Firma ceniona na świecie / Firma Orkin wyspecjalizowana w zwalczaniu szkodników, dziś jest uznawana za lidera w branży.
Niedziala
17.11.2019
– Jesteśmy gotowi na współpracę z istniejącymi firmami zajmującymi się zwalczaniem szkodników w Polsce – mówi Marcello Romeiro, dyrektor ds. rozwoju franczyzy marki Orkin.
 

Firma Orkin ma 100-letnia tradycję. Jak wyglądał rozwój firmy na przestrzeni lat?
Firma Orkin wyspecjalizowana w zwalczaniu szkodników, dziś jest uznawana za lidera w branży. Marka została założona przez 14-letniego Otto Orkina w 1901 roku, który swoją działalność zaczął od deratyzacji. Obecnie w portfolio firmy oprócz zwalczania zwykłych szkodników, w tym termitów, gryzoni i owadów, znajduje się również zintegrowany plan ochrony całego domu, w tym usługi izolacji i kontroli wilgoci. Orkin zatrudnia prawie 8 tys. osób w ponad 400 lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku, Europie, Ameryce Środkowej, Ameryce Południowej, na Bliskim Wschodzie, na Karaibach, w Azji, w Afryce i Australii. Obsługuje ok. 2 milionów klientów prywatnych i komercyjnych na całym świecie.

Jakich franczyzobiorców szukacie?
Przedsiębiorców, inwestorów lub firm działających obecnie w branży usługowej, które chcą zwiększyć swój zakres oferty na rynku, dodając usługi związane ze zwalczaniem szkodników. Jesteśmy również gotowi na współpracę z istniejącymi firmami zajmującymi się zwalczaniem szkodników, które są zainteresowane dołączeniem do naszej międzynarodowej marki.

Z pewnością wielu franczyzobiorców myśli, że firma zagraniczna niesie za sobą wygórowane ceny.
Nic bardziej mylnego. Oferujemy bardzo przystępną cenę za markę, szkolenia i dostęp do narzędzi marketingowych i sprzedażowych. Wysokość ceny zależy od obszaru, który będzie obejmowała licencja.

Co zapewniacie w ramach pakietu franczyzowego?
Narzędzia oraz podręczniki, aby franczyzobiorca mógł profesjonalnie prowadzić działalność. Program treningowy dzieli się na dwie części: techniczną, która obejmuje metody zwalczania szkodników oraz część poświęconą odpowiednim regulacjom i wymaganiom sanitarnym. Franczyzobiorca musi natomiast posiadać lokal na biuro oraz samochód, którym będzie dojeżdżał do klientów.

Rozmawiała Maryla Pałasz


Marcello Romeiro, dyrektor ds. rozwoju franczyzy marki Orkin / "W trakcie trzech dni Targów Franczyza dostaliśmy sporo pytań o możliwości współpracy. Jak widać, w Polsce jest na nasze usługi zapotrzebowanie".

POPULARNE NA FORUM

Agencja marketingowa - czy warto?

Prowadzę hurtownie z kosmetykami dla kobiet - do włosów i makijażu, gdyby nie pomoc agencji marketingowej 4mat na pewno bym tego nie osiągnął, co teraz mam . 4mat to...

3 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2020
Reklama w social media

Hej, ja polecam agencję https://www.greenweb.pl/ Prowadzą moje social media i jestem baaardzo zadowolona ;)

5 wypowiedzi
ostatnia 24.03.2020
Reklama w social media

Hej, ja polecam agencję https://www.greenweb.pl/ Prowadzą moje social media i jestem baaardzo zadowolona ;)

5 wypowiedzi
ostatnia 24.03.2020
Finiata, czy ktoś może korzysta?

Szukam finansowania dla firmy na kilka miesięcy. Trafiłam na ofertę Finiaty. Czy ktoś może z jej oferty skorzystał? Jakie są koszty i jakie warunki trzeba spełnić?

1 wypowiedzi
ostatnia 23.03.2020
Szkolenia sprzedażowe

Dzień dobry, czy wie ktoś z Państwa kto prowadzi szkolenia sprzedażowe czy szkolenia dla handlowców?

1 wypowiedzi
ostatnia 21.11.2019
Agencja marketingowa - czy warto?

Moim zdaniem warto. W takich agencjach pracują przeważnie doświadczeni specjaliści, którzy starają się zadbać o klienta oraz zapewnić mu możliwie profesjonalną i...

3 wypowiedzi
ostatnia 14.08.2019
Księgowość we własnej firmie

Nie wyobrażam sobie samodzielnego prowadzenia księgowości. Prowadząc swoją firmę ma się wystarczająco dużo na głowie! Praktycznie wszyscy moi znajomi przedsiębiorcy ...

34 wypowiedzi
ostatnia 22.07.2019
Jak pozycjonować stronę internetową?

Pozycjonowanie zawsze należy zlecić osobom, które zajmują się tym na co dzień. Samodzielne działania mogą przynieść odwrotny skutek. Dlatego znacznie lepiej...

76 wypowiedzi
ostatnia 01.04.2019