Salon w Grudziądzu jest 33 placówką sieci DDD.
Środa
04.03.2009
Dobre Dla Domu uruchomiło salon w Grudziądzu. Na 2009 rok firma zaplanowała otwarcie 20 nowych sklepów.
 

DDD Dobre Dla Domu to sieć specjalistycznych sklepów z podłogami panelami i drzwiami. Pierwszy franczyzowy sklep ruszył w marcu 2006 roku. Salon w Grudziądzu jest 33 sklepem sieci. Placówka o powierzchni 400 m2 została uruchomiona w atrakcyjnej, dobrze znanej lokalizacji w okolicach dworca PKP. Franczyzobiorca DDD w porozumieniu z centralą poszerzył działalność ofertę o okna, bramy garażowe oraz system zabudowy wnęk firmy Komandor.

Przedsiębiorca zainteresowany franczyzą DDD powinien dysponować kwotą około 100 tys. zł. Dobre Dla Domu wraz z dostawcami dodatkowo inwestuje w każdy sklep 200 tys. zł. Pomysłem DDD na skuteczną konkurencję z sieciami marketów budowlanych jest tworzenie sklepów specjalistycznych, w których klient znajdzie najwięcej modeli drzwi, paneli i podłóg oraz może liczyć na fachowe doradztwo oraz pełen zakres usług okołosprzedażowych z montażem zakupionych towarów włącznie.

W 2009 roku DDD planuje uruchomienie 20 nowych placówek działających na zasadzie franczyzy. Najbliższe plany rozwojowe firma wiąże ze Śląskiem.

(emka)


doradca we franczyzie
/6/
ZOBACZ WIĘCEJ