Twój Prawnik 24

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jesteśmy nowoczesną kancelarią prawną, która łączy w sobie tradycyjny model biznesowy z działaniami online. Twój Prawnik 24 to możliwość działania w prestiżowej branży, która daje spore możliwości zarówno rozwojowe, jak i finansowe.

Szczególne nastawienie na obsługę klienta - zarówno biznesowego jak i indywidualnego, które wynika m.in. z wstępnej, darmowej porady sprawia, że marka dynamicznie eskaluje, stając się pierwszym wyborem wielu klientów. U nas realna pomoc klientom, łączy się z uzyskiwaniem atrakcyjnego dochodu.

Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników i doradców finansowych, którzy cechują się niezwykłą skutecznością, rozumieją problemy klientów i traktują każdego indywidualnie. Dzięki dodatkowej współpracy z kancelariami na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie zająć się każdym problemem naszych klientów.

Tradycja łączy się z nowoczesnością. Prowadzone działania reklamowe, wykorzystujące marketing online, poszerzają zasięg docieralności naszych usług, dzięki czemu obsługujemy nie tylko klientów lokalnych - przyjeżdżają do nas ludzie z całego kraju, a nawet zza granicy. Jest to nasz główny atut, który wpływa na naszą wyjątkowość. Również nietypowe dla kancelarii prawnych usytuowanie lokalu - na parterze, z witryną, pozwala nam zwiększyć widoczność i przyciągać uwagę potencjalnych interesantów.

Problemy prawne często stricte wiążą się z problemami finansowymi, dlatego stworzyliśmy miejsce, oferujące rozwiązania pozwalające na kompleksową obsługę każdego klienta (zarówno indywidualnego, jak i firmowego) w obu tych dziedzinach. Zajmujemy się każdą dziedziną prawa, dzięki czemu nasz franczyzobiorca ma dostęp do szerokiego wachlarza specjalistów.

Naszą główną usługą jest oddłużanie, w którego skład wchodzi m.in. upadłość konsumencka, gospodarcza, restrukturyzacja oraz szerokopojęte działania antywindykacyjne. Aktualnie ponad 2,5 miliona Polaków posiada problemy finansowe związane z zadłużeniem. Chcemy zadbać o spokojny sen naszych klientów, dlatego oferujemy profesjonalną, kompleksową pomoc w tym zakresie, obserwując szczególnie ten segment rynku. Zmieniające się prawo, które reguluje ogłoszenie upadłości konsumenckiej lub gospodarczej sprawia, że z każdym rokiem coraz więcej osób się na nią decyduje. Przyczynia się do tego również zwiększenie świadomości dłużników na temat swoich praw. Model naszej działalności jest sprawdzony, co potwierdzają setki przeprowadzonych spraw, zakończonych sukcesami. Rynek oddłużeń cały czas prężnie się rozwija, na co wskazują wyniki badań Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej.

Rozwijamy sieć franczyzową na terenie całego kraju, chcąc współpracować z osobami, które szukają stabilnego i rozwojowego biznesu na lata.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

6, partnerskie 18

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • kompleksową pomoc w zakresie otwarcia nowego punktu (wsparcie w wyborze miejsca, wizualizacja lokalu, wybór wyposażenia, know how skutecznego działania),
 • dostęp do CRM,
 • kompleksowy system szkoleń,
 • dostęp do szerokiej wiedzy na temat usług prawnych,
 • opieka koordynatora,
 • wsparcie w bieżącym prowadzeniu oddziału,
 • wsparcie marketingowe,
 • współpraca z doświadczonymi prawnikami z całej Polski.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Franczyza Premium

70 tys. zł - w której skład wchodzi:

 • opłata licencyjna,
 • projekt i wizualizacja lokalu,
 • wyposażenie lokalu,
 • szkolenie wstępne,
 • podręcznik operacyjny know-how,
 • marketingowy pakiet startowy,
 • silent room czyli pomieszczenie dźwiękoszczelne.

Franczyza

32 tys. zł - szczegóły do ustalenia w trakcie spotkania.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • miasto / miasteczko min. 20 tys. mieszkańców,
 • własnościowy lub wynajmowany lokal parterowy z witryną, min. 45 mkw., z dużym przepływem ludzi,
 • predyspozycje do zarządzania personelem,
 • posiadanie umiejętności kierowniczych,
 • umiejętności budowania relacji z klientami.
 • posiadanie doświadczenia w prowadzeniu biznesu będzie dodatkowym atutem,

Nie musisz być prawnikiem, by prowadzić naszą kancelarię.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Twój Prawnik 24 Sp. z o. o.

ul. Siemińskiego 21, 44-100 Gliwice

575 500 112

g.kostrzewa@twojprawnik24.pl

twojprawnik24.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Grzegorz Kostrzewa 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Twój Prawnik 24 .

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Twój Prawnik 24 Sp. z o. o. (ul. Siemińskiego 21, 44-100 Gliwice). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Twój Prawnik 24 oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie twojprawnik24.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.