Pieniądze na start / Całkowita kwota inwestycji w Aureus Leasing Partner wynosi 8 tys. zł netto i obejmuje tygodniowe szkolenie wstępne.
Niedziala
19.05.2019
– Początkowa kwota inwestycji w nasz biznes wynosi 8 tys. zł – mówi Katarzyna Hoffmann, dyrektor sieci zewnętrznej Aureus Leasing Partner.
 

Gdzie szukacie partnerów?
Szukamy partnerów w całej Polsce z wyjątkiem miejscowości zlokalizowanych w promieniu 40 km od miejsca działalności obecnych franczyzobiorców. Obecnie posiadamy 12 partnerów i jesteśmy w trakcie rekrutacji kolejnych.

Co stanowi największą barierę dla potencjalnych partnerów?
Obawa, że nie poradzą sobie w branży z powodu braku znajomości rynku czy konkurencji. Po kilkunastu latach doświadczeń wiemy, że potrafimy skutecznie radzić sobie z tymi problemami. Wielu naszych pracowników, gdy zaczynali, nie mieli pojęcia o leasingu. Dzisiaj są w czołówce sprzedawców.

Jakie wymagania stawiacie partnerom?
Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z osobami, które posiadają silnie rozwinięte zdolności interpersonalne oraz nastawionymi na prowadzenie własnego biznesu. Wiek i płeć nie mają żadnego znaczenia. Kandydaci na partnerów nie muszą posiadać kierunkowego wykształcenia ani doświadczenia w branży finansowej. Chętnie porozmawiamy z osobami, które pracowały w sprzedaży bezpośredniej lub prowadziły lub prowadzą własną działalność gospodarczą.

Ile trzeba zainwestowac? 
Kwota inwestycji wynosi 8 tys. zł netto i obejmuje tygodniowe szkolenie wstępne (z zapewnionym noclegiem i wyżywieniem), podczas którego przekazywana jest wiedza na temat produktów, procesów oraz sposobów docierania do klientów. Przekazujemy partnerom know-how, które jako firma zdobywaliśmy przez 12 lat swojej działalności. Nie pobieramy żadnych innych opłat za uczestnictwo w systemie.

Co oferujecie w ramach pakietu swoim partnerom?
Podstawą jest tygodniowe szkolenie, podczas którego partnerzy zdobywają wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów, procesów oraz sposobów zdobywania klientów. Szkolenia są prowadzone przez ekspertów z czterech segmentów naszej działalności: samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony, transportu ciężkiego, maszyn i urządzeń oraz sektora rolniczego. Ponadto, uzyskują dostęp do stworzonych przez naszą firmę produktów i procesów, w dużym stopniu wspomagających sprzedaż. Poza szkoleniem wstępnym, organizujemy również szkolenia z nowych produktów, które pojawiają się na bieżąco w naszej ofercie. Każdy z partnerów otrzymuje wsparcie procesowe, wszystkie wnioski kredytowe i leasingowe są składane za pośrednictwem naszego systemu. Co więcej, po szkoleniu partnerzy uczą się pracy w praktyce, a nie jedynie w teorii. Jeśli chodzi o kwestie marketingu, dostarczamy materiały i gadżety firmowe oraz gotowe wizytówki.

Rozmawiała Maryla Pałasz


Katarzyna Hoffmann, dyrektor sieci zewnętrznej Aureus Leasing Partne / "Szukamy partnerów w całej Polsce z wyjątkiem miejscowości zlokalizowanych w promieniu 40 km od miejsca działalności obecnych franczyzobiorców".

POPULARNE NA FORUM

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Niestety ale nie wiedzie mi się w firmie i zastanawiam się nad ogłoszeniem upadlości.... Jak wyglada ogłoszenie upadłości przez przedsiębiorcę?

1 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2019
Pekao SA - czy to dobry pomysł na biznes

Witam.Poszukuję kontaktu z osobą współpracującą z BANK PEKAO SA.

42 wypowiedzi
ostatnia 20.08.2019
Czy franczyza w Getin Banku się nie opłaca?

Halo halo czy ktoś tu jest?

30 wypowiedzi
ostatnia 20.08.2019
Pożyczka 24/7

Chyba to już nie te czasy kiedy musimy się bać o każdą pożyczkę. Firm jest dużo, każda walczy o jak najlepsze opinie jeżeli chce się liczyć na rynku. Jednak jeżeli...

4 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2019
Czy franczyza w Getin Banku się nie opłaca?

Halo witam Mam pytanie do Biznesmen007 lub innej osoby która ostatnio rozpoczęła współpracę z jakimkolwiek bankiem.Proszę o kontakt

30 wypowiedzi
ostatnia 11.08.2019
Biuro rachunkowe

ja korzystam z usług biura rachunkowego Abakus w Gdyni i jestem bardzo zadowolona

16 wypowiedzi
ostatnia 29.07.2019
Odliczenie faktury z podatku dochodowego

Witam, założyłem własną działalność kilka miesięcy temu i mam pytanie o obniżenie podatku dochodowego. Np. Mój zarobek z własnej dzialalnosci wynosi 4tys. Podatek...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2019
W co inwestować

Inwestowanie w nieruchomości rzeczywiście jest obecnie niezwykle modne. Pytanie tylko jak długo ten stan się utrzyma. Zwłaszcza, że ceny mieszkań są aktualnie bardzo...

4 wypowiedzi
ostatnia 27.06.2019