Na własną rękę nigdy nie udałoby mi się stworzyć marki o tak dużej rozpoznawalności w branży.
Marzena Jakubowska, właścicielka punktu Re/Max VIP Nieruchomości w Lublinie
Czwartek
01.11.2012
Marzena Jakubowska, właścicielka biura Re/Max VIP Nieruchomości w Lublinie, opowiada o konsekwencjach przyłączenia się do międzynarodowej sieci.
 

Kiedy rozpoczęła pani współpracę z Re/Max?
Na początku 2009 roku zostałam pośrednikiem firmy Re/Max. Własne biuro otworzyłam jesienią tamtego roku, ale jeszcze wtedy nie jako franczyzobiorca sieci. Początki nie były łatwe, tym bardziej, że biuro funkcjonowało pod moim własnym imieniem i nazwiskiem. Jednak od samego początku współpracy z siecią wiedziałam, że kiedyś zostanę właścicielem biura Re/Max. W sierpniu 2012 roku postawiłam w końcu kropkę nad „i” - podpisałam umowę franczyzową, przyłączając się w ten sposób do międzynarodowej sieci agencji nieruchomości. Przekonała mnie do tego rozpoznawalna marka z dużym potencjałem rozwojowym oraz możliwość redukcji kosztów stałych biura.

Jakie wymagania musiała pani przedtem spełnić?
Poza posiadaniem niezbędnego wkładu finansowego, franczyzodawca ocenia determinację, zaufanie do marki, ambicję i przedsiębiorczość. Ważne jest także dysponowanie lokalem w atrakcyjnym punkcie miasta oraz oczywiście posiadanie licencji zawodowej pośrednika w obrocie nieruchomościami lub współpracowanie z osobą ją posiadającą.

Jak ocenia pani dziś swoją decyzję?
Z dnia na dzień stałam się częścią międzynarodowego zespołu z 40-letnim doświadczeniem, zaawansowanymi szkoleniami, rozwiniętymi narzędziami marketingowymi i udoskonaleniami technologicznymi, a także dojrzałymi procedurami funkcjonowania biura. Na własną rękę nigdy nie udałoby mi się stworzyć marki o tak dużej rozpoznawalności w branży. Moje biuro pod szyldem Re/Max rozpoczęło działalność 1 października i już w pierwszych trzech tygodniach działalności odnotowało udaną transakcję sprzedaży.

Rozmawiał (boa)


POPULARNE NA FORUM

Marka bogatsza o siedem biur

Ten biznes REMAX to uważam że warto wejść - to jest przyszłość - nieruchomość i ziemia to najlepsza inwestycja długoterminowa - proszę pamiętać ziemi nie przybywa

3 wypowiedzi
ostatnia 09.01.2020
Marka bogatsza o siedem biur

Ja bodajże w 2008 roku rozmawiałem z pewną miła Panią na temat otwarcia biura REMAX w Pile woj Wielkopolskie - spotkaliśmy się w MacDonald PIŁA W czasie rozmowy miła...

3 wypowiedzi
ostatnia 09.01.2020
Nieruchomości KNC - czy na na nieruchomościach można zarobić takie pieniądze jakie obiecują?

Prowadzę działalność gospodarczą nie przerwanie od ponad 20 lat i na każdym biznesie można zarobić kwestia kosztów poniesionych czy finansowanie z kredytów i w jakim...

18 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2019
Franczyza Re/Max

Jestem zainteresowany podjęciem współpracy z REMAX mój adres to blechpol@wp.pl tel 660 419 800

20 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2019
Nieruchomości KNC - czy na na nieruchomościach można zarobić takie pieniądze jakie obiecują?

Słyszałem, że w nieruchomości zawsze warto inwestować. Czy może mi ktoś doradzić, czy zakup mieszkania na kredyt, a później wynajem się opłaca się ?

18 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2019
Wiosna należy do pośredników

Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Alpha Male..

3 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Deweloper w małym mieście

Czy ja wiem? Tyle się słyszy o oszustwach takich dużych inwestorów...

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2018
Młoda mama rozwija biznes

Brawo! Oby jak najwięcej takich inicjatyw ;)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017