępne od każdej sprzedanej franczyzy na terenie Polski, a także opłaty bieżące od indywidualnych franczyzobiorców. Będzie zapewniać swoim franczyzobiorcom szkolenie i wsparcie, korzystając z naszych sprawdzonych narzędzi oraz infrastruktury.

Oferujemy unikalną szansę pozyskania na wyłączność prawa sprzedaży franczyzy jednej z najlepszych światowych marek na rynku edukacyjnym. Szukamy ambitnego przedsiębiorcy, który potrafiłby z pasją wykorzystać siłę marki z dążeniem do poprawy edukacji matematycznej dzieci.

Dlaczego to działa?

Mathnasium jest międzynarodową franczyzą pozaszkolnej edukacji uzupełniającej w zakresie matematyki. Założona w 2002 roku z tylko jedną placówką w Los Angeles, Mathnasium jest jedną z najszybciej rozwijających się franczyz z ponad 1000 placówek na świecie. Poprzez własną Mathnasium Method™ uczniowie uczęszczający do Mathnasium poprawiają swoje oceny i wyniki w nauce, uczą się krytycznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów oraz zyskują pewność siebie. Z ponad 5 milionami przeprowadzonych zajęć, aktualnie celem Mathnasium jest otwarcie kolejnego 1000 placówek do 2025 roku.

Mathnasium daje swoim uczniom solidne podstawy matematyczne, z których będą zawsze korzystać. Mathnasium Method™ opiera się na wysoce zindywidualizowanym podejściu ze sprawdzonym programem nauczania, dopracowanym przez dziesięciolecia doświadczenia. Nasza wszechstronna ocena dokładnie wskazuje, jakie są mocne i słabe strony poszczególnych dzieci. Następnie nasi nauczyciele opiekują się dziećmi tam, gdzie są, ucząc w sposób, który ma dla nich sens, aby wypełnić fundamentalne luki oraz otworzyć ich na nowe możliwości poza to, co uważali za osiągalne. Zapewniamy najlepszą wiedzę z zakresu matematyki dzięki sprawdzonym technikom instruktażowym. Tysiące referencji od rodziców i dzieci ilustrują różnicę, jaką dokonujemy w ich życiu i naszych społecznościach. Zapotrzebowanie na pozaszkolną edukację matematyczną notuje rekordowe poziomy, ale dostępna oferta korepetycji nie zaspakaja potrzeb.

Dlaczego najczęściej stosowane metody korepetycji tak często zawodzą? Ponieważ w przeciwieństwie do Mathnasium nie oferują długofalowej metody ukierunkowanej na „zrozumienie” matematyki. Często forsują doraźne rozwiązania w formie powtórek, uczenia pamięciowego czy wkuwania. Nasz dynamiczny rozwój na rynku wynika z oferowania rozwiązania edukacyjnego, które po prostu działa.

Wielokrotnie słyszymy od rodziców, że próbowali prywatnych korepetycji czy szkół online, ale w zasadzie nic się nie sprawdzało... aż trafiliśmy do Mathnasium. Nasz rozwój zawdzięczamy w dużej mierze pozytywnym opiniom rodziców, ponieważ przekazują sobie, że jest rozwiązanie edukacyjne, które naprawdę działa.

Potwierdzenie sukcesu

Czujemy się zaszczyceni licznymi wyrazami uznania, które otrzymujemy. W badaniu Franchise Business Review z 2018 roku zostaliśmy sklasyfikowani na poziomie 90. centyla pod względem satysfakcji franczyzobiorcy. W rankingach magazynów Forbes i Entrepreneur stale znajdujemy się wśród czołowych 10 proc. marek franczyzowych świata.

Pod względem satysfakcji i utrzymania klienta nie mamy sobie równych. Ponadto członkowie naszego zespołu są niezwykle doświadczeni w zakresie rozwoju biznesu, wsparcia edukacyjnego i marketingowego, co potwierdza dwucyfrowy wzrost zysków rok do roku przez ostatnie 8 lat. Wśród założycieli i członków zespołu naszej firmy są wybitni nauczyciele akademiccy oraz liderzy biznesowi branży, których innowacyjność i pasja zapewniają nam przewagę w nauczaniu matematyki.

Zapotrzebowanie

Zapotrzebowanie na pozaszkolną edukację matematyczną notuje rekordowe poziomy. Przewiduje się, że w ujęciu globalnym do 2022 roku wartość rynku prywatnych korepetycji przekroczy 100 miliardów USD. Mathnasium szybko się rozwija, aby zaspokoić zapotrzebowanie, i ma już ponad 1000 placówek na całym świecie.

Nagrody

Zajmujemy zaszczytną pozycję wśród czołowych franczyz Entrepreneur Magazine's 2019 Franchise 500 i 2. miejsce na liście Forbes 2019 Best Franchises to Buy.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Ponad 1000 placówek na świecie.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Szkolenie

Przekażemy wiedzę dotyczącą sprzedaży franczyz i pokażemy, jak zapewniać wsparcie indywidulanym franczyzobiorcom. Rozpoczniemy od pokazania, jak samodzielnie prowadzić Mathnasium Learning Center. Pokażemy, jak korzystać z naszych narzędzi, aby zbudować swoją firmę. Szkolenie obejmuje marketing, generowanie leadów, edukację, zarządzanie relacjami z klientem, a także nasz program autorski - Mathnasium Method™.

Wsparcie

Od konsultacji biznesowych po doroczne konwencje – zapewniamy kompleksowe wsparcie potrzebne do prowadzenia i rozwijania własnej działalności. Nasz scentralizowany zespół wsparcia zawsze służy pomocą w zakresie marketingu i rozwoju biznesowego.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Łącznie ok. 700 tys. $.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Szczególnie interesują nas inwestorzy, którzy mają umiejętności i wiedzę biznesową potrzebne do rozwoju od podstaw firmy o ugruntowanej marce. Odpowiedniemu partnerowi zapewnimy kompleksowe wsparcie centrali, jak również znaczną swobodę we wprowadzaniu własnych innowacji oraz wykorzystywaniu wiedzy biznesowej w ramach projektu. Nasze procedury wdrażania i szkolenia nowych maater-franczyzobiorców zostały starannie opracowane i są stale udoskonalane od ponad 15 lat. Dlatego też – chociaż wymaga to istotnego poświęcenia i zaangażowania – członkowie naszego wyspecjalizowanego zespołu ds. rozwoju franczyzy zapewniają wsparcie i pomoc na każdym etapie. Więcej informacji dostępne w Mathnasium International Franchise Brochure.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Mathnasium - The Math Learning Center

5120 W. Goldleaf Circle, Suite 400, Los Angeles, California, 90056, USA

+65 9144 1412

internationalportals@mathnasium.com

mathnasium.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Scott McDaniel

Director

International Franchise Development

(język angielski)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Mathnasium - The Math Learning Center.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.