Twój Prawnik 24

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

 

Zostań franczyzobiorcą Twój Prawnik 24!

Twój Prawnik 24 specjalizuje się w doradztwie prawno-podatkowym dla przedsiębiorców i firm, które mają problemy finansowe. Jesteśmy wsparciem i partnerem na drodze oddłużania przedsiębiorstw i realizacji strategii oddłużeniowej. 
Posiadamy fizyczne oddziały, najlepszych specjalistów z różnych zakresów prawa, unikatowe know-how oraz skuteczne rozwiązania produktowe. To wszystko, w połączeniu z indywidualnym, empatycznym podejściem do klienta, ludzkim językiem oraz kompleksowymi rozwiązaniami sprawia, że jesteśmy liderem rynku prawnego w zakresie oddłużeń i strategii wychodzenia z długów dla firm i osób prywatnych. Świadczą o tym tysiące zadowolonych klientów.

Rynek oddłużeniowy jest w największej fazie rozwoju. Jak pokazują wyniki badań Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej - w Polsce, już ponad 2,8 mln osób posiada przeterminowane zobowiązania. Z roku na rok, coraz więcej świadomych konsumentów korzysta z prawnych sposobów na oddłużanie. Twój Prawnik 24 kształtuje rynek oddłużeń, posiadając w swojej ofercie kompleksowe usługi dla firm, które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Do naszych usług należy m.in. upadłość gospodarcza, restrukturyzacja, antywindykacja, ochrona zadłużonej nieruchomości, układ konsumencki i inne.

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób, które poprzez pomoc klientom mają szansę na ponadprzeciętne zarobki i zbudowanie długofalowego biznesu na jednym z najszybciej rosnących rynków – skontaktuj się z nami.  
Jesteśmy także otwarci na współpracę z Partnerami Biznesowymi bez inwestycji na zasadach franczyzowych. Porozmawiajmy!

UWAGA! Nie musisz mieć wykształcenia prawnego, by prowadzić kancelarię Twój Prawnik 24! 

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

9, partnerskie 18

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 1. Kompleksową pomoc w otwarciu oddziału (wybór miejsca, wizualizacja oddziału, pomoc w rekrutacji pracowników) 
 2. Jasny i korzystny system wynagrodzeń 
 3. Wsparcie marketingowe – otrzymujesz zainteresowanych klientów z Twojego terenu
 4. Kompleksowe szkolenia wdrożeniowe 
 5. Pełne know-how franczyzodawcy (produkty, obsługa klienta, wiedza merytoryczna) 
 6. Dostęp do autorskiego systemu CRM 
 7. Możliwość realizacji własnych pomysłów
 8. Współpracę z liderem rynku oddłużeniowego 

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Koszt inwestycji wynosi około 80 tysięcy złotych, z czego większa część przewidziana jest na dostosowanie i wyposażenie lokalu do standardów sieci. 

Szczegółowe rozbicie kosztów inwestycji: 

 1. Opłata licencyjna,
 2. Projekt i wizualizacja lokalu,
 3. Wyposażenie lokalu oraz przystosowanie do wymogów sieci,
 4. Szkolenie wstępne,
 5. Podręcznik operacyjny know-how,
 6. Marketingowy pakiet startowy,
 7. Silent room czyli pomieszczenie dźwiękoszczelne.
 8. Kampania marketingowa promująca otwarcie oddziału

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

JESTEŚ IDEALNYM FRANCZYZOBIORCĄ JEŚLI:

 

 1. Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą
 2. Chcesz prowadzić długofalowy biznes, w którym możesz się całkowicie zaangażować 
 3. Planujesz otworzyć oddział w miejscowości powyżej 100 tysięcy mieszkańców i znasz lokalny rynek 
 4. Jesteś osobą przedsiębiorczą, zorientowaną na sukces oraz otwartą na dialog
 5. Posiadasz środki finansowe na uruchomienie oddziału
 6. Jesteś niekarany
 7. W przyszłości planujesz zostać multifranczyzobiorcą – chcesz docelowo prowadzić 2 oddziały i więcej.

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Twój Prawnik 24 Sp. z o. o.

ul. Zwycięstwa 31, 44-100 Gliwice

575 500 112

a.ladon@twojprawnik24.pl

twojprawnik24.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Anetta Ładoń 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Twój Prawnik 24 .

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Twój Prawnik 24 Sp. z o. o. ( ul. Zwycięstwa 31, 44-100 Gliwice). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Twój Prawnik 24 oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie twojprawnik24.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.