Muszkieterowie w akcji
Pod koniec maja sieć sklepów Bricomarché otworzyła nową placówkę w Choszcznie (woj. zachodniopomorskie).
Grupa Muszkieterów, do której należy oprócz Bricomarché także sieć supermarketów spożywczych Intermarché, działa na polskim rynku od 1997 roku. Od tego czasu Muszkieterowie otworzyli już 64 sklepy Bricomarché w Polsce, co daje im pozycję lidera pod względem liczby posiadanych placówek.
Nowo powstały sklep w Choszcznie jest już 7 supermarketem typu „dom i ogród”, jaki powstał od początku 2009 roku. Na powierzchni prawie 800 m2 dostępnych jest 15 tys. artykułów budowlanych, ogrodowych i wyposażenia wnętrz. Można także nabyć produkty dla majsterkowiczów i akcesoria motoryzacyjne.
Nowa placówka została otwarta w pobliżu istniejącego już supermarketu Intermarché. Grupa Muszkieterów realizuje w ten sposób ideę kompleksów handlowych, tzw. Rynków Muszkieterów.
(mak)
ZOBACZ W KATALOGU
Wyróżnione franczyzy
Yasumi Instytut Zdrowia i Urody
Gabinety kosmetyczne, hotele i obiekty SPA
Carrefour
Sklepy convenience, minimarkety, supermarkety
Żabka
Sklepy typu convenience
Xtreme KiDS
Sale zabaw dla dzieci
Costa Coffee
Kawiarnie
Santander
Placówki bankowe
Xtreme Fitness Gyms
Kluby fitness/siłownie
Kurcze Pieczone
Punkty gastronomiczne z daniami z drobiu
DDD Dobre Dla Domu
Sklepy z podłogami i drzwiami
So Coffee
Kawiarnie
Inne koncepty z branży dom i ogród
Carré Blanc
Sklepy z ręcznikami i pościelą
DDD Dobre Dla Domu
Sklepy z podłogami i drzwiami
Dr Materac
Sklepy z wyposażeniem sypialni
Homla
Sklepy z artykułami wyposażenia wnętrz
Horizon Estate
Biura nieruchomości
Jesion Inwestycje
Urządzanie wnętrz
Komandor
Szafy, garderoby, kuchnie oraz meble na wymiar
Komfort
Sklepy z podłogami i drzwiami
Krishome
Sklepy ze stolarką okienną
PSB Mrówka
Sklepy DIY
Z OSTATNIEJ CHWILI
POKAŻ WSZYSTKIE
Franczyza z Synevo
Synevo ruszyło z franczyzą, udostępniając licencję na otwarcie punktów pobrań. Wbrew pozorom nie jest to propozycja tylko dla osób z branży medycznej.
Kodano Optyk – franczyza z gwarancją marży
Kodano Optyk – polska marka pewnego wzroku i bezpiecznej inwestycji.
Firma rodzinna – biznes marzeń czy pułapka?
Czy można prowadzić biznes, kierując się wiarą zamiast danymi? W firmach rodzinnych bywa i tak. Co jeszcze zaskakuje?
Biznes premium bez inwestycji w towar
Inwestycja od 50 tys. zł, brak opłat licencyjnych i model depozytowy. Change Lingerie rozwija sieć franczyzową w całym kraju.

