Relacje z klientami / Zadaniem doradców jest pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o tych, którzy już mają podpisane umowy z Play.
Wtorek
03.12.2019
Play Partner szuka doradców odpowiedzialnych za sprzedaż usług telekomunikacyjnych. Komunikatywność w tym zawodzie to podstawa.
 

Firma Play Partner powstała 11 lat temu. 
– Jesteśmy agentem operatora sieci komórkowej Play. Opieramy swoją działalność na współpracy z doradcami biznesowymi, którzy sprzedają usługi telekomunikacyjne dla biznesu, główne dla małych i średnich przedsiębiorstw – wyjaśnia Hanna Warczyńska, specjalista ds. rekrutacji Play Partner.
Obecnie Play Partner ma ponad 40 doradców biznesowych. Aby nawiązać współpracę z marką trzeba prowadzić własną działalność gospodarczą. Doradcy podpisują standardową umowę agencyjną, obowiązującą w sieci Play. 
– Z chęcią nawiązujemy współpracę z osobami, które mają doświadczenie w handlu i są zainteresowane nowymi technologiami w dziedzinie telekomunikacji – mówi Hanna Warczyńska. – Trzeba podkreślić, że w tej pracy bardzo liczy się wysoka komunikatywność, umiejętność nawiązywania dobrych relacji biznesowych i znajomość technik sprzedaży. W procesie sprzedaży istotna jest umiejętność budowania trwałych relacji z klientem oraz doradztwa w zakresie korzystania z usług proponowanych przez sieć Play.
Nawiązanie współpracy z Play Partner nie wiąże się z żadnymi opłatami. Doradcy muszą natomiast mieć samochód, prawo jazdy oraz komputer z dostępem do internetu. Na starcie przechodzą przez szereg szkoleń, organizowanych zarówno przez sieć Play, jak i przez agenta, czyli Play Partner. Zadaniem doradców jest pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o tych, którzy już mają podpisane umowy z Play. Czy mogą liczyć na to, że na początek dostaną od Play Partner bazę klientów, z którą będą mogli pracować?
– Wszystko zależy od regionu, w którym potencjalny doradca zamierza działać – wyjaśnia Hanna Warczyńska. – Jednak nawet w przypadku otrzymania od nas takiego portfela klientów nieodzowną częścią pracy doradcy jest pozyskiwanie nowych i duża samodzielność przy budowaniu własnej bazy. Po 11 latach doświadczeń znamy na to skuteczne sposoby i staramy się każdego nowego doradcę wyposażyć w wiedzę dotyczącą zdobywania rynku.
Doradcy zarabiają na prowizji od podpisanych umów. Play Partner zapewnia, że sprzedaż usług telekomunikacyjnych może być dochodowym zajęciem. 
– Współpracujemy z doradcami, którzy mają wysokie umiejętności prowadzenia własnego biznesu i dużą świadomość rynku. Dobra organizacji pracy i determinacja pozwalają zarabiać bardzo dobre pieniądze w przeciągu niedługiego czasu – podkreśla Hanna Warczyńska.


Specjaliści od sprzedaży / Play Partner jest agentem operatora komórkowego Play i zajmuje się sprzedażą jego oferty.