Quiosque zaczyna wiosnę

Oferta marki Quiosque jest skierowana do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które cenią dobrą jakość materiałów oraz połączenie klasycznej elegancji z aktualnymi trendami.
Czwartek
09.03.2017
Marka otwiera kolejne salony i wprowadza nowe kolekcje. Będą duże zmiany w ofercie?
 

Polski franczyzodawca miał intensywną końcówkę ubiegłego roku – w grudniu sieć Quiosque powiększyła się o cztery sklepy. Mimo tego nie zwalnia tempa. Pod koniec lutego uruchomił kolejny sklep, tym razem własną placówkę w centrum handlowym Auchan w Białymstoku. Lokal zajmuje powierzchnię 100 m2 i jest trzecim salonem marki w mieście.
Białystok to miejsce z ogromnym potencjałem dla Quiosque. Wyniki sprzedaży w naszych pozostałych dwóch salonach, wskazują, że jest coraz większe zainteresowanie naszą marką. – mówi Aleksandra Posiadła, menedżer ds. ekspansji Quiosque. Zgodnie z zapowiedziami, w tym roku sieć ma powiększyć się łącznie o 18 sklepów.

Franczyzodawca już szykuje się do nadchodzącego okresu wiosenno-letniego. Na półki sklepowe trafia właśnie nowa, sezonowa kolekcja. Jak zapowiadają projektanci, jej znakiem rozpoznawczym jest duża różnorodność – od zestawów na elegancie przyjęcia, po sportowe modele idealne na spacer po lesie. Twórcy proponują zarówno minimalistyczne formy i geometryczne nadruki, jak i romantyczne, kobiece akcenty. W nowej kolekcji dostępne będą zarówno propozycje do biura, ubrania przydatne podczas wakacyjnych wojaży, jak i odzież pasująca do letnich uroczystości – ślubów, komunii i chrzcin. W linii Active znajdą się też ubrania idealne na spacer z psem, jogging czy nordic walking.

Aby zostać franczyzobiorcą Quiosque, należy dysponować lokalem powierzchni 100-130 m2, w mieście powyżej 50 tys. mieszkańców. Koszt inwestycji, w zależności od stanu lokalu, sięga od 1,5 tys. zł do 2,5 tys. zł na jeden metr kwadratowy netto. Franczyzobiorca nie ponosi wydatków na zatowarowania, bo franczyza Quiosque działa w modelu depozytowym – towar pozostaje własnością dawcy licencji, a partner zarabia na prowizji od sprzedaży.
Szczegóły dotyczące oferty i zasad współpracy z naszymi partnerami omawiamy podczas indywidualnych rozmów. Każdy salon ma swoją specyfikę i różny potencjał. Ma na to wpływ wiele czynników, jednym z głównych jest lokalizacja. Zakładając jednak średni czas zwrotu zainwestowanej kwoty, możemy mówić o około dwóch latach. Zdarzają się jednak przypadki, że ten okres jest zdecydowanie krótszy, np. pół roku – mówi Aleksandra Podsiadła.

Pod szyldem Quiosque działają obecnie 134 sklepy. Połowa z nich należy do franczyzobiorców. Franczyzodawca prowadzi też sześć outletów.


POPULARNE NA FORUM

Salon300+ miejscowość podwarszawska

Prowadzę sklep odzieżowy ponad 300 m2 + duży magazyn. Od kilkunastu lat franczyza znanej marki odzieżowej. Dostałem wypowiedzenie franczyzy. Najchętniej wpuściłbym...

1 wypowiedzi
ostatnia 10.01.2019
Kto prowadził / prowadzi salon Esotiq

Marek Markowski bardzo prosze o pilny kontakt. Do konca tygodnia musze podjac decyzje w sprawie franczyzy Esotiq. mtroch@op.pl fb marietta. troch

25 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019
Diverse - kto ma (miał) problemy z tą franczyzą ?

Proszę o kontakt osoby, które prowadziły sklep franczyzowy DIVERSE i napotkały problemy we współpracy. Np. były zmuszone prowadzić sklep pomimo jego nierentowności,...

1 wypowiedzi
ostatnia 29.12.2018
Top Secret

Jak dla mnie zadziałało także to że marka zaczęła z powrotem oferować ubrania w większych rozmiarach niż 40 bo nie oszukujmy się polki nie są najmniejszymi...

1 wypowiedzi
ostatnia 04.12.2018
Aromanti opinie-otworzyć?

Co takiego?

2 wypowiedzi
ostatnia 18.11.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Odzież to obecnie trudna branża, widzę ile znajome zamawiają a później oddają, jak te sklepy zarabiają sama nie wiem.

13 wypowiedzi
ostatnia 17.11.2018
Sklep z tanią odzieżą sportową

Wszelki outlety są dobre, jak szuka się odzieży sportowej. tutaj nie zmienia się szybko moda.

25 wypowiedzi
ostatnia 06.11.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Poszukaj franczyzodawcy. Tak dzisiaj najłatwiej sprzedawać ubrania.

13 wypowiedzi
ostatnia 06.11.2018