Redan i Sphinx działają razem

W Polsce Grupa Kapitałowa Redan prowadzi sprzedaż w czterech sieciach detalicznych: Top Secret, Troll, Top Secret&Friends oraz Textilmarket.
Wtorek
05.10.2010
Obie spółki rozpoczynają wspólne działania promocyjne.
 

Jesienna kampania marek Top Secret i Troll to w tym roku nie tylko działania outdoorowe czy promocja w tradycyjnych kanałach komunikacji takich jak prasa kobieca czy czasopisma lifestylowe. Do palety działań dołączyły również dwa nowe kanały promowania marek Redanu. Pierwszym z nich jest produkt placement, czyli używanie produktów danej marki przez bohaterów popularnych seriali telewizyjnych lub filmów. Ubrania Top Secret będzie można zobaczyć w listopadowych odcinkach serialu „Usta Usta” emitowanego przez stację TVN. Druga nowość w promocji marki to cross-promocja, czyli akcje promocyjne prowadzone z innymi podmiotami, w tym przypadku jest to sieć restauracji Sphinx. Obie sieci będą na podstawie paragonu udzielać klientom wzajemnych rabatów.

­- Oferta naszych marek modowych skierowana jest do młodych i dynamicznych osób, ceniących modny wygląd i wygodę. Jesienna kampania Top Secret i Troll podkreśla miejski styl kolekcji. Wybrane przez nas nośniki dostosowane są do stylu życia grupy docelowej – mówi Piotr Kulawiński, prezes zarządu Redan.

W Polsce Grupa Kapitałowa Redan zatrudnia ponad półtora tysiąca osób. Sprzedaż jest prowadzona w czterech sieciach detalicznych: Top Secret, Troll, Top Secret&Friends oraz Textilmarket liczących blisko 400 sklepów. Sfinks Polska zarządza obecnie 110 restauracjami, w tym siecią 95 restauracji Sphinx zlokalizowanych w Polsce i za granicą, 9 restauracjami Chłopskie Jadło i 6 restauracjami Wook. Obie sieci swoją dystrybucję prowadzą głównie poprzez sieć sklepów franczyzowych.

(mak)