Otwórz pewny biznes w logistyce!
 

Northgate Logistics to wiodąca firma spedycyjna na polskim rynku. Posiada doświadczenie w przewozie towarów na terenie 51 państw. Spedytorzy Northgate Logistics są otwarci na realizację transportów do każdego państwa świata.

Naszą firmę tworzy obecnie sieć oddziałów zlokalizowanych na północy, południu i centrum kraju wraz z centralą w Pruszczu Gdańskim. Świadczymy kompleksowe usługi w dziedzinie planowania i realizacji przewozu ładunków dla kluczowych podmiotów w polskiej gospodarce. Posiadamy bogate doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę o transporcie, prawie przewozowym oraz konwencji CMR, regulującej przewóz ładunków każdego rodzaju. Każdy z naszych oddziałów świadczy usługi spedycji drogowej, lotniczej, kolejowej, morskiej oraz doradztwa.

- Nasza franczyza to innowacyjne spojrzenie na spedycję. Jako jedyny operator logistyczny w Europie stworzyliśmy unikatowy system partnerski, choć do tej pory nikt nie chciał dzielić się spedycyjnym know-how. - mówi Anna Krzyśko-Vasković, prezes zarządu Northgate Logistics. - Nasz system polega na sprzedaży usług spedycyjnych wg. standardów i norm jakie nasza firma wypracowywała przez lata. Nasze techniki działania pozwalają nam osiągać wzrost na poziomie 30 proc. rocznie.

Franczyza Northgate Logistics

Jako doświadczony i uznany gracz w branży logistycznej, uruchomiliśmy program franczyzowy. Sieć placówek zarządzanych przez partnerów jest ważnym elementem w strategii rozwoju Northgate Logistics i stanowi uzupełnienie dla własnych kanałów sprzedaży.

Warunki współpracy w systemie partnerskim uwzględniają maksymalne bezpieczeństwo partnerów oraz zasady fair play. Opracowaliśmy również model biznesowy - przejrzysty i oparty o zasadę win-win, zgodnie z którą biznes ma być korzystny dla obu stron.

Główną rolą franczyzobiorcy jest pozyskiwanie klientów, sprzedaż usług spedycyjnych oraz kontraktowanie firm, które te usuługi zrealizują. Jako nasz franczyzobiorca, otrzymujesz prawo do pozyskiwania klientów na terenie całego kraju!

Pierwszym zadaniem i główną inwestycją partnera będzie uruchomienie biura sprzedaży, w tym zatrudnienie pracowników (z naszym wsparciem na każdym etapie). Optymalna powierzchnia biura wynosi 60 m2. Nie oczekujemy topowych lokalizacji, gdyż sprzedaż w naszych biurach najczęściej odbywa się głównie drogą telefoniczną i mailową. Nie musisz inwestować we flotę, magazyny, ani jakąkolwiek infrastrukturę.

Od kandydatów na franczyzobiorców nie wymagamy też doświadczenia w branży logistycznej. Nasz system szkoleń zapewnia optymalny stopień przygotowania do prowadzenia biznesu w branży logistycznej. U naszych kandydatów cenimy umiejętność zarządzania zespołem, doświadczenie w sprzedaży lub wszelkie doświadczenia biznesowe.

Korzyści dla franczyzobiorcy:

 • Prowadzenie wysoce rentownego biznesu pod znaną i sprawdzoną marką, marką
 • Wszechstronne wsparcie ze strony organizatora systemu;
 • Dostęp do sprawdzonego systemu informatycznego;
 • Korzyści finansowe wynikające z pozycji sieci na rynku;
 • Korzyści z działań marketingowych prowadzonych przez Northgate Logistics;
 • Stabilna współpraca - umowa partnerska zawierana jest na okres 5 lat;
 • System kompleksowych szkoleń.

Jako franczyzobiorca Northgate Logistics otrzymasz:

 • Rozpoznawalność w branży już na starcie;
 • Pełne wsparcie w uruchomieniu biura - krok po kroku;
 • Przygotowanie do startu w biznesie;
 • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem;
 • Skuteczne metody sprzedażowe;
 • Profesjonalne narzędzia do prowadzenia biznesu (sprawdzony system informatyczny dedykowany franczyzobiorcom);
 • Ogólnopolskie wsparcie marketingowe;
 • Prawo do pozyskiwania klientów na terenie całego kraju.

Przeczytaj artykuł o franczyzobiorcy Northgate Logistics


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Northgate Logistics.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
undefined
undefined
If you see this, leave this form field blank