Załóż własną firmę

Nowy numer w sprzedaży od 2 listopada!
Nowy numer w sprzedaży od 2 listopada! / "Własny Biznes FRANCHISING jest dostępny w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, a także w sklepie Publio.pl oraz na Franchising.pl w zakładce Zakupy.
Myślisz o otwarciu własnej firmy, ale brakuje ci pomysłu na biznes? Kup i przeczytaj najnowszy numer miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i wybierz biznes dla siebie.
 

W wydaniu nr 11/2022 (209)

RAPORT SPECJALNY

Biznes na jesień i zimę

Jesień i zima też może być dobrym sezonem na biznes. Na czym można zarabiać o tej porze roku?:

POMYSŁY NA FIRMĘ

Firma dobrze urządzona

Coraz chętniej Polacy korzystają z usług projektanta wnętrz. Kto może nim zostać i ile można zarobić, prowadząc taki biznes?

Otwieramy agencję reklamową we franczyzie

Wieszczy się kryzys gospodarczy, ale mimo to branża reklamowa ma się dobrze. Xeromatic zawiązuje nowe współprace i wychodzi za granicę.

Biznes zawsze na czasie

Zegarki, inspirowane historią tajnej agentki Krystyny Skarbek, udowadniają, że polskie produkty mogą się mierzyć z najlepszymi. Po markę Christine Granville sięgają również Szwajcarzy. Kto może otworzyć manufakturę zegarków?

Coach – nie tylko biznesowy trener

Rynek coachingu pnie się, ponieważ rośnie świadomość korzyści wynikających ze współpracy z coachem. Może nim zostać każdy. 

BIZNES NA SZPILKACH

Biznes, który namieszał w życiu

Zaczęło się od niewinnych eksperymentów w kuchni. Dziś firma Anny Paprockiej rośnie jak na drożdżach, a jej oferta systematycznie się wydłuża. 

MĘSKI BIZNES

Na tropie nowego Lewandowskiego

Wielu początkujących piłkarzy marzy o usłanej sukcesami karierze w zagranicznym klubie. Aby zrealizować te ambicje, trzeba nauczyć się futbolowego rzemiosła w szkółce piłkarskiej. Akademie szkolą, zarabiają i liczą zyski od cudzych marzeń.

BIZNES STYLE

Interaktywna kostka podbija świat

Polska innowacja z powodzeniem organizuje czas Zambijczykom, Amerykanom i nie tylko. Jest bardzo przydatna w biznesie. Na czym polega jej fenomen?

SONDA

Pierwsze spotkanie

Rozmowa rekrutacyjna z franczyzobiorcą ma niewiele wspólnego z tą, na którą zaprasza się potencjalnych pracowników. Bo franczyzobiorca to nie pracownik, tylko partner w biznesie. 

STEKI MENEDŻERA

Czas na rewolucję?

– Technologia pozwala nam łączyć kanały sprzedaży, które dotąd wzajemnie się wykluczały, a franczyza pomaga otworzyć się na szeroki rynek – mówi Michał Daniluk, prezes zarządu Punkta.

Franczyza dla każdego

Dla tych, którzy lubią pracę z klientem, dla przedsiębiorców szukających dodatkowego dochodu, dla franczyzobiorców innych sieci – tak potencjalnych partnerów Punkty definiuje Jacek Biskup, członek zarządu odpowiedzialny za franczyzę Punkty.

SUPERTEMAT

Nieruchomościom kryzys niestraszny

Sieciom biur nieruchomości przybywa klientów i chętnych do otwierania biznesu pod ich szyldem, pomimo zastoju na rynku.

MÓJ FRANCHISING

Klient nie jest dla nas obcy

– Pamiętam, kiedy niektórzy z moich klientów byli dziećmi, a teraz przychodzą do mojego sklepu ze swoimi pociechami. Znamy się od 20 lat – wspomina Małgorzata Chrzanowska, franczyzobiorczyni Żabki, która prowadzi dwa sklepy marki w Bydgoszczy. 

WŁASNY BIZNES

Specjalista od stand-upów

Urodzony komik, aktor z wykształcenia – tak o sobie mówi Rafał Rutkowski. Największą przyjemność sprawia mu rozbawianie innych. Jest w tym mistrzem. Najbardziej lubi stand-up. Dlaczego?

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

315 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Growth hacking – na czym polega w biznesie?

Po polsku w dosłownym tłumaczeniu to „hakowanie wzrostu”. W praktyce growth hacking jest umiejętnym połączeniem marketingu ze wzrostem sprzedaży przy możliwie najniższym nakładzie pracy lub kapitału.

ABC FRANCZYZY

Sukcesja we franczyzie

Czy we franczyzie sukcesja biznesu jest możliwa? Czy można prowadzoną na licencji firmę przekazać w ręce dzieci? 

GDZIE KUPISZ NOWY NUMER?

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” możesz zamówić przez internet na portalu Franchising.pl w zakładce Zakupy (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, a także w sklepie Publio.pl.


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748