Ile na start? / Koszt uruchomienia placówki mFinanse waha się od 10 tys. zł do 20 tys. zł.
Czwartek
29.08.2019
mFinanse działa na rynku pośrednictwa jako otwarta platforma sprzedaży produktów finansowych. Czym będzie zajmował się franczyzobiorca marki?
 

mFinanse to spółka z grupy mBank. Działa na rynku pośrednictwa jako otwarta platforma sprzedaży produktów finansowych. W portfolio znajduje się gama ofert kredytowych na potrzeby indywidualne i firmowe, rachunków, ubezpieczeń, produktów inwestycyjnych i oszczędnościowych.

Partner powinien być przygotowany finansowo na wyposażenie lokalu. Wszystkie nasze placówki muszą być urządzone zgodnie z naszymi standardami. Nie pobieramy dodatkowych opłat, cała inwestycja leży po stronie partnera – mówi Krzysztof Kujawski, dyrektor sprzedaży departamentu sieci stacjonarnej i partnerskiej mFinanse. Koszt uruchomienia placówki waha się od 10 tys. zł do 20 tys. zł.

 

Przyszły partner powinien mieć doświadczenie w pracy na rynku finansowym. – Osoba, która chce taki biznes rozpocząć, powinna być związana z rynkiem finansowym, ponieważ inwestycja oczekuje szybkiego zwrotu. Dlatego najlepiej radzą sobie partnerzy, którzy prowadzili już podobny biznes lub pracowali w finansach np. w bankach na stanowiskach sprzedawców lub menadżerów – wyjaśnia Kujawski.

mFinanse zapewnia pakiet reklam gotowych do użycia na rynku lokalnym oraz materiały marketingowe wewnątrz lokalu (ulotki, plakaty, standy na ulotki, teczki, identyfikatory, notesy, długopisy). Jak zaznacza Krzysztof Kujawski, partnerzy, którzy chcą nawiązać współpracę, najczęściej mają już lokal, w którym chcieliby prowadzić biznes.  W mniejszych miejscowościach placówki najczęściej są zlokalizowane w atrakcyjnych miejscach przy ruchliwych ulicach. Natomiast jeśli chodzi o większe aglomeracje – mFinanse dba o to, żeby otwierane placówki powstawały w centrum i na przedmieściach, tak by ze sobą nie konkurowały.  

 A jakie wsparcie szkoleniowe otrzymuje partner mFinanse? – Szkolimy z oferty produktowej, którą dajemy. Przeprowadzamy egzaminy, które umożliwiają późniejsze procesowanie wniosków. Oferujemy stały dostęp do platformy szkoleniowej on-line i do aktualnej bazy wiedzy z najważniejszymi informacjami. Zanim przyszły partner przystąpi do naszych szkoleń otrzymuje dostęp do systemu, który umożliwia poszerzanie wiedzy w zakresie finansów.  Dodatkowo, osobom z nami współpracującymi oferujemy szerokie portfolio kontrahentów – mówi Kujawski.


Doświadczenie potrzebne? / Franczyzodawca zaznacza, że przyszły partner powinien mieć doświadczenie w pracy w branży finansowej.

POPULARNE NA FORUM

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Niestety ale nie wiedzie mi się w firmie i zastanawiam się nad ogłoszeniem upadlości.... Jak wyglada ogłoszenie upadłości przez przedsiębiorcę?

1 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2019
Pekao SA - czy to dobry pomysł na biznes

Witam.Poszukuję kontaktu z osobą współpracującą z BANK PEKAO SA.

42 wypowiedzi
ostatnia 20.08.2019
Czy franczyza w Getin Banku się nie opłaca?

Halo halo czy ktoś tu jest?

30 wypowiedzi
ostatnia 20.08.2019
Pożyczka 24/7

Chyba to już nie te czasy kiedy musimy się bać o każdą pożyczkę. Firm jest dużo, każda walczy o jak najlepsze opinie jeżeli chce się liczyć na rynku. Jednak jeżeli...

4 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2019
Czy franczyza w Getin Banku się nie opłaca?

Halo witam Mam pytanie do Biznesmen007 lub innej osoby która ostatnio rozpoczęła współpracę z jakimkolwiek bankiem.Proszę o kontakt

30 wypowiedzi
ostatnia 11.08.2019
Biuro rachunkowe

ja korzystam z usług biura rachunkowego Abakus w Gdyni i jestem bardzo zadowolona

16 wypowiedzi
ostatnia 29.07.2019
Odliczenie faktury z podatku dochodowego

Witam, założyłem własną działalność kilka miesięcy temu i mam pytanie o obniżenie podatku dochodowego. Np. Mój zarobek z własnej dzialalnosci wynosi 4tys. Podatek...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2019
W co inwestować

Inwestowanie w nieruchomości rzeczywiście jest obecnie niezwykle modne. Pytanie tylko jak długo ten stan się utrzyma. Zwłaszcza, że ceny mieszkań są aktualnie bardzo...

4 wypowiedzi
ostatnia 27.06.2019