Biznes w rozmiarze XXL

Wymagania wobec partnerów / Osoba zainteresowana sprzedażą produktów 20inLove musi prowadzi własny sklep odzieżowy. Każdy z partnerów kupuje co najmniej 6 produktów z każdej zamówionej kolekcji.
Wtorek
10.07.2018
Marka odzieży plus size szuka partnerów, którzy chcą poszerzyć asortyment swoich sklepów o ubrania w dużych rozmiarach.
 

W kolekcji firmy 20inLove znajdują się sukienki, spódnice, spodnie i bluzki w rozmiarach od 44 do 62. Większość z nich trafia do rąk klientów detalicznych, głównie na rynku niemieckim, poprzez internetowy kanał sprzedaży. Reszta produktów znajduje się w sklepach stacjonarnych. Właściciele konceptu otworzyli pierwszy własny butik z ubraniami w galerii PTAK Moda. A dwa miesiące temu zdecydowali się na wejście w system partnerski. Swoją ofertę biznesową kierują do właścicieli sklepów z modą damską, którzy mogą urozmaicić swój asortyment o ubrania plus size. Dziś współpracują z dwoma partnerami, jednym w Poznaniu i drugim w Grecji.
– Aktualnie szukamy dystrybutorów, chcących umieścić nasze produkty w swoich butikach stacjonarnych – informuje Tomasz Kaszczyński, menadżer sklepu 20inLove. – Poszukujemy partnerów w całym kraju. Najwięcej klientów mamy na Dolnym Śląsku i Mazowszu, ale nie chcemy ograniczać się do żadnej lokalizacji.

Osoba zainteresowana sprzedażą produktów 20inLove musi prowadzi własny sklep odzieżowy. Każdy z partnerów kupuje co najmniej 6 produktów z każdej zamówionej kolekcji. Zgodnie z wymogami właścicieli konceptu, 25-30 proc. towarów w sklepach partnerskich powinny stanowić ubrania marki 20inLove. Dodatkowo miesięczne zakupy partnera muszą sięgać co najmniej 10 tys. zł. Właściciele umieszczają sklep partnera w bazie na stronie internetowej firmy. Każdy dystrybutor produktów plus size dostaje również wsparcie marketingowe – może posiłkować się oficjalnymi materiałami reklamowymi marki, a także wykorzystywać logo 20inLove. Właściciele 20inLove przyznają, że na razie uczą się, jak budować system partnerski.
– W tym roku nie mamy konkretnych planów sprzedażowych. Na ten moment budujemy nasz koncept, szukamy nowych kanałów sprzedaży. Jeśli system partnerski będzie cieszył się zainteresowaniem, za rok ruszymy z franczyzą – dodaje Tomasz Kaszczyński.


Stacjonarnie i przez internet / W kolekcji firmy znajdują się sukienki, spódnice, spodnie i bluzki w rozmiarach od 44 do 62. Większość z nich trafia do rąk klientów detalicznych, głównie na rynku niemieckim, poprzez internetowy kanał sprzedaży. Reszta produktów znajduje się w sklepach stacjonarnych.

POPULARNE NA FORUM

Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

jak masz na to fajny pomysł to warto

32 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2019
Ubrania dla nowoczesnych mężczyzn

ABC Assignment Help is the most recognized and preferred one stop solution for students to get professional help in academic assignments, essays, research papers, reports and...

14 wypowiedzi
ostatnia 22.04.2019
Moodo - czy warto inwestować?

w mieście 10 tys jakoś hula juz rok , jestem pracownikiem, i myślę o otwarciu w miescie 30 tys

86 wypowiedzi
ostatnia 20.03.2019
GPoland

Dzień Dobry, Szukam właścicieli sklepów, które współpracują lub współpracowały z GPoland. Jakie doświadczenia ze współpracy? Czy możecie się podzielić?

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2019
Kto prowadził / prowadzi salon Esotiq

Również bardzo bym prosila o wiecej informacji na temat współpracy z firmą Esotiq, będę wdzieczna Mój e-mail martusia5465@gmail.com

26 wypowiedzi
ostatnia 04.02.2019
Emporio Armani czy Armani Exchange który sklep się opłaca?

Witam czy ktoś z Państwa już otworzył sklep z tą marka ? Która marka się opłaca i jak wyglada franczyzna z tą marka?

1 wypowiedzi
ostatnia 26.01.2019
Salon300+ miejscowość podwarszawska

Prowadzę sklep odzieżowy ponad 300 m2 + duży magazyn. Od kilkunastu lat franczyza znanej marki odzieżowej. Dostałem wypowiedzenie franczyzy. Najchętniej wpuściłbym...

1 wypowiedzi
ostatnia 10.01.2019
Kto prowadził / prowadzi salon Esotiq

Marek Markowski bardzo prosze o pilny kontakt. Do konca tygodnia musze podjac decyzje w sprawie franczyzy Esotiq. mtroch@op.pl fb marietta. troch

26 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019