Studio treningowe w dwóch formatach

Korzyści z treningu / Trening Dream Body EMS to forma treningu personalnego z zastosowaniem elektrostymulacji mięśniowej. Pozwala ona na jednoczesne zaangażowanie do pracy większej grupy mięśni, w tym mięśni głębokich oraz skrócenie całej jednostki treningowej do zaledwie 20 minut, z zachowaniem tych samych efektów, jakie daje godzinny trening.
Czwartek
25.11.2021
Biznes pod szyldem Dream Body Premium EMS można prowadzić zarówno w 100 proc. mobilnie, jak i stacjonarnie. Którą opcję wybrać?
 

Dream Body Premium EMS to franczyzowy koncept studiów treningowych, które wykorzystują metodę EMS (electrical muscle stimulation).

– Jesteśmy najstarszą franczyzą EMS w Polsce i jako jedyni dajemy szansę naszym franczyzobiorcom na wieloetapowy rozwój w strukturach firmy – mówi Joanna Bartosz, opiekun franczyzobiorców w firmie Dream Body EMS.

Każdy, kto dołączy do Dream Body Premium EMS, poza prowadzeniem własnego studia może także budować swoją podsieć franczyzobiorców i dzięki temu generować dochód pasywny.

– Chcemy, żeby nasza marka dynamicznie się rozwijała, a partnerzy na bazie zdobytego przez nas doświadczenia i wypracowanego brandu, stawali się szerokorozumianymi przedsiębiorcami – mówi Joanna Bartosz.

Maszyny niezbędne do pracy

Urządzenia, które są niezbędne do prowadzenia studia, są bezprzewodowe. Dlatego biznes można prowadzić zarówno w 100 proc. mobilnie, jak i stacjonarnie. Potencjalni partnerzy mają do wyboru te dwie opcje. Przy tym w pierwszym przypadku jest taniej, ponieważ nie trzeba inwestować lokal. Jest także rozwiązanie pośrednie – połączenie treningów EMS na miejscu i z dojazdem do klienta.

– Średnia zysków w naszych klubach to kilkanaście tysięcy złotych, ale to zależy od wybranego formatu – mówi Joanna Bartosz.

Każdy z franczyzobiorców dostaje na start podstawowe wyposażenie od marki Tiguar (kettlebells, stepy, maty itp.), szkolenie wprowadzające prowadzone przez szkoleniowca sieci Sebastiana Goszcza z Espresso Fitness Business Solutions, szkolenie trenerskie oraz szereg kursów i spotkań na późniejszych etapach prowadzenia biznesu. Standardem jest także obsługa marketingowa: franczyzobiorca otrzymuje dedykowaną dla niego stronę internetową oraz aktywne wsparcie w prezentacji swojego studia w sieci.

W trakcie współpracy ponosi on niewielką opłatę miesięczną, która już uwzględnia fundusz marketingowy. Opłata może być naliczana procentowo albo mieć stałą wysokość. Jest to ustalane przed podpisaniem umowy franczyzowej. 

– Naszym franczyzobiorcą może zostać tak naprawdę każdy, kto marzy o rozwoju w branży prozdrowotnej. Nie wymagamy fitnessowego doświadczenia, ponieważ szkolimy naszych partnerów od podstaw i wspieramy na każdym etapie tworzenia ich biznesu – mówi Joanna Bartosz.

W Polsce i za granicą

Firma szuka partnerów na terenie całego kraju. Marka jest obecna również poza Polską – między innymi na Litwie, Łotwie, w Czechach, Słowacji  oraz na Węgrzech.

W Polsce działa ponad 30 studiów stacjonarnych pod szyldem Dream Body Premium EMS.

– Rynek zarówno w Polsce jak i zagranicą jest otwarty na kolejne lokale pod szyldem Dream Body Premium EMS, zwłaszcza teraz, gdy pandemia uświadomiła społeczeństwu jak ważny jest ruch i dbanie o zdrowie – mówi Joanna Bartosz.

Na czym polega trening EMS?

Trening Dream Body EMS to forma treningu personalnego z zastosowaniem elektrostymulacji mięśniowej. Pozwala ona na jednoczesne zaangażowanie do pracy większej grupy mięśni, w tym mięśni głębokich oraz skrócenie całej jednostki treningowej do zaledwie 20 minut, z zachowaniem tych samych efektów, jakie daje godzinny trening. Technologia EMS rozwija się w Polsce w zawrotnym tempie ze względu na oszczędność czasu, jaką generuje.

– Dzisiaj czas jest wartością nie do przecenienia, stąd tak duże zainteresowanie klientów naszymi usługami – mówi Joanna Bartosz.

WIZYTÓWKA DREAM BODY PREMIUM EMS

Dream Body Premium EMS to studia treningowe, które wykorzystują metodę EMS.

  • liczba placówek – ponad 30 studiów stacjonarnych
  • kwota inwestycji – ustalana indywidualnie
  • miesięczny zysk – kilkanaście tysięcy złotych

Partnerzy poszukiwani / Dream Body EMS szuka partnerów na terenie całego kraju. Marka jest obecna również poza Polską – między innymi na Litwie, Łotwie, w Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech.
Dominika Pronarska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Zamiast etatu, własny salon urody

Biznes przyjemny i opłacalny, to super pomysł! Yasumi to znana marka więc klientki chetnie chodzą do ich babinetów...wiem bo mam trzy :)

8 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Opinie o współpracy z Yasumi

Posiadam trzy gabinety Yasumi obecnie i jestem zadowolona ze współpracy. Bardzo dużo pomagaja na początku przed otwarciem a po otwarciu również jest stała opieka. Mam...

4 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Gabinet kosmetyczny

Bardzo popularne są obecnie salony stylizacji paznokci. Niskie nakłady finansowe aby otworzyć Studio Paznokcia i łatwy dostęp do oferty szkoleniowej powoduje coraz...

33 wypowiedzi
ostatnia 15.02.2020
Trening z maszyną

Ja bym chciała z czegoś takiego skorzystać, ale ceny niestety powalają na kolana.

19 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Zamiast etatu, własny salon urody

Jeśli tylko czuje się ktoś na siłach do rozkręcania takiego biznesu i przede wszystkim, zna się na tym to jak najbardziej.

8 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Opinie o współpracy z Yasumi

Witam. Czy współpraca z yasumi się opłaca ? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy. Proszę o odp.

4 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019
Manicure "pod ręką"

bez przesady

3 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018
Franczyza Beautifulskin - fotoepilacja

Oferując samą depilację nie zarobisz za wiele, a żeby oferować wiele innych zabiegów kosmetycznych jak botox czy też korzystanie z silniejszych laserów trzeba mieć...

5 wypowiedzi
ostatnia 04.12.2018