Sam lub z zespołem / Franczyzobiorca mFinanse może pracować sam, ale może też zbudować zespół, który zajmie się sprzedażą.
Niedziela
21.05.2023
– Każdy partner może liczyć na pełne wsparcie w procesie adaptacji do naszych struktur – mówi Michał Obiegło, dyrektor sprzedaży sieci partnerskie mFinanse.
 

Jaka jest oferta mFinanse?

Mamy całą gamę rozwiązań finansowych dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw. Głównymi produktami są kredyty hipoteczne, gotówkowe oraz kredyty dla firm.

A jak obecnie wygląda sprzedaż produktów finansowych?

Początek roku 2023 przyniósł wzmożone zainteresowanie produktami kredytowymi. Przede wszystkim zauważyliśmy większe zainteresowanie kredytami hipotecznymi, w stosunku do końca roku 2022. Zapowiadany program rządowy, ze stałym procentowaniem na zakup pierwszego mieszkania, również spowodował wzrost liczby zapytań ze strony klientów.

Kto może zostać partnerem mFinanse?

Od kandydatów na partnerów oczekujemy doświadczenia w branży finansowej lub pokrewnej. Najlepiej sprawdzą się w tej roli pośrednicy finansowi, pracownicy placówek bankowych oraz właściciele biur nieruchomości. Obecnie nasza sieć partnerska liczy 140 placówek.

Otwarcie placówki to duża inwestycja?

Ostateczna wysokość inwestycji jest uzależniona od stanu lokalu, jakim dysponuje partner. A jeśli chodzi o lokal, trzeba go szukać w miejscach o dużym natężeniu ruchu, uczęszczanych ciągach komunikacyjnych, koniecznie musi mieć dostęp do parkingu. Najmniejsze biura mają 30 m2, ale wielkość placówki uzależniona jest od liczby osób, które w niej pracują. Wracając do inwestycji, koszt zakupu mebli, sprzętu niezbędnego do pracy oraz oznakowania placówki to ok. 10 tys. zł. mFinanse ze swojej strony gwarantuje oznakowanie zewnętrzne lokalu, pakiet marketingowy oraz darmowe szkolenia wstępne. Każdy partner może liczyć na pełne wsparcie w procesie adaptacji do naszych struktur. Dyrektor regionu jest w stałym kontakcie z podległymi mu placówkami.

Na początku współpracy każdemu franczyzobiorcy zapewniamy szkolenia produktowe oraz systemowe. A podczas składania wniosków kredytowych oraz ich procesowania w systemach mogą korzystać ze wsparcia centrali. Nie ma opłaty za przystąpienie do sieci, ani opłat miesięcznych. Franczyzobiorca może pracować sam, ale może też zbudować zespół, który zajmie się sprzedażą. Od jej wysokości uzależnione są dochody placówki i samego franczyzobiorcy.

Rozmawiała Monika Wojniak-Żyłowska

 

WIZYTÓWKA mFINANSE

Sieć placówek finansowych.

  • sieć partnerska: 140 placówek
  • inwestycja: od 10 tys.

Michał Obiegło, dyrektor sprzedaży sieci partnerskie mFinanse: / "Od kandydatów na partnerów oczekujemy doświadczenia w branży finansowej lub pokrewnej."