Sieć Selfon prowadzi 40 salonów Play.
Poniedziałek
28.11.2011
Agenci operatora sieci komórkowej zapowiadają kolejne otwarcia.
 

Firma Selfon jest agentem sieci Play w Polsce. Pod logo firmy skupionych jest 40 punktów zajmujących się dystrybucją usług telekomunikacyjnych Play, 28 z nich to placówki partnerskie. Na rozwój poprzez franczyzę Selfon zdecydował się w 2010 roku.

- Franczyzobiorcą Selfon może zostać każdy, począwszy od osób, które są już w jakiś sposób związane z naszą firmą np. pracują lub prowadzą partnerskie salony Selfon, skończywszy na osobach, które nigdy z nami nie współpracowały, a nawet takich, które nie pracowały jeszcze w branży telekomunikacyjnej - mówi Piotr Kaszuba, współwłaściciel Selfon.

Na przyszły rok Selfon zaplanował uruchomienie 10 nowych salonów sprzedających usługi Play. Firma skupi się również na rozwoju usług skierowanych do klientów biznesowych.

Przyszły franczyzobiorca powinien mieć do dyspozycji lokal o powierzchni minimum 25 m2 usytuowany w centralnej części miasta. Na uruchomienie własnego salonu Play w ramach sieci Selfon trzeba przygotować ok. 50 tys. zł.

Franczyzobiorca otrzymuje od Selfon projekt adaptacji lokalu i aranżacji wnętrza oraz podstawowe wyposażenie punktu. Może również liczyć na wsparcie podczas uruchamiania własnego salonu. Każdy z partnerów uczestniczy także w działaniach marketingowych.

(mak)


Magdalena Krocz