Biznes w rozmiarze XXL

Wymagania wobec partnerów / Osoba zainteresowana sprzedażą produktów 20inLove musi prowadzi własny sklep odzieżowy. Każdy z partnerów kupuje co najmniej 6 produktów z każdej zamówionej kolekcji.
Wtorek
10.07.2018
Marka odzieży plus size szuka partnerów, którzy chcą poszerzyć asortyment swoich sklepów o ubrania w dużych rozmiarach.
 

W kolekcji firmy 20inLove znajdują się sukienki, spódnice, spodnie i bluzki w rozmiarach od 44 do 62. Większość z nich trafia do rąk klientów detalicznych, głównie na rynku niemieckim, poprzez internetowy kanał sprzedaży. Reszta produktów znajduje się w sklepach stacjonarnych. Właściciele konceptu otworzyli pierwszy własny butik z ubraniami w galerii PTAK Moda. A dwa miesiące temu zdecydowali się na wejście w system partnerski. Swoją ofertę biznesową kierują do właścicieli sklepów z modą damską, którzy mogą urozmaicić swój asortyment o ubrania plus size. Dziś współpracują z dwoma partnerami, jednym w Poznaniu i drugim w Grecji.
– Aktualnie szukamy dystrybutorów, chcących umieścić nasze produkty w swoich butikach stacjonarnych – informuje Tomasz Kaszczyński, menadżer sklepu 20inLove. – Poszukujemy partnerów w całym kraju. Najwięcej klientów mamy na Dolnym Śląsku i Mazowszu, ale nie chcemy ograniczać się do żadnej lokalizacji.

Osoba zainteresowana sprzedażą produktów 20inLove musi prowadzi własny sklep odzieżowy. Każdy z partnerów kupuje co najmniej 6 produktów z każdej zamówionej kolekcji. Zgodnie z wymogami właścicieli konceptu, 25-30 proc. towarów w sklepach partnerskich powinny stanowić ubrania marki 20inLove. Dodatkowo miesięczne zakupy partnera muszą sięgać co najmniej 10 tys. zł. Właściciele umieszczają sklep partnera w bazie na stronie internetowej firmy. Każdy dystrybutor produktów plus size dostaje również wsparcie marketingowe – może posiłkować się oficjalnymi materiałami reklamowymi marki, a także wykorzystywać logo 20inLove. Właściciele 20inLove przyznają, że na razie uczą się, jak budować system partnerski.
– W tym roku nie mamy konkretnych planów sprzedażowych. Na ten moment budujemy nasz koncept, szukamy nowych kanałów sprzedaży. Jeśli system partnerski będzie cieszył się zainteresowaniem, za rok ruszymy z franczyzą – dodaje Tomasz Kaszczyński.


Stacjonarnie i przez internet / W kolekcji firmy znajdują się sukienki, spódnice, spodnie i bluzki w rozmiarach od 44 do 62. Większość z nich trafia do rąk klientów detalicznych, głównie na rynku niemieckim, poprzez internetowy kanał sprzedaży. Reszta produktów znajduje się w sklepach stacjonarnych.

POPULARNE NA FORUM

Top Secret

No to fakt, tylko potem tragicznie wygląda jak są rozmiary od 34 do 46 i wieszaki ledwo mieszczą się ...

2 wypowiedzi
ostatnia 13.05.2019
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

jak masz na to fajny pomysł to warto

32 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2019
Moodo - czy warto inwestować?

w mieście 10 tys jakoś hula juz rok , jestem pracownikiem, i myślę o otwarciu w miescie 30 tys

86 wypowiedzi
ostatnia 20.03.2019
GPoland

Dzień Dobry, Szukam właścicieli sklepów, które współpracują lub współpracowały z GPoland. Jakie doświadczenia ze współpracy? Czy możecie się podzielić?

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2019
Kto prowadził / prowadzi salon Esotiq

Również bardzo bym prosila o wiecej informacji na temat współpracy z firmą Esotiq, będę wdzieczna Mój e-mail martusia5465@gmail.com

26 wypowiedzi
ostatnia 04.02.2019
Emporio Armani czy Armani Exchange który sklep się opłaca?

Witam czy ktoś z Państwa już otworzył sklep z tą marka ? Która marka się opłaca i jak wyglada franczyzna z tą marka?

1 wypowiedzi
ostatnia 26.01.2019
Salon300+ miejscowość podwarszawska

Prowadzę sklep odzieżowy ponad 300 m2 + duży magazyn. Od kilkunastu lat franczyza znanej marki odzieżowej. Dostałem wypowiedzenie franczyzy. Najchętniej wpuściłbym...

1 wypowiedzi
ostatnia 10.01.2019
Kto prowadził / prowadzi salon Esotiq

Marek Markowski bardzo prosze o pilny kontakt. Do konca tygodnia musze podjac decyzje w sprawie franczyzy Esotiq. mtroch@op.pl fb marietta. troch

26 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019