Franczyzobiorca poszukiwany / Obecnie marka poszukuje kolejnych franczyzobiorców na terenie całej Polski, w szczególności w miastach powyżej 20 tys. mieszkańców.
Niedziela
15.09.2019
– Nie ma potrzeby być prawnikiem, by prowadzić kancelarię prawną. Co nie oznacza, że jest to biznes dla każdego – mówi Piotr Bijański, prezes Twój Prawnik 24.
 

Podobno niekoniecznie jest wykształcenie prawnicze, żeby otworzyć placówkę Twój Prawnik 24? 
To prawda. Nie ma potrzeby być prawnikiem, aby prowadzić kancelarię prawną. Co nie oznacza, że jest to biznes dla każdego. Zależy nam na osobach, które mają doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności lub w sprzedaży. Najlepiej jedno i drugie. Doświadczenie przy obsłudze klienta i zarządzaniu zasobami ludzkimi również jest istotne. 

Co znajduje się w ofercie firmy? 
Główną usługą firmy jest oddłużanie, w którego skład wchodzi m.in.: upadłość konsumencka, gospodarcza, restrukturyzacja oraz szeroko pojęte działania antywindykacyjne. Zmieniające się prawo, które reguluje ogłoszenie upadłości konsumenckiej lub gospodarczej sprawia, że z każdym rokiem coraz więcej osób się na nią decyduje. Przyczynia się do tego również zwiększenie świadomości dłużników na temat swoich praw. Model naszej działalności jest sprawdzony, co potwierdzają setki przeprowadzonych spraw, zakończonych sukcesami.

Rynek oddłużeń prężnie się rozwija?
Tak. A na to wskazują wyniki badań Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej. Mając w swoich szeregach prawników-specjalistów z różnych dziedzin, jesteśmy w stanie zająć się praktycznie każdą sprawą. Codziennie zgłasza się do nas wiele osób, które mają problemy natury prawnej. Nasza marka staje się kancelarią pierwszego wyboru dla osób, które potrzebują pomocy prawnej. 

Państwa marka jest od niedawna na rynku franczyzowym. Co państwa przekonało do rozwoju sieci? 
W ubiegłym roku marka wzięła udział w Targach Franczyza. Spore zainteresowanie uczestników targów sprawiło, że zdecydowaliśmy się na rozwój sieci franczyzowej. Obecnie prowadzone są zaawansowane rozmowy z zainteresowanymi franczyzobiorcami, Obecnie marka poszukuje kolejnych partnerów w całej Polsce, w szczególności w miastach powyżej 20 tys. mieszkańców. 

Jakie są warunki przystąpienia do sieci?
Twój Prawnik 24 oferuje dwie możliwości przystąpienia do sieci. Pierwsza to standardowa franczyza, której koszt wynosi 32 tys. zł. Drugą jest opcja premium, która daje większe możliwości. Wysokość inwestycji w tym przypadku wynosi 75 tys. zł. Ciekawą rzeczą, która znajduje się w ofercie premium jest dźwiękoszczelne pomieszczenie zwane „silent room”. Jest to rozwiązanie pozwalające klientom na możliwość odbycia profesjonalnej konsultacji prawnej, zarówno podczas bezpośredniego spotkaniu, jak i na odległość (wszystko przy użyciu szyfrowanego, bezpiecznego połączenia on line). 

W wyborze lokalu zdajemy się na partnerów i ich znajomość rynku. Miejsce na prowadzenie biznesu powinno znajdować się na parterze przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Powierzchnia lokalu zależy od wybranego modelu. Przy standardowym, wielkość biura powinna wynosić 35-40 m2, natomiast przy premium – 60 m2

Rozmawiała Maryla Pałasz


Piotr Bijański, prezes Twój Prawnik 24. / "Główną usługą firmy jest oddłużanie, w którego skład wchodzi m.in.: upadłość konsumencka, gospodarcza, restrukturyzacja oraz szeroko pojęte działania antywindykacyjne".

POPULARNE NA FORUM

Jak odzyskać dług?

Jeżeli masz problem z długami to polecam skontaktować się z Kancelarią Adwokacką Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher . Tam kancelaria zna się na takich rzeczach i...

22 wypowiedzi
ostatnia 01.12.2022
Sprzedam koszty, czyli handel fakturami

Chciałbym sprostować powyższa informacje, fakturę otrzymałem

9 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2021
Ubezpieczenie biznesu na wypadek upadłości

wypada sie ubezpieczac bo sytuacja z coronawirusem pokazala jak bardzo ZUS ma nas gdzieś

5 wypowiedzi
ostatnia 27.03.2020
księgowość internetowa

O co chodzi z tymi pakietami w tax care? Rozważam współpracę z nimi, bo nie układa mi się z moją księgową, więc chyba czas na zmianę, jesteś zadowolona?

3 wypowiedzi
ostatnia 30.07.2019
Księgowość online

Ja korzystam z tax care. To biuro rachunkowe działające całkowicie online. Ja sobie taką współpracę bardzo chwalę, oszczędzam czas i pieniądze.

2 wypowiedzi
ostatnia 25.04.2019
Program do fakturowania

A jaki jest limit tego darmowego fakturowania?

3 wypowiedzi
ostatnia 31.03.2019
Program do fakturowania

A słyszałeś może o Chmuerze Faktur? nie jest to program, a narzędzie online, więc dla mnie na plus, bo nie trzeba nigdzie niczego instalować. Dodatkowo, jest bezpłatne :)

3 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2019
Księgowość online

Od jakiegoś czasu biję się z myślami, czy nie zamienić swojego dotychczasowego biura księgowego, na to online. Nie ukrywam, że ważne są dla mnie oszczędności z tym...

2 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2019