Franczyzobiorcy sprzedają ubezpieczenia

W placówkach Microcash można zapłacić za rachunki, kupić polisę ubezpieczeniową, wziąć kredyt, doładować telefon oraz uzyskać poradę prawną.
Środa
12.05.2010
Sieć Microcash wprowadza platformę ubezpieczeniową do swoich punktów.
 

Intax Group Sp. z o.o. posiada ogólnopolską sieć placówek finansowych działających pod nazwą Microcash. W placówkach tych, można nie tylko zapłacić za rachunki, ale także kupić polisę ubezpieczeniową, wziąć kredyt, doładować telefon oraz uzyskać poradę prawną. Jest to możliwe dzięki systemowi informatycznemu połączonemu z serwerami banków, towarzystw ubezpieczeniowych i operatorów sieci telefonicznych. Nowością jest platforma ubezpieczeniowa, pozwalająca partnerowi ubezpieczyć w krótkim czasie klienta (dostępne są ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe i turystyczne), mając do dyspozycji kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych.

- W każdej placówce Microcash zamontowana jest końcówka serwera bankowego, co gwarantuje partnerom pełne bezpieczeństwo dokonywanych transakcji. Osoby trzecie nie mają dostępu do powierzonych partnerom środków finansowych – mówi Michał Onderka, prokurent Intax Group Sp. z o.o.

Osoba zainteresowana przystąpieniem do sieci Microcash powinna dysponować kwotą 5-7 tys. zł. oraz lokalem o powierzchni ok. 10 m 2, mieszczącym się na parterze z wejściem od ulicy lub boksem kasowym w centrum handlowym bądź dyskontowym.

W sieci Microcash działa ok. 270 placówek franczyzowych.

(smoli)