Rozwój na południu i zachodzie
Firma doradztwa finansowego działająca od 1994 roku oferuje gamę produktów ubezpieczeniowych i finansowych dla klientów indywidualnych oraz dla MŚP. Pod logo DG-Inwest funkcjonuje, oprócz centrali, siedem punktów własnych oraz 12 partnerskich. Umowy z klientami zawierane są zarówno w placówkach, jak i w siedzibie klienta. Dzięki mobilnej sieci sprzedaży doradca jest w stanie dotrzeć do osoby zainteresowanej ofertą DG-Inwest w dwie godziny. Docelowo ma powstać 12 biur własnych, a na każde z nich ma przypadać 10 punktów partnerskich.
- Mamy mocną pozycję w północno-wschodniej Polsce, dlatego teraz myślimy o uruchamianiu biur doradczych na południu i na zachodzie. Wkrótce otworzymy placówki w Katowicach i Wrocławiu. Wymagania jakie stawiamy przyszłym partnerom to doświadczenie sprzedażowe w zakresie usług finansowych i ubezpieczeniowych - mówi Daniel Gawryczuk, prezes zarządu DG-Inwest Finanse Sp. z o.o.
Firma nie pobiera opłat z tytułu przystąpienia do sieci, opłata miesięczna wynosi 200 zł. Inwestycja w biznes wiąże się z koniecznością zakupu komputera, urządzenia wielofunkcyjnego oraz mebli do biura. Firma udostępnia partnerom dostęp do oprogramowania CRM, w którym na bieżąco można obserwować cykl życia wniosku złożonego przez klienta. Partner przechodzi szkolenie produktowe i sprzedażowe. Lokal pod biuro doradcze powinien mieć 15-30 m2. Nie musi on znajdować się w centrum miasta, ważne jednak, aby w okolicy był parking. Partnerzy DG-Inwest mogą również korzystać z prowadzenia księgowości w biurze rachunkowym centrali w cenie 100 zł miesięcznie.
(dw)
PRZECZYTAJ ARTYKUŁY
W majowym numerze „Własny Biznes FRANCHISING” odkrywamy m.in. tajniki sukcesu w biznesie motoryzacyjnym, finansach, a także opisujemy biznesy, w które chętnie inwestują młode mamy. Dowiedź się, ile płaci się za franczyzę i jak wygląda zarządzanie bez szefa.
Franczyzobiorcy DG-Inwest zarabiają nie tylko na udzieleniu klientom finansowania, ale też na sprzedaży samochodów, nieruchomości a nawet jachtów.
Majowy numer magazynu "Własny Biznes FRANCHISING" już w sprzedaży! Prezentujemy w nim m.in. sprawdzone pomysły na biznes w finansach oraz podpowiadamy, jaką firmę otworzyć po urlopie macierzyńskim.
Pieniądz robi pieniądz – gdzie ta maksyma sprawdzi się lepiej niż w sektorze finansowym? Oto przegląd konceptów franczyzowych z tej branży.
Znane marki czy oryginalne pomysły biznesowe? O tym, które koncepty franczyzowe budzą największe zainteresowanie na polskim rynku przeczytasz w majowym numerze miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING".
NAJCZEŚCIEJ CZYTANE
Kredigo otwiera więcej biur niż planował. Partnerzy, żeby zarobić, muszą nauczyć się dobrze weryfikować klientów.
Żeby myśleć o otwarciu własnego McDonalda nie wystarczą tysiące ani setki tysięcy złotych . Potrzeba więcej. Ile? I co franczyzobiorca Złotych Łuków dostanie w zamian?
Pieczarkarnia to opłacalny biznes nawet na niedużą skalę. Właściciel jednej hali zbiera plony co sześć tygodni. Gdy ma się więcej pomieszczeń – wtedy na zyski można liczyć co tydzień.
Wiele osób wciąż myli franczyzę z franszyzą, która jest pojęciem z rynku ubezpieczeń. Niepoprawna jest również franczyzna czy też franszczyzna.
Paweł Marynowski z ZapieCKanek startuje z franczyzą. Czym zapiekanki jego marki wyróżniają się od konkurencji?
POPULARNE NA FORUM
Franczyza Credit Agricole/Alior Bank
Witam, czy ktoś ma doświadczenie z bankiem Credit Agricole i mógłby doradzić w jakim stopniu ta współpraca jest rentowna.
Velobank
Witam, czy ktoś prowadzi lub ma zamiar zacząć z velobankiem?
Pekao SA - czy to dobry pomysł na biznes
Warto interesować się tematem czy lepiej wybrać inny bank ?
PEKAO PARTNER - FRANCZYZA
Witam, Czy posiada ktoś jakiekolwiek informacje na temat franczyzy Banku Pekao ? Chodzi głównie o wynagrodzenie i przyznawalnośc kredytów. Warto interesować się tematem...
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?
dofinansowania są różne konkursy organizowne przez gmine, miasto, ministerstwa w zaleznosci od pomyslu na biznes.
Firma pożyczkowa
Ja gdy wiem, że chce uzbierać na dany cel, stosuje zasadę50/30/20, dzięki temu oszczędzam i nie potrzebuję pożyczać pieniędzy.