Studio treningowe w dwóch formatach

Korzyści z treningu / Trening Dream Body EMS to forma treningu personalnego z zastosowaniem elektrostymulacji mięśniowej. Pozwala ona na jednoczesne zaangażowanie do pracy większej grupy mięśni, w tym mięśni głębokich oraz skrócenie całej jednostki treningowej do zaledwie 20 minut, z zachowaniem tych samych efektów, jakie daje godzinny trening.
Czwartek
25.11.2021
Biznes pod szyldem Dream Body Premium EMS można prowadzić zarówno w 100 proc. mobilnie, jak i stacjonarnie. Którą opcję wybrać?
 

Dream Body Premium EMS to franczyzowy koncept studiów treningowych, które wykorzystują metodę EMS (electrical muscle stimulation).

– Jesteśmy najstarszą franczyzą EMS w Polsce i jako jedyni dajemy szansę naszym franczyzobiorcom na wieloetapowy rozwój w strukturach firmy – mówi Joanna Bartosz, opiekun franczyzobiorców w firmie Dream Body EMS.

Każdy, kto dołączy do Dream Body Premium EMS, poza prowadzeniem własnego studia może także budować swoją podsieć franczyzobiorców i dzięki temu generować dochód pasywny.

– Chcemy, żeby nasza marka dynamicznie się rozwijała, a partnerzy na bazie zdobytego przez nas doświadczenia i wypracowanego brandu, stawali się szerokorozumianymi przedsiębiorcami – mówi Joanna Bartosz.

Maszyny niezbędne do pracy

Urządzenia, które są niezbędne do prowadzenia studia, są bezprzewodowe. Dlatego biznes można prowadzić zarówno w 100 proc. mobilnie, jak i stacjonarnie. Potencjalni partnerzy mają do wyboru te dwie opcje. Przy tym w pierwszym przypadku jest taniej, ponieważ nie trzeba inwestować lokal. Jest także rozwiązanie pośrednie – połączenie treningów EMS na miejscu i z dojazdem do klienta.

– Średnia zysków w naszych klubach to kilkanaście tysięcy złotych, ale to zależy od wybranego formatu – mówi Joanna Bartosz.

Każdy z franczyzobiorców dostaje na start podstawowe wyposażenie od marki Tiguar (kettlebells, stepy, maty itp.), szkolenie wprowadzające prowadzone przez szkoleniowca sieci Sebastiana Goszcza z Espresso Fitness Business Solutions, szkolenie trenerskie oraz szereg kursów i spotkań na późniejszych etapach prowadzenia biznesu. Standardem jest także obsługa marketingowa: franczyzobiorca otrzymuje dedykowaną dla niego stronę internetową oraz aktywne wsparcie w prezentacji swojego studia w sieci.

W trakcie współpracy ponosi on niewielką opłatę miesięczną, która już uwzględnia fundusz marketingowy. Opłata może być naliczana procentowo albo mieć stałą wysokość. Jest to ustalane przed podpisaniem umowy franczyzowej. 

– Naszym franczyzobiorcą może zostać tak naprawdę każdy, kto marzy o rozwoju w branży prozdrowotnej. Nie wymagamy fitnessowego doświadczenia, ponieważ szkolimy naszych partnerów od podstaw i wspieramy na każdym etapie tworzenia ich biznesu – mówi Joanna Bartosz.

W Polsce i za granicą

Firma szuka partnerów na terenie całego kraju. Marka jest obecna również poza Polską – między innymi na Litwie, Łotwie, w Czechach, Słowacji  oraz na Węgrzech.

W Polsce działa ponad 30 studiów stacjonarnych pod szyldem Dream Body Premium EMS.

– Rynek zarówno w Polsce jak i zagranicą jest otwarty na kolejne lokale pod szyldem Dream Body Premium EMS, zwłaszcza teraz, gdy pandemia uświadomiła społeczeństwu jak ważny jest ruch i dbanie o zdrowie – mówi Joanna Bartosz.

Na czym polega trening EMS?

Trening Dream Body EMS to forma treningu personalnego z zastosowaniem elektrostymulacji mięśniowej. Pozwala ona na jednoczesne zaangażowanie do pracy większej grupy mięśni, w tym mięśni głębokich oraz skrócenie całej jednostki treningowej do zaledwie 20 minut, z zachowaniem tych samych efektów, jakie daje godzinny trening. Technologia EMS rozwija się w Polsce w zawrotnym tempie ze względu na oszczędność czasu, jaką generuje.

– Dzisiaj czas jest wartością nie do przecenienia, stąd tak duże zainteresowanie klientów naszymi usługami – mówi Joanna Bartosz.

WIZYTÓWKA DREAM BODY PREMIUM EMS

Dream Body Premium EMS to studia treningowe, które wykorzystują metodę EMS.

  • liczba placówek – ponad 30 studiów stacjonarnych
  • kwota inwestycji – ustalana indywidualnie
  • miesięczny zysk – kilkanaście tysięcy złotych

Partnerzy poszukiwani / Dream Body EMS szuka partnerów na terenie całego kraju. Marka jest obecna również poza Polską – między innymi na Litwie, Łotwie, w Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech.
Dominika Pronarska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Franczyza fitness

Witam, Czy ktoś Państwa miał okazję zostać franczyzobiorcą Studio Figura? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tą formą biznesu , ale nie wiem czy na pewno jest to...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.12.2021
Zamiast etatu, własny salon urody

Biznes przyjemny i opłacalny, to super pomysł! Yasumi to znana marka więc klientki chetnie chodzą do ich babinetów...wiem bo mam trzy :)

8 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Opinie o współpracy z Yasumi

Posiadam trzy gabinety Yasumi obecnie i jestem zadowolona ze współpracy. Bardzo dużo pomagaja na początku przed otwarciem a po otwarciu również jest stała opieka. Mam...

4 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Gabinet kosmetyczny

Bardzo popularne są obecnie salony stylizacji paznokci. Niskie nakłady finansowe aby otworzyć Studio Paznokcia i łatwy dostęp do oferty szkoleniowej powoduje coraz...

33 wypowiedzi
ostatnia 15.02.2020
Trening z maszyną

Ja bym chciała z czegoś takiego skorzystać, ale ceny niestety powalają na kolana.

19 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Zamiast etatu, własny salon urody

Jeśli tylko czuje się ktoś na siłach do rozkręcania takiego biznesu i przede wszystkim, zna się na tym to jak najbardziej.

8 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Opinie o współpracy z Yasumi

Witam. Czy współpraca z yasumi się opłaca ? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy. Proszę o odp.

4 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019
Manicure "pod ręką"

bez przesady

3 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018