Osoba, która chciałaby rozpocząć działalność pod marką Twójrobot.pl, powinna dysponować 25-35 tys. zł na inwestycję.
Poniedziałek
27.02.2017
Franczyzodawca TwójRobot.pl zamierza otworzyć 60 placówek w Polsce i za granicą do 2018 roku.
 

Firma TwójRobot.pl zajmuje się edukacją dzieci z zakresu programowania i budowania robotów. Program edukacyjny ma na celu rozwój logicznego myślenia, podstaw algorytmów oraz pracy z nowymi technologiami. W ramach działalności organizuje kursy roczne, zajęcia pozalekcyjne, półkolonie podczas wakacji i ferii, a także urodziny i imprezy naukowe.

TwójRobot.pl jako pierwszy w Polsce uruchomił kursy na zestawach Lego Mindstorms NXT. Zaś od 2012 roku firma rozwija sieć franczyzową i obecnie prowadzi zajęcia w ponad 80 lokalizacjach. Poziom zajęć i jakość prowadzonych warsztatów został doceniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i określony jako Miejsce Odkrywania Talentów.

Osoba, która chciałaby rozpocząć działalność pod marką Twójrobot.pl, powinna dysponować 25-35 tys. zł na inwestycję. – Nowym franczyzobiorcom polecamy wynajem sal w placówkach oświatowych, ponieważ to zmniejsza koszty początkowe i pozwala skupić się na budowaniu bazy klientów. Zalecamy otwarcie własnego lokalu po około 1-2 latach działania – mówi Monika Kirol, prezes zarządu TwójRobot.pl.

Opłata wstępna, jak i opłaty bieżące uzależnione są od wielkości miasta, w którym ma działać potencjalny franczyzobiorca. Opłata wstępna licencyjna zaczyna się od 6 tys. zł natomiast opłata bieżąca od 300 zł miesięcznie.

Zwrot z inwestycji zależny jest od momentu rozpoczęcia działalności. Placówki, które rozpoczynają z nami współpracę przed wakacjami lub rokiem szkolnym mogą liczyć, że osiągną go już nawet po sześciu miesiącach działalności – mówi Monika Kirol.


POPULARNE NA FORUM

Z korepetytora na dyrektora

Fajny artykuł o ciekawej historii. Trzeba przyznać, że pomysł jest dość oryginalny i na pewno jest na to zapotrzebowanie. Sama chodziłam na korepetycje z matmy, więc...

3 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Z korepetytora na dyrektora

Hm, ciekawe - i pracować z dziećmi mogą osoby bez przygotowania pedagogicznego? Trochę to dziwne...

3 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Szkolenia biznesowe?

Jasne, że się opłaca! W ogóle branża szkoleniowa daje dużo satysfakcji - i organizatorom, i uczestnikom :)

2 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Firma szkoleniowa - pomysły na aktywizację uczestników

Jest dużo metod - praca projektowa, case study. Dobre efekty daje też odrobina rywalizacji na zajęciach :)

5 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Półkolonie dają zysk

Fakt, na półkoloniach mozna się dorobić. Z tym, że sezonowo. Chyba, że ktoś myśli nad dodatkową organizacją także warsztatów całorocznych :)

2 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Szkolenia biznesowe?

The more taught we are the less demanding it is to settle on educated choices and our aptitudes and capacities are much looked for after by businesses. An a valid example would...

2 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

2 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Moja znajoma kiedys korzystala i z tego co pamiętam to była zadowolona:)

1 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2018