VIP ma firmę

VIP ma firmę | 01.10.2008

Piotr Tymochowicz: Manipulacja na sprzedaż

Jeżeli przyjrzymy się nazwiskom z listy 100 najbogatszych, to zauważymy, że te osoby niczym specjalnie się nie wyróżniają. Najczęściej nie są ani specjalnie inteligentne ani utalentowane. Potrafią natomiast nawiązywać błyskawicznie skuteczne relacje międzyludzkie i to jest istotą sukcesu w biznesie - mówi Piotr Tymochowicz, doradca ds. wizerunku i marketingu, właściciel Szkoły Transformacji.

VIP ma firmę | 01.09.2008

Zbigniew Grycan: Interesy prowadzę na zimno

- Pamiętam z dzieciństwa, jak pracownicy urzędu skarbowego zabrali nam z domu krzesła, więc siedzieliśmy na skrzynkach. Ale w życiu ma się więcej niż jedną szansę - mówi Zbigniew Grycan, właściciel firmy Grycan - lody od pokoleń.

VIP ma firmę | 01.08.2008

Marek Kamiński: Biznes to droga w nieznane

- Biznes nie jest podróżą do jednego celu, czyli na emeryturę – mówi Marek Kamiński, przedsiębiorca i podróżnik.

VIP ma firmę | 01.07.2008

Wojciech Cejrowski: Jestem królem nieruchomości!

- Szukam roboty łatwej i przyjemnej, a przy okazji wysoko płatnej – mówi Wojciech Cejrowski, dziennikarz, pisarz, podróżnik i właściciel biura podróży, a z zawodu cieśla.

VIP ma firmę | 01.06.2008

Dorota Zawadzka: Można wychować dziecko na prezesa

- Każdy, niezależnie od wykształcenia, może wychować dziecko, które gdy dorośnie, będzie kimś ważnym – mówi Dorota Zawadzka, prowadząca program Superniania emitowany w TVN.

VIP ma firmę | 01.05.2008

Bogusław Linda: Co Linda wie o zarabianiu

- Parę lat temu reżyser Maciej Ślesicki zaproponował mi wspólne poprowadzenie uczelni filmowej. No i rzuciliśmy się w ten kocioł z wrzątkiem – mówi Bogusław Linda, aktor, reżyser, dziś także współwłaściciel Warszawskiej Szkoły Filmowej.

VIP ma firmę | 01.04.2008

Dolar się boi

Piotr Kuczyński, główny analityk Xelionu opowiada o sytuacji na światowym rynku finansowym.

VIP ma firmę | 01.03.2008

Michał Wiśniewski: Własna firma to jest to

Biznes na zasadzie franczyzy okazał się bardzo funkcjonalną formą prowadzenia biznesu. Sprawdza się we wszystkich branżach i na wszystkich poziomach inwestycji: od kilku tysięcy złotych do kilku milionów - mówi Michał Wiśniewski, dyrektor ds. franczyzy PROFIT system.

VIP ma firmę | 01.03.2008

Katarzyna Pakosińska: W finansach obsługuję się sama

- W kabarecie nie mamy przelicznika: opiszemy ten temat, bo jest bardziej chodliwy, a wtedy zarobimy więcej. Nasze pisanie jest twórczym wyżywaniem się, a nie nabijaniem kabzy – o biznesie w kabarecie opowiada Katarzyna Pakosińska z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

VIP ma firmę | 01.02.2008

Krzysztof Kłapa: McDonald’s lubi zaszaleć

– W pierwszych tygodniach działalności McD w Polsce jedynym samochodem służbowym był mój stary, wysłużony fiat 126p, w którym wyjąłem przednie siedzenie pasażera – mówi Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska.

VIP ma firmę | 01.01.2008

Teresa Rosati: Nie liczę zer na koncie

- Ubieram kobiety w każdym wieku i ze wszystkich środowisk. Moimi klientkami są mamy, córki, a nawet wnuczki – mówi Teresa Rosati, projektantka mody.

VIP ma firmę | 01.12.2007

Roman Młodkowski: Otwieram 40 firm rocznie

O małym biznesie i wielkich pieniądzach nie tylko w telewizji opowiada Roman Młodkowski, dziennikarz biznesowy TVN CNBC.

VIP ma firmę | 01.11.2007

Maciej Orłoś: Albo własna firma, albo Teleexpress

O kulisach prowadzenia biznesu i o pracy w telewizji opowiada dziennikarz Maciej Orłoś.

VIP ma firmę | 01.10.2007

Czy Najsztub wyjdzie z długów?

O zacnych pracach ręcznych, o restauracji Przegryź, która nie musiała się opłacać, a której prowadzenie idzie coraz lepiej, opowiada dziennikarz Piotr Najsztub.

VIP ma firmę | 01.09.2007

Magda Gessler: Restauracja w sosie własnym

Magda Gessler, restauratorka, malarka i projektantka wnętrz opowiada o tym, jak się prowadzi restaurację.

VIP ma firmę | 01.08.2007

Mariusz Max Kolonko: Mój american dream

Mariusz Max Kolonko, dziennikarz i właściciel firmy producenckiej Media 2000 Communications opowiada, jak się prowadzi biznes w Stanach Zjednoczonych.

VIP ma firmę | 01.07.2007

Kayah: Śpiewam i wydaję

Kayah, piosenkarka i właścicielka wydawnictwa fonograficznego Kayax opowiada, czy w Polsce opłaca się wydawać płyty.

VIP ma firmę | 01.06.2007

Jacek Santorski: Adrenalina kręci jak złoto

To, co odróżnia biznesmena od innych ludzi to łatwość, z jaką zauważa i wykorzystuje nadarzającą się szansę. Bo szansę dostaje prawie każdy z nas – mówi Jacek Santorski, psycholog i biznesmen, właściciel firmy konsultingowej zajmującej się psychologią biznesu.

VIP ma firmę | 01.05.2007

Krystyna Janda: Pieniędzy nie żałuję

Gdy zakładałam teatr, wielokrotnie miałam chwile zwątpienia. Zresztą mam je do dziś – o tym, że sztuka kosztuje opowiada Krystyna Janda.

VIP ma firmę | 01.04.2007

Mariusz Pudzianowski: Siłacz to ma klawe życie

Sport to jedynie zabawa. Nie da się z niego wyżyć, dlatego zająłem się biznesem – mówi Mariusz Pudzianowski, trzykrotny mistrz świata w kategorii Strong Man.

  pierwsza
  poprzednia
4
5
6
8