Relacje z klientami / Zadaniem doradców jest pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o tych, którzy już mają podpisane umowy z Play.
Wtorek
03.12.2019
Play Partner szuka doradców odpowiedzialnych za sprzedaż usług telekomunikacyjnych. Komunikatywność w tym zawodzie to podstawa.
 

Firma Play Partner powstała 11 lat temu. 
– Jesteśmy agentem operatora sieci komórkowej Play. Opieramy swoją działalność na współpracy z doradcami biznesowymi, którzy sprzedają usługi telekomunikacyjne dla biznesu, główne dla małych i średnich przedsiębiorstw – wyjaśnia Hanna Warczyńska, specjalista ds. rekrutacji Play Partner.
Obecnie Play Partner ma ponad 40 doradców biznesowych. Aby nawiązać współpracę z marką trzeba prowadzić własną działalność gospodarczą. Doradcy podpisują standardową umowę agencyjną, obowiązującą w sieci Play. 
– Z chęcią nawiązujemy współpracę z osobami, które mają doświadczenie w handlu i są zainteresowane nowymi technologiami w dziedzinie telekomunikacji – mówi Hanna Warczyńska. – Trzeba podkreślić, że w tej pracy bardzo liczy się wysoka komunikatywność, umiejętność nawiązywania dobrych relacji biznesowych i znajomość technik sprzedaży. W procesie sprzedaży istotna jest umiejętność budowania trwałych relacji z klientem oraz doradztwa w zakresie korzystania z usług proponowanych przez sieć Play.
Nawiązanie współpracy z Play Partner nie wiąże się z żadnymi opłatami. Doradcy muszą natomiast mieć samochód, prawo jazdy oraz komputer z dostępem do internetu. Na starcie przechodzą przez szereg szkoleń, organizowanych zarówno przez sieć Play, jak i przez agenta, czyli Play Partner. Zadaniem doradców jest pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o tych, którzy już mają podpisane umowy z Play. Czy mogą liczyć na to, że na początek dostaną od Play Partner bazę klientów, z którą będą mogli pracować?
– Wszystko zależy od regionu, w którym potencjalny doradca zamierza działać – wyjaśnia Hanna Warczyńska. – Jednak nawet w przypadku otrzymania od nas takiego portfela klientów nieodzowną częścią pracy doradcy jest pozyskiwanie nowych i duża samodzielność przy budowaniu własnej bazy. Po 11 latach doświadczeń znamy na to skuteczne sposoby i staramy się każdego nowego doradcę wyposażyć w wiedzę dotyczącą zdobywania rynku.
Doradcy zarabiają na prowizji od podpisanych umów. Play Partner zapewnia, że sprzedaż usług telekomunikacyjnych może być dochodowym zajęciem. 
– Współpracujemy z doradcami, którzy mają wysokie umiejętności prowadzenia własnego biznesu i dużą świadomość rynku. Dobra organizacji pracy i determinacja pozwalają zarabiać bardzo dobre pieniądze w przeciągu niedługiego czasu – podkreśla Hanna Warczyńska.


Specjaliści od sprzedaży / Play Partner jest agentem operatora komórkowego Play i zajmuje się sprzedażą jego oferty.

POPULARNE NA FORUM

Biznes na małym rynku

dzieki za ostrzezenie to wazne by przestrzegac ludzi przed oszustami. Trzeba robic wszystko by emilinowac takich ludzi i takie firmy

2 wypowiedzi
ostatnia 02.02.2024
Biznes na małym rynku

NIE POLECAM współpracy z firmą i4-mobile w Białymstoku w jakiejkolwiek formie (salon Play, Shop in Shop, doradca biznesowy B2B). Swoją opinię wyrażam NIESTETY na...

2 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2020
Zarabiać przez telefon

To prawda. Sama pracowałam w call center. Praca mocno stresująca, są tacy, którzy są bardzo mili, ale niektórzy...brak słów

2 wypowiedzi
ostatnia 10.01.2019
Play się opłaca?

Zgadzam się z poprzedniczką. Dziś większość salonów oferuje bardzo zbliżone pakiety.

3 wypowiedzi
ostatnia 23.12.2018
Pomysł jest - brak wiedzy o firmie..

Witam! Domyślam się, że takich tematów było bardzo dużo. Wiem, że każdy z tematów, problemów jest inny - więc postanowiłem napisać na forum. Liczę, że...

1 wypowiedzi
ostatnia 07.12.2018
Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

A może warto postawić na usługi z zakresu SEO i pozycjonowania?

3 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Zarabiać przez telefon

Praca w callcenter nie jest łatwa. Trafiają się różni ludzie, z którymi trzeba spokojnie rozmawiać.

2 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Franczyza z Komputronik - czy to się może opłacać?

moim zdaniem nie, sprzedaż komputerów przeniosła się do sieci i raczej tam szukać należy inspiracji

7 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018