Myśl, zarabiaj, walcz z systemem
Rozmowa o pieniądzach i o życiu. Według rentiera i biznesmena Kuby Midela to nieprawda, że każdy może być zwycięzcą. I tylko idiota myśli: nie mogę się przewrócić.
<iframe allowfullscreen="" frameborder="0" height="355" src="//www.youtube.com/embed/xiGNAOnLIW8?rel=0" width="630"></iframe>
Posłuchajcie rozmowy Arkadiusza Słodkowskiego z Kubą Midelem. Twardo i bezczelnie mówią o życiu i pieniądzach.
Pomysły na zarabianie
Kuba Midel jest dziś właścicielem kilkudziesięciu nieruchomości generujących dochody pasywne, prowadzi kanał na Youtube o biznesie i nieruchomościach, Zaczynał od biznesu - od ogólnopolskiej sieci szkół franczyzowych Mobile English oraz marki odzieżowej Venerdi Menswear. Dziś prowadzi grupy szkoleniowe Fundamenty Finansowe i Manufaktura Milionerów oraz klub Aktywnych Rentierów.
Arkadiusz Słodkowski prowadzi wywiady z polskimi przedsiębiorcami. Sam jest biznesmenem i udziałowcem kilku firm z branży franczyzowej. Inwestuje w akcje na giełdzie papierów wartościowych.
Z rozmowy na Franchising.pl dowiesz się:
- Co lepsze długoterminowo: działki budowlane czy McDonalds?
- Co wybrać: inwestycję we własny biznes czy nieruchomości?
- Czy zawsze jest dobry moment na kupno nieruchomości?
- Od czego zaczynał Kuba Midel?
- Czy franczyza daje zarobić?
- Od karate do biznesu. Co zmienia sport w życiu?
- O czym zapominają przedsiębiorcy, że mają kłopot z zachowaniem życiowej równowagi.
- Zawsze warto odkładać z zysków firmy na przyszłość. Ale co kupić: mieszkanie, złoto czy akcje?
- Czy sztuczna inteligencja zaraz zabierze większość pracy ludziom? I co wtedy?
- Czy idzie średniowiecze i nowe niewolnictwo? Jak się przed tym bronić? Jak powinien żyć wolny człowiek?
Subskrybuj Franchising.pl i oglądaj nas regularnie. Co tydzień nowe pomysły na biznes.
Wyróżnione franczyzy
Synevo Punkty Pobrań
Punkty pobrań badań labolatoryjnych
Xtreme Fitness Gyms
Kluby fitness/siłownie
Carrefour
Sklepy convenience, minimarkety, supermarkety
Xtreme KiDS
Sale zabaw dla dzieci
Yasumi Instytut Zdrowia i Urody
Gabinety kosmetyczne, hotele i obiekty SPA
Erste Bank Polska
Placówki bankowe
Costa Coffee
Kawiarnie
Żabka
Sklepy typu convenience
Mydlarnia u Franciszka
Sklepy z kosmetykami naturalnymi
Jesion Inwestycje
Urządzanie wnętrz
DDD Dobre Dla Domu
Sklepy z podłogami i drzwiami
So Coffee
Kawiarnie
Da Grasso
Pizzerie
Inne koncepty z branży nieruchomości
Aspect Nieruchomości
Biura nieruchomości
Express House Real Estate
Biura nieruchomości
Freedom Franchise
Biura nieruchomości
Greathouse
Biura nieruchomości
Grupa WGN
Biura nieruchomości
Metrohouse
Biura nieruchomości
Nova House
Sprzedaż i budowa domów pasywnych
Re/Max Polska
Biura nieruchomości
Sempre Nieruchomości
Biura nieruchomości
WESTATE Premium Franchise
Biura nieruchomości
Z OSTATNIEJ CHWILI
POKAŻ WSZYSTKIE
Biznes z rodziną - ryzyko czy przewaga?
Wspólna firma potrafi wzmocnić relacje, ale też wystawić je na najtrudniejsze próby. Czy to układ, który daje przewagę, czy raczej droga pełna napięć?
Studia z franczyzy
W październiku rusza czwarta edycja studiów podyplomowych z zarządzania franczyzą w Szkole Głównej Handlowej.
Drony w biznesie łapią coraz więcej zleceń
Jeszcze niedawno były gadżetem dla pasjonatów. Dziś drony stały się narzędziem pracy. Pytanie nie brzmi już, czy można na nich zarobić, ale gdzie...
Stara przyjaźń, nowy biznes
Anna Stach i Martyna Stukas prowadzą razem już franczyzowy salon optyczny. Teraz postanowiły wejść w kolejną franczyzę. Tym razem wybrały Fit Cake.

