Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris pracują na własnych preparatach przeznaczonych wyłącznie do użytku profesjonalnego. Partnerzy Kosmetycznych Instytutów - podobnie jak w innych sieciach salonów urody - kupują kosmetyki w centrali.
Piątek
26.04.2013
Dr Irena Eris wprowadza specjalną ofertę dla hoteli o wysokim standardzie.
 

Nowy projekt – Dr Irena Eris Beauty Partner - kierowany jest do hoteli 4- i 5-gwiazdkowych, które chcą stworzyć salon SPA z ofertą zabiegów kosmetycznych, dermatologicznych i medycyny estetycznej.

– Hotel powinien znajdować się w malowniczych rejonach Polski i oferować luksusowy wypoczynek w ekskluzywnym stylu – mówi Jolanta Łapińska, dyrektor zarządzający siecią Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris. – Beauty Partner posiada ofertę zabiegową porównywalną do Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris, ale dopasowaną do potrzeb klientów hotelowych, jak również możliwości lokalowych.

Firma zapowiada nowe otwarcia Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris. Na dzień dzisiejszy w sieci działają 24 placówki, z czego dwie mieszczą się w hotelach SPA Dr Irena Eris we Wzgórzach Dylewskich oraz w Krynicy Zdrój.

Franczyzobiorca sieci musi dysponować ok. 125 tys. zł na zakup podstawowego sprzętu kosmetycznego oraz opłaca koszty aranżacji wnętrza i pierwszego zatowarowania.

(awh)