Sandler Training w Wielkopolsce

Piątek
28.08.2009
W Poznaniu zostało otwarte piąte franczyzowe biuro regionalne Sandler Training.
 

Firma Sandler Training prowadzi programy szkoleniowo–konsultingowe dla firm. W swojej ofercie ma przede wszystkim szkolenia z zakresu sprzedaży i negocjacji. Głównym produktem firmy jest Sandler Selling System. Jest to program rozwoju sprzedawców, którego rezultatem jest wdrożenie trwałej zmiany w zachowaniach i kulturze ich pracy.

W Poznaniu zostało otwarte piąte franczyzowe biuro regionalne Sandler Training. Docelowo, do 2012 roku, sieć ma liczyć 15 biur w Polsce oraz pięć na terytorium państw Europy Centralnej.

Współpraca z Sandler Training rozpoczyna się od intensywnego treningu, podczas którego biorca przygotowuje się do roli trenera. Proces trwa od trzech miesięcy do pół roku. Po tym czasie franczyzobiorca jest gotowy do prowadzenia własnej firmy szkoleniowej.
- Przez cały okres trwania umowy zapewniamy nielimitowany coaching i wsparcie w prowadzeniu własnego biznesu - mówi Dariusz Milczarek Senior Partner Sandler Training. - Dysponujemy obszernym pakietem narzędzi wspierających franczyzobiorców zarówno w obszarze treningu jak i sprzedaży usług oferowanych przez regionalne biura Sandler Training. Przewidywany okres osiągnięcia pełnej gotowości do prowadzenia szkoleń wynosi około sześciu miesięcy i właśnie po tym czasie zaczynamy naliczać opłatę miesięczną w wysokości 2,6 tys. zł.

Wysokość opłaty początkowej uzależniona jest od wielkości rynku regionalnego, na którym będzie prowadzona działalność i waha się od 46 tys. zł do 110 tys. zł.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Drukarnia w Warszawie

a daj znać na czym chcesz drukować ten baner to będzie łatwiej doradzić :)

4 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2018
Drukarnia w Warszawie

przykro mi, ale baneru nigdy nie miałam okazje drukować... :(

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

no to pierwsza drukarnia jaka przychodzi mi na myśl to Polimax na Nowoursynowskiej. Skontaktuj się z nimi i poproś o wycenę - mają tam atrakcyjne ceny więc pewnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

Szukam drukarni w Warszawie, która za przystępną cenę zajmie się wydrukiem baneru. Zalezy mi też na tym, aby przez cenę nie ucierpiała jakość tego wydruku. Pomocy :)

4 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018
Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

hej a może spróbuj z nimi, są bardzo elastyczni i swoje nadruki możesz dać i zaprojektować i wielkości różne i sposoby montażu :)

45 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Jaka drukarnia online?

Ja od dawna drukuje w AQRAT.pl. Bardzo fajna drukarnia, nie są online ale mają świetnych opiekunów, dopilnowują wszystkiego, doradza, poprawia pliki i mam zawsze wszystko...

45 wypowiedzi
ostatnia 31.10.2018
Jaka drukarnia online?

Ja jakoś nie mam przekonania do drukarni online, nie zawsze jakość jest dobra, wolę iść do sprawdzonej drukarni na mieście. Od razu widze co i jak itd.

45 wypowiedzi
ostatnia 30.10.2018
Reklama w social media

Oprócz social media warto również wybrać pozycjonowanie. Sama reklama w SM może nie wystarczyć, chociaż nie wiem z jakiej branży jesteś.

3 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018