Budvar rozszerza ofertę

W sieci Budvar działa 36 biur handlowych, z czego 31 zarządzanych jest przez franczyzobiorców.
Sobota
24.07.2010
Budvar, producent stolarki okiennej, pracuje między innymi nad zmianą wizualizacji swoich biur sprzedaży.
 

– Właśnie przygotowujemy nową linię produkcyjną dla okien drewnianych, oddajemy do użytku nowy park technologiczny, w który zainwestowaliśmy prawie 2 mln euro. Zdecydowaliśmy się rozszerzyć ofertę o okna drewniane, które według nas będą cieszyć się największym zainteresowaniem wśród odbiorców polskich, węgierskich i czeskich. Odświeżamy również wygląd naszych biur sprzedaży – mówi Alina Grudzień, specjalista ds. franchisingu firmy Budvar.

W sieci Budvar działa 36 biur handlowych, z czego 31 zarządzanych jest przez franczyzobiorców. Franczyzodawca twierdzi, że przez ostatnie kilka miesięcy uruchamiał średnio po dwa biura franczyzowe miesięcznie.
– Do końca tego roku chcemy mieć sieć liczącą 200 biur, w proporcjach połowa własnych i połowa franczyzowych – mówi Alina Grudzień.

Budvar szuka potencjalnych franczyzobiorców wśród osób, które osobiście chciałyby zaangażować się w prowadzenie biura sprzedaży sieci. Kandydat na franczyzobiorcę musi dysponować lokalem o powierzchni minimum 25 m2, franczyzodawca twierdzi jednak, że optymalne biuro powinno mieć 80 m2. Biorca licencji musi zatrudnić ekipę montażową, która w domach klientów będzie montować zakupione u franczyzobiorcy produkty.

(smoli)