Setki sklepów / Euro Sklep ma obecnie ponad 440 sklepów franczyzowych.
Czwartek
12.03.2020
Sklepy sieci Euro Sklep powstają zarówno w dużych miastach, jak i na wsiach. Marka skupia się na rozwoju w południowej Polsce.
 

Asortyment Euro Sklepu to produkty spożywcze pierwszej potrzeby oraz – w zależności od metrażu sklepu – także artykuły chemiczno-kosmetyczne i przemysłowe, w podstawowym zakresie. W wielu placówkach asortyment jest rozbudowany o produkty delikatesowe i marki premium. 
– Dobór i optymalizacja asortymentu odbywa się w oparciu o potencjał i specyfikę każdej lokalizacji – wyjaśnia Małgorzata Kulik, kierownik sieci Euro Sklep. 

Wsparcie dla franczyzobiorców

Euro Sklep ma obecnie ponad 440 sklepów franczyzowych. Tylko w ubiegłym roku otwarto 44. Marka skupia się na rozwoju w południowej Polsce, w województwach: dolnośląskim, opolskim, śląskim, małopolskim, świętokrzyskim, podkarpackim, lubelskim, ale także mazowieckim. Sklepy są otwierane zarówno w dużych miastach, jak i na wsiach.
– Do sieci może przyłączyć się każdy sklep, spełniający kryteria dotyczące franczyzy. Dla nas najważniejsze jest, aby przedsiębiorca nastawiony był na partnerstwo i współpracę – dodaje Małgorzata Kulik. – Mamy bardzo przedsiębiorczych franczyzobiorców, którzy często na własną rękę szukają miejsc do otwarcia kolejnego sklepu. Oczywiście my również służymy pomocą w tym zakresie. Nasi pracownicy mają niezbędną wiedzę i chętnie motywują licencjobiorców do podjęcia próby rozwoju, choćby właśnie poprzez wskazywanie miejsc, które świetnie nadają się do prowadzenia działalności handlowej.

Kryteria to m.in. wymaga powierzchnia. Sklep powinien mieć wielkość min. 80 m2 i docelowo działać w formacie samoobsługowym. Dla każdej placówki przygotowywany jest indywidualny projekt i kosztorys. Stałe koszty, związane z przynależnością do sieci to kwartalna opłata administracyjna, uzależniona od metrażu sklepu. 
– Nasi partnerzy mogą liczyć na szereg korzyści wynikających z przystąpienia do sieci – podkreśla Małgorzata Kulik. – To m.in. korzystanie z preferencyjnych wynagrodzeń z tytułu współpracy, pakiety szkoleniowe dla pracowników sklepu oraz samego franczyzobiorcy, skuteczne narzędzia marketingowe, bezpłatna aranżacja wnętrza sklepu, pomoc profesjonalnego doradcy klienta, analiza kosztów prowadzenia działalności.

WIZYTÓWKA MARKI EURO SKLEP

Sieć sklepów spożywczych.

EURO SKLEP W 2019 ROKU

  • liczba palcówek 443
  • wymagana powierzchnia sklepu min. 80 m2
  • kwota inwestycji ustalana indywidualnie

Małgorzata Kulik, kierownik sieci Euro Sklep / "Do sieci może przyłączyć się każdy sklep, spełniający kryteria dotyczące franczyzy".

POPULARNE NA FORUM

Otwieramy stoisko z e-papierosami

czy redaktorzy czytali umowę współpracy to polecam lekturę ...są tam kary ,kary kary i jeszcze kary typowa umowa polegająca na tym że gość znajduje lokal (atrakcyjny)...

1 wypowiedzi
ostatnia 19.02.2020
Gorąco Polecam Nowakowski

Pyszne desery!

12 wypowiedzi
ostatnia 26.11.2019
Muszkieterowie - sklepy Intermarche i Bricomarche

Witam, Jeżeli posiadasz jakieś informacje odnośnie współpracy lub warunków do rozpoczęcia współpracy z muszkieterami prosiłbym o emial: w.nowak@obito.pl

68 wypowiedzi
ostatnia 20.11.2019
Gorąco Polecam Nowakowski

Polecam Nowakowskiego na Hrubieszkowskiej, fajny i zadbany salon , dobre desery :D

12 wypowiedzi
ostatnia 18.11.2019
poszukiwany operator sklepu spożywczego w kompleksie biurowym we Wrocławiu

Poszukiwany operator sklepu spożywczego w kompleksie Business Garden we Wrocławiu przy ul.Legnickiej. Kompleks zatrudniać będzie docelowo ok. 12000 pracowników, w okolicy...

1 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2019
Żabka stawia na innowacje

Szkoda że Żabka nie pisze o tym że nie zwraca weksli. Umowa rozwiązana prawidłowo, wszelkie rozliczenia też. A Żabka dalej nie oddaje pomimo wezwań weksla. No i Żabka...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2019
Eurocash znów przejmuje

i co macie kogoś?

3 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2019
Muszkieterowie - sklepy Intermarche i Bricomarche

Równia pochyła Nisko,Kamien Pomorski, Katowice, łódz, Rabka .Bardzo to wszystko śmierdzi.

68 wypowiedzi
ostatnia 26.12.2018