Niewiele na start / Jedyna inwestycja we współpracę z DlaWas.info to 2,5 tys. zł. Tyle kosztuje wdrożenie portalu, przygotowanie biznesplanu oraz planu marketingowego.
Wtorek
19.12.2023
DlaWas.info ma niskie koszty prowadzenia działalności. Co firma oferuje partnerom?
 

DlaWas.info to sieć lokalnych portali informacyjnych. Firma zarabia pomimo trudniejszych czasów.

– Notujemy wyższe dochody, dzięki znikomym kosztom prowadzenia działalności, które przytłoczyły wiele biznesów działających w innych branżach – mówi Dawid Fórmański, zajmujący się rekrutacją kandydatów do współpracy.

Niski próg wejścia

Zapewnia, że do prowadzenia działalności w sieci DlaWas.info wystarczy komputer z dostępem do internetu oraz kilka godzin dziennie zaangażowania.

– Udoskonaliliśmy moduły do zarabiania, dzięki czemu nasz partner w jednym miejscu widzi wszystkie źródła przychodów, co pozwala na lepsze skalowanie zysków – mówi Dawid Fórmański.

Jego zdaniem jedynym wyzwaniem, z jakim teraz zmaga się sieć, to doprowadzenie do jak najwyższych zarobków partnerów.

– Na tym się obecnie skupiamy. Chcemy stworzyć jak najlepsze warunki do zarabiania dla naszych partnerów, bo im więcej oni zarobią, tym więcej zarobimy i my. Wiemy, że przed nami i naszymi partnerami dobre czasy. Z racji tajemnicy biznesowej szczegółów udzielimy jednak tylko zainteresowanym współpracą – mówi Dawid Fórmański.

Jedyna inwestycja we współpracę z DlaWas.info to 2,5 tys. zł. Tyle kosztuje wdrożenie portalu, przygotowanie biznesplanu oraz planu marketingowego.

– To dobra inwestycja, tym bardziej, że portal można w przyszłości odsprzedać z dużym zyskiem – zapewnia Dawid Fórmański.

Zwrot z inwestycji przy realizacji założonego biznesplanu wynosi cztery miesiące. Po dwóch latach zyski wynoszą ok. 10 tys. zł miesięcznie. Firma nie pobiera żadnych opłat w trakcie współpracy.

Jeden partner na miasto

Obecnie Dlawas.info prowadzi łącznie ok. 480 portali. W trzydziestu oddziałach działają lokalni partnerzy.

– Pozostałe portale prowadzą się same, gdyż większość procesów mamy zautomatyzowanych. Przy tym wszystkie portale, nawet te automatyczne, już zarabiają. Mogą jednak zarabiać więcej razem z lokalnym partnerem – mówi Dawid Fórmański.

Portale są zarządzane centralnie. Dzięki temu firma jest w stanie przekazać nowym franczyzobiorcom już częściowo poprowadzony biznes. Portale mogą działać samodzielnie, ale lokalny partner wniesie do nich wartość dodaną i jest w stanie je uatrakcyjnić. Dlatego Dlawas.info szuka osób do współpracy we franczyzie. Celem firmy jest zapełnienie wszystkich portali lokalnymi właścicielami. W najbliższym czasie DlaWasinfo chce nawiązać współpracę z ok. 300 partnerami. W każdym mieście współpracę może podjąć tylko jedna osoba. Ma ona wtedy wyłączność na swój region.

DlaWas.info z optymizmem patrzy w przyszłość.

– Wiedza i doświadczenie są odporne na sytuację gospodarczą. To dzięki wiedzy i informacji wielokrotnie przedsiębiorcy potrafią odnaleźć się w niepewnych i zmiennych realiach. Dlatego myślę, że nasza branża będzie systematycznie się rozwijać – mówi Sebastian Wachowski, prezes Dlawas.info.

 

WIZYTÓWKA DLAWAS.INFO

  • Opłata wstępna: 2,5 tys. zł
  • Brak opłat miesięcznych
  • Zwrot z inwestycji – 4 miesiące

Dawid Fórmański, zajmujący się rekrutacją kandydatów do współpracy / "Udoskonaliliśmy moduły do zarabiania, dzięki czemu nasz partner w jednym miejscu widzi wszystkie źródła przychodów, co pozwala na lepsze skalowanie zysków".
Dominika Pronarska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Chleba i reklam

Współczesny konsument coraz częściej podejmuje decyzje zakupowe na podstawie opinii innych użytkowników w internecie. Dlatego kluczowe jest budowanie i utrzymywanie...

4 wypowiedzi
ostatnia 05.07.2024
Własny biznes - wentylacje

Reklama online daje firmie możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców, jednak skuteczność kampanii może być ograniczona przez negatywne opinie w sieci. Dlatego...

3 wypowiedzi
ostatnia 05.07.2024
Gadżety reklamowe - co zamówić?

TINI GADGETS to miejsce, gdzie technologia łączy się z pomysłowością, tworząc szeroki asortyment produktów, które ułatwią Wasze życie codzienne i sprawią, że...

93 wypowiedzi
ostatnia 23.03.2024
Rośnie franczyza spedycyjna

Mój znajomy starał się o franczyzę spedycyjna i po rozmowie mogę powiedzieć że odradzam się pchać w ten biznes 1 weksel na dość sporą kasę mimo że firma nic ci...

1 wypowiedzi
ostatnia 27.03.2023
Copywriting sprzedażowy

A jak zamierzasz weryfikować wzrost sprzedaży dzięki Twoim tekstom?!

2 wypowiedzi
ostatnia 02.03.2022
Copywriting sprzedażowy

Co sądzicie o tym, by jako copywriter sprzedażowy zastosować model zysku polegający na pobieraniu np. 10-15% zysku klienta w zamian za spełnienie danych warunków np....

2 wypowiedzi
ostatnia 07.02.2022
Agencja reklamowa przyjdzie do klienta

Jestem franczyzobiorcą, który w sieci Xeromatic pracuje i zarabia. Polecam ten system innym osobom, które chcą otworzyć własny biznes. Zapraszam do bezpośredniego...

3 wypowiedzi
ostatnia 19.09.2021
Jak pozycjonować stronę internetową?

Pozycjonowanie bardzo wpływa na wyszukiwania w Google. No i faktycznie należy je zlecić agencji e-commerce.

77 wypowiedzi
ostatnia 24.02.2021