Inwestujemy w biuro nieruchomości

Udany rok / W minionym roku Północ Nieruchomosci podpisało 15 nowych umów franczyzowych. W 2020 roku planuje otworzyć 20 nowych placówek.
Piątek
28.02.2020
Potencjalny franczyzobiorca Północ Nieruchomości może współpracować z marką na dwa sposoby. Czym się różnią?
 

Sieć biur Północ Nieruchomości obecnie liczy już 65 placówek na terenie całego kraju. W roku 2020 franczyzodawca planuje podpisać jeszcze 20 umów.
 Zainteresowanie naszą branżą jest satysfakcjonujące. Miniony rok oceniamy bardzo dobrze pod względem rozwoju franczyzy. Dlatego uważamy, że w tym roku uda nam się zwiększyć liczbę naszych placówek jeszcze o 20  mówi Rafał Wojdyła, menedżer ds. rozwoju sieci i marketingu Północ Nieruchomości.
W ofercie biur znajduje się szeroki zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.
Jak zapewnia franczyzodawca doświadczenie w branży nieruchomościowej nie jest wymagane, aby otworzyć placówkę Północ Nieruchomości. Najważniejsze są umiejętności interpersonalne oraz doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu. Osoby zainteresowane współpracą z Północ Nieruchomości mogą zdecydować się na jeden z dwóch wariantów franczyzy. Pierwszy z nich to tzw. franczyza premium, w ramach której partner otrzyma wszystkie narzędzia do rozwoju placówki: wzory dokumentów, bazę ofert i klientów, niezbędne szkolenia czy dostęp do sieciowego katalogu.
 Franczyza w obrocie nieruchomości umożliwia łatwiejszy start na trudnym i skomplikowanym rynku niż samodzielne otwarcie biura nieruchomości. Po kilku rozmowach z innymi franczyzodawcami wybrałam Północ Nieruchomości, bo zaoferowało najbardziej konkurencyjne warunki na „start” i największe wsparcie – stwierdza Małgorzata Wasiak-Kubulus, franczyzobiorczyni Północ Nieruchomości z Katowic.

Zmiany w modelu franczyzowym

Ze względu na dynamicznie rozwijający się rynek, model franczyzowy w Północ Nieruchomości ewoluował. Obecnie oprócz standardowej wersji franczyzy premium, partnerzy mogą korzystać z tzw. franczyzy „na próbę”. To rozwiązanie jest przede wszystkim skierowane do osób, które chcą rozpocząć karierę w branży nieruchomości bez długoletnich zobowiązań i bez dużego kapitału na start. Podobnie jak w przypadku franczyzy Premium, partner otrzymuje od franczyzodawcy wszystkie niezbędne narzędzia i wsparcie merytoryczne, a wszystko to w ramach umowy na krótki okres.
 Jesteśmy postrzegani jako najbardziej dostępny i otwarty franczyzodawca z obsługą na najwyższym poziomie. Dlatego obserwując rynek i wychodząc naprzeciw jego potrzebom, wprowadziliśmy do naszej oferty franczyzowej nowy wariant – franczyzę „na próbę” – dedykowany osobom bez doświadczenia, które chciałyby rozpocząć karierę w branży nieruchomości – mówi Andrzej Jakliński, prezes zarządu Północ Nieruchomości.

A na jakie koszty inwestycji musi być przygotowany przyszły franczyzobiorca? Opłata wstępna przy franczyzie „na próbę” wynosi 1 tys zł, natomiast przy franczyzie Premium 2 tys. zł. Franczyzodawca zaznacza, że nie pobiera opłaty marketingowej ani prowizji od obrotu.

Franczyzodawca szuka franczyzobiorców na terenie całej Polski. Jeśli zaś chodzi o wybór lokalizacji, licencjodawca daje w tej kwestii wolną rękę biorcom licencji.
Bardzo dobrze sprawdzają się miejsca w pobliżu punktów przesiadkowych bądź przy ruchliwych ulicach – dodaje Rafał Wojdyła.


Franczyzobiorca poszukiwany / Franczyzodawca szuka franczyzobiorców na terenie całej Polski.

POPULARNE NA FORUM

Marka bogatsza o siedem biur

Ten biznes REMAX to uważam że warto wejść - to jest przyszłość - nieruchomość i ziemia to najlepsza inwestycja długoterminowa - proszę pamiętać ziemi nie przybywa

3 wypowiedzi
ostatnia 09.01.2020
Marka bogatsza o siedem biur

Ja bodajże w 2008 roku rozmawiałem z pewną miła Panią na temat otwarcia biura REMAX w Pile woj Wielkopolskie - spotkaliśmy się w MacDonald PIŁA W czasie rozmowy miła...

3 wypowiedzi
ostatnia 09.01.2020
Nieruchomości KNC - czy na na nieruchomościach można zarobić takie pieniądze jakie obiecują?

Prowadzę działalność gospodarczą nie przerwanie od ponad 20 lat i na każdym biznesie można zarobić kwestia kosztów poniesionych czy finansowanie z kredytów i w jakim...

18 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2019
Franczyza Re/Max

Jestem zainteresowany podjęciem współpracy z REMAX mój adres to blechpol@wp.pl tel 660 419 800

20 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2019
Nieruchomości KNC - czy na na nieruchomościach można zarobić takie pieniądze jakie obiecują?

Słyszałem, że w nieruchomości zawsze warto inwestować. Czy może mi ktoś doradzić, czy zakup mieszkania na kredyt, a później wynajem się opłaca się ?

18 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2019
Wiosna należy do pośredników

Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Alpha Male..

3 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Deweloper w małym mieście

Czy ja wiem? Tyle się słyszy o oszustwach takich dużych inwestorów...

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2018
Młoda mama rozwija biznes

Brawo! Oby jak najwięcej takich inicjatyw ;)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017