Nowa franczyza w nieruchomościach

Cały kraj / Power Holding franczyzobiorców szuka w całej Polsce, w szczególności w miastach z liczbą mieszkańców powyżej 10 tys.
Czwartek
05.05.2022
Power Holding rusza z franczyzą. Właściciel marki twierdzi, że z jednej transakcji partnerzy mogą mieć nawet 17,5 tys. zł przychodu.
 

Power Holding to grupa finansowa, która zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości, a także kredytowym, leasingowym i ubezpieczeniowym. W palecie jej usług znajduje się także wynajem samochodów, szkolenia z inwestowania w nieruchomości oraz doradztwo biznesowe. Zdaniem Piotra Sakiewicza, dyrektora zarządzającego Power Holding, firmę wyróżnia na rynku właśnie kompleksowość usług.

– Synergia powyższych usług zapewnia nam możliwość wspierania i zabezpieczania klientów w szeroko pojętych obszarach związanych z ich majątkiem, finansami, a także edukacją w tym zakresie. Franczyzobiorcy zapewniamy pełne know-how oraz innowacyjne narzędzia do prowadzenia własnej agencji nieruchomości – zapewnia Piotr Sakiewicz.

Klient współpracujący z Power Holding może kupić za pośrednictwem tej spółki mieszkanie z rynku wtórnego albo pierwotnego, uzyskać kredyt hipoteczny, skorzystać z ubezpieczenia nieruchomości czy na życie oraz wykończyć mieszkanie przy pomocy pakietu wykończeniowego. Jeśli jest inwestorem, może także zlecić Power Holding realizację usługi zarządzania najmem.

– Cały proces jest realizowany przez poszczególnych specjalistów z naszej grupy – mówi Piotr Sakiewicz.

Wszystkie usługi oferowane przez grupę dostępne są także dla jej partnerów franczyzowych. Są one jednak realizowane poprzez ekspertów grupy z jednostek własnych Power Holding.

Prognozowane przychody

Franczyzobiorca nie musi być specjalistą w każdej dziedzinie, w której usługi będzie oferował. Jego głównym zadaniem będzie obsługa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
– Natomiast, jeżeli klient będzie potrzebował skorzystać z usług pozostałych działów firmy np. kredytu hipotecznego, wtedy eksperci z naszych jednostek własnych, obsłużą go – mówi Piotr Sakiewicz.

Za każdy uruchomiony produkt, na przykład kredyt, czy ubezpieczenie, franczyzobiorca dostanie dodatkowe wynagrodzenie. – Nasi franczyzobiorcy mogą więc generować dodatkowe dochody dzięki wszystkim usługom, które oferujemy – mówi Piotr Sakiewicz.

Podstawowym warunkiem nawiązania współpracy franczyzowej z Power Holding jest gotowość do nowych wyzwań oraz odpowiednie zaangażowanie.

– Branża nieruchomości to dynamiczny biznes, który przynosi bardzo satysfakcjonujące wyniki finansowe, w szczególności jeśli klient korzysta z kompleksowej obsługi – mówi Piotr Sakiewicz.
Na przykład na jednej transakcji franczyzobiorca może wygenerować przychód nawet rzędu 17,5 tys. zł. Przykładowa prowizja za sprzedaż nieruchomości to ok. 15 tys. zł. Jeżeli klient zdecyduje się na wsparcie w ramach obsługi kredytowej, to może oznaczać kolejne 2 tys. zł dla franczyzobiorcy. Za polecenie ubezpieczenia albo jeszcze innej usługi Power Holding można uzyskać 500 zł.

Inwestycja we współpracę franczyzową z Power Holding to minimum 5 tys. opłaty wstępnej. Do tego dochodzi comiesięczna opłata franczyzowa w przedziale 1,3 tys.-2,5 tys. zł. Obecnie firma ma trzy oddziały własne. Franczyzobiorców szuka w całej Polsce, w szczególności w miastach z liczbą mieszkańców powyżej 10 tys.

WIZYTÓWKA POWER HOLDING

Grupa finansowa pośrednicząca w sprzedaży nieruchomości, kredytów, leasingu i ubezpieczeń.

  • liczba placówek – 3 własne
  • kwota inwestycji – 5 tys. zł
  • miesięczne opłaty – 1,3 tys.-2,5 tys. zł

Piotr Sakiewicz, dyrektor zarządzający Power Holding / Nasi franczyzobiorcy mogą generować dodatkowe dochody dzięki wszystkim usługom, które oferujemy
Dominika Pronarska
dziennikarz
/1/
ZOBACZ WIĘCEJ

POPULARNE NA FORUM

Nowa franczyza w nieruchomościach

Dobrze rozumiem, że oprócz agencji nieruchomości mogę zarabiać dodatkowo na poleceniach usług, jak kredyt i ubezpieczenie tak? Pozdrawiam, Krzysztof

1 wypowiedzi
ostatnia 06.05.2022
Dom czy mieszkanie?

Od dwóch lat mieszkam w Warszawie, aktualnie wynajmuje mieszkanie, ale po podsumowaniu kosztów wychodzi, że bardziej opłaca mi się kupić własny kąt. Tylko mam dylemat...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2021
Marka bogatsza o siedem biur

Ten biznes REMAX to uważam że warto wejść - to jest przyszłość - nieruchomość i ziemia to najlepsza inwestycja długoterminowa - proszę pamiętać ziemi nie przybywa

3 wypowiedzi
ostatnia 09.01.2020
Marka bogatsza o siedem biur

Ja bodajże w 2008 roku rozmawiałem z pewną miła Panią na temat otwarcia biura REMAX w Pile woj Wielkopolskie - spotkaliśmy się w MacDonald PIŁA W czasie rozmowy miła...

3 wypowiedzi
ostatnia 09.01.2020
Nieruchomości KNC - czy na na nieruchomościach można zarobić takie pieniądze jakie obiecują?

Prowadzę działalność gospodarczą nie przerwanie od ponad 20 lat i na każdym biznesie można zarobić kwestia kosztów poniesionych czy finansowanie z kredytów i w jakim...

18 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2019
Franczyza Re/Max

Jestem zainteresowany podjęciem współpracy z REMAX mój adres to blechpol@wp.pl tel 660 419 800

20 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2019
Nieruchomości KNC - czy na na nieruchomościach można zarobić takie pieniądze jakie obiecują?

Słyszałem, że w nieruchomości zawsze warto inwestować. Czy może mi ktoś doradzić, czy zakup mieszkania na kredyt, a później wynajem się opłaca się ?

18 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2019
Wiosna należy do pośredników

Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Alpha Male..

3 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018