Pieniądze na start / Całkowita kwota inwestycji w Aureus Leasing Partner wynosi 8 tys. zł netto i obejmuje tygodniowe szkolenie wstępne.
Niedziala
19.05.2019
– Początkowa kwota inwestycji w nasz biznes wynosi 8 tys. zł – mówi Katarzyna Hoffmann, dyrektor sieci zewnętrznej Aureus Leasing Partner.
 

Gdzie szukacie partnerów?
Szukamy partnerów w całej Polsce z wyjątkiem miejscowości zlokalizowanych w promieniu 40 km od miejsca działalności obecnych franczyzobiorców. Obecnie posiadamy 12 partnerów i jesteśmy w trakcie rekrutacji kolejnych.

Co stanowi największą barierę dla potencjalnych partnerów?
Obawa, że nie poradzą sobie w branży z powodu braku znajomości rynku czy konkurencji. Po kilkunastu latach doświadczeń wiemy, że potrafimy skutecznie radzić sobie z tymi problemami. Wielu naszych pracowników, gdy zaczynali, nie mieli pojęcia o leasingu. Dzisiaj są w czołówce sprzedawców.

Jakie wymagania stawiacie partnerom?
Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z osobami, które posiadają silnie rozwinięte zdolności interpersonalne oraz nastawionymi na prowadzenie własnego biznesu. Wiek i płeć nie mają żadnego znaczenia. Kandydaci na partnerów nie muszą posiadać kierunkowego wykształcenia ani doświadczenia w branży finansowej. Chętnie porozmawiamy z osobami, które pracowały w sprzedaży bezpośredniej lub prowadziły lub prowadzą własną działalność gospodarczą.

Ile trzeba zainwestowac? 
Kwota inwestycji wynosi 8 tys. zł netto i obejmuje tygodniowe szkolenie wstępne (z zapewnionym noclegiem i wyżywieniem), podczas którego przekazywana jest wiedza na temat produktów, procesów oraz sposobów docierania do klientów. Przekazujemy partnerom know-how, które jako firma zdobywaliśmy przez 12 lat swojej działalności. Nie pobieramy żadnych innych opłat za uczestnictwo w systemie.

Co oferujecie w ramach pakietu swoim partnerom?
Podstawą jest tygodniowe szkolenie, podczas którego partnerzy zdobywają wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów, procesów oraz sposobów zdobywania klientów. Szkolenia są prowadzone przez ekspertów z czterech segmentów naszej działalności: samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony, transportu ciężkiego, maszyn i urządzeń oraz sektora rolniczego. Ponadto, uzyskują dostęp do stworzonych przez naszą firmę produktów i procesów, w dużym stopniu wspomagających sprzedaż. Poza szkoleniem wstępnym, organizujemy również szkolenia z nowych produktów, które pojawiają się na bieżąco w naszej ofercie. Każdy z partnerów otrzymuje wsparcie procesowe, wszystkie wnioski kredytowe i leasingowe są składane za pośrednictwem naszego systemu. Co więcej, po szkoleniu partnerzy uczą się pracy w praktyce, a nie jedynie w teorii. Jeśli chodzi o kwestie marketingu, dostarczamy materiały i gadżety firmowe oraz gotowe wizytówki.

Rozmawiała Maryla Pałasz


Katarzyna Hoffmann, dyrektor sieci zewnętrznej Aureus Leasing Partne / "Szukamy partnerów w całej Polsce z wyjątkiem miejscowości zlokalizowanych w promieniu 40 km od miejsca działalności obecnych franczyzobiorców".

POPULARNE NA FORUM

Franczyza bez dużej inwestycji

Witam, jaką sprawdzoną franczyzę lecz bez dużej inwestycji polecacie?

1 wypowiedzi
ostatnia 25.03.2019
Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?

A ja polecam zapoznać się z działalnością sieci aniołów biznesu, np. Fast Business Angels. Można otrzymać spore kwoty od inwestorów na założenie i rozwój nowej firmy.

26 wypowiedzi
ostatnia 18.02.2019
Leasing Experts

Tu zapytaj. Oni tam jakieś egzotyczne leasingi analizują. Typu Weź Leasing, czy Carsmiel, to może i tego znają.

3 wypowiedzi
ostatnia 07.02.2019
Chwilówki, pożyczki bez BIK, pożyczki na oświadczenie

Wybór pożyczki to twardy orzech do zgryzienia. Podczas przebijania się przez morze ofert, pamiętajcie, by korzystać jedynie z tych udostępnionych przez zaufe podmiotów....

23 wypowiedzi
ostatnia 05.02.2019
Firma pożyczkowa

Ja swój fakt faktem nieduży kredyt załatwiłem właśnie w takiej firmie. Nie mogę iść do banku a tu nie miałem problemów. Firma Provema jest sprawdzona i na pewno...

26 wypowiedzi
ostatnia 05.02.2019
Biuro rachunkowe

Poszukuję sprawdzonego księgowego. Mam małą firmę zatrudniającą 6 osób. Zastanawiam się czy biuro rachunkowe jest w tym przypadku dobrą opcją? Póki co mam wsparcie...

15 wypowiedzi
ostatnia 04.02.2019
Biuro rachunkowe

Od dawna korzystam z tax care. To biuro rachunkowe online, więc nie jestem uwiązana do jednego biura, bo wszystko załatwię telefonicznie i mailowo. Nie płacę za to dużo,...

15 wypowiedzi
ostatnia 27.01.2019
Ściąganie należności za niezapłacone faktury

Warto skorzystać z pomocy adwokata lub komornika.

5 wypowiedzi
ostatnia 21.01.2019