Dorota Placzyńska, menedżer ds. rozwoju i sprzedaży Glazury Królewskiej
Poniedziałek
27.09.2010
o rozwoju sieci franczyzowej Glazury Królewskiej opowiada Dorota Placzyńska, menedżer ds. rozwoju i sprzedaży.
 

Jak rozwija się sieć Glazura Królewska?
Od początku roku podpisaliśmy 15 umów franczyzowych. 10 salonów już działa, pozostałe są w trakcie przygotowania do otwarcia. Obserwujemy duże zainteresowanie klientów naszą ofertą. Zauważyliśmy, że Polacy obecnie ostrożniej wydają pieniądze i bardziej cenią swój czas. Dzięki temu doceniają nasze salony, w których w jednym miejscu mogą w dobrej cenie kupić produkty niezbędne do przeprowadzenia remontu łazienki. Glazura Królewska współpracuje z największymi producentami asortymentu potrzebnego do urządzania łazienek – m.in. mamy w ofercie płytkę ceramiczną, armaturę łazienkową oraz meble łazienkowe. Poza tym świadczymy wiele usług okołosprzedażowych, takich jak doradztwo, projektowanie.

Czy franczyzobiorca może otworzyć sklep Glazury Królewskiej w każdym mieście w Polsce?
Otwieramy sklepy franczyzowe w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców, obecnie przede wszystkim w południowej i zachodniej Polsce. Partycypujemy w kosztach otwarcia salonu franczyzowego, dostarczając między innymi meble ekspozycyjne. Towarzyszymy franczyzobiorcom na każdym etapie powstawania ich biznesu. Pomagamy im wybrać lokal, projektujemy salon z uwzględnieniem wszelkich zasad handlowo-marketingowych, rekrutujemy personel, podejmujemy ogólnopolskie działania marketingowe.
Szczegółowe informacje na temat współpracy franczyzowej z naszą firmę będzie można uzyskać na 8. Ogólnopolskim Salonie Franchisingu, który odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 14-16 października.

rozmawiała (smoli)